Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalabb férfi... idősebb nő... fórum

Fiatalabb férfi... idősebb nő... (beszélgetős fórum)


161. Realista2 (válaszként erre: 160. - 9536810fa1)
2011. márc. 2. 08:43
Vonzás törvénye:-)
160. 9536810fa1 (válaszként erre: 159. - Realista2)
2011. márc. 2. 08:26
Igaziból nincs jelentősége... Tudom, hogy meglesz, de most valahogy nem vágyódom rá... még nem. Betájoltam magamnak időben, hogy mikor jöhet majd. :)
159. Realista2 (válaszként erre: 157. - 9536810fa1)
2011. márc. 2. 08:23
Majd meglesz az a Békakirály is....:-)
158. Realista2 (válaszként erre: 155. - Sonja1224)
2011. márc. 2. 08:20
Hát igen...lehet ez a megoldás ne dimenzionáljátok túl :-))
157. 9536810fa1 (válaszként erre: 154. - Realista2)
2011. márc. 2. 08:19
Igen, én is megbízható és határozott vagyok a munkámban, az életvezetésemben.... de azon kívül aaaaannnyira szeretek habos-babos rózsaszín, csupa szeretet, csupa szerelem királylyány lenni... nah jaaa... Békakirálylyány. :DD
2011. márc. 2. 08:18
És csak az a nő durva aki az akar lenni.Senkire nm tudják ezt ráhúzni ha nem akarja.Én úgy látom hogy egy erős céltudatos nő mellé azért csapodnak mujább pasik mert ők ott érzik magukat biztonságban.Egy keményebb pasi meg nagy ívben kerüli az ilyen nőket mert az ilyen nő mellett nem tudna érvényesülni nem érzi magát férfinak.Ezért kell az hogy lehetsz te erős nő de mikor kell tessék visszahúzódni és teret adni hogy nőként tudjanak kezelni.
155. Sonja1224 (válaszként erre: 152. - Realista2)
2011. márc. 2. 08:15

A kémia és a férfiasság összefüggése...

Természetesen a tesztoszteron.

Egy bizonyos kóddal születtünk le és ennek keressük a kompatibilis párját. Persze, hogy gyártunk ideológiákat az "igazi" férfiről, pontosan azért, mert az belőlünk ered.Már az elképzelésünk erről.

A saját elvárásainkból, vágyainkból. Ergó az ikerlángunkat keressük ösztönösen.


Ezt már Konrad Lorenz is leírta amikor elkezdte tanulmányozni az állatokat. Az állatetológia félelmetesen megmutatja azt az alaptézist amit a mostani világi agyunkkal túldimenzionálunk..


De Kislányok!!

Ettől ilyen céééép! NEM????

Hogy ennyit variálunk rajta... (kacsintós:-)))

154. Realista2 (válaszként erre: 153. - 9536810fa1)
2011. márc. 2. 08:15
Pontosan ez az.És ez így van jól.Mért mi nők mindegyikünk cicababa? Minden órában toppon vagyunk és mindegyikünk szép és nőies? Mi is vagyunk ilyenek is olyanok is.Én (sajnálom de csak az én pédámat tudom flhozni) ha úgy érzem akkor igen is határozott és céltudatos vagyok a házasságomban de azt is szeretem amikor lesegítik rólam a kabátot,a bejáratiajtóban várnak mikor hazajövök 20 év után is minden egyes nap kivétel nélkül megszeretget nem tud elmenni mellettem hogy ne simítana.És azt mondja egy gyémánt vagyok.Nem agresszív nem üvölt (persze azt is tud):-) Eltartja a családját.Nekem ő a Férfi!
153. 9536810fa1 (válaszként erre: 152. - Realista2)
2011. márc. 2. 08:02
De az azért mégiscsak jelen van, hogy a nők "eldurvultak", megkeményedtek... határozottabbak, céltudatosabbak lettek... és mivel, jó ha fel tudunk nézni a férfira, azon kívül is, hogy mi mit vetítünk bele, így a probléma valamennyire fennáll... goooondolom. Ettől még látok kis nyuszi, nyámnyila férfiembert (esténként keresztszemest hímez ;)) boldog házasságban. :) ... szóval ez a férfi legyen erős és hatalmas se működik mindenkinél. :)) Még mindig ott tartok, hogy ahányan vagyunk, annyiféle típusra bukunk. :))
152. Realista2 (válaszként erre: 149. - Sonja1224)
2011. márc. 2. 07:59

Erre mondtam azt hogy főleg a nőn múlik hogy férfivé válik e számára a férfi...

És ha te úgy gondolod hogy a kémián múlik (ami nagyban szerintem is igaz és nem kell ahhoz macsónak lenni hogy valaki megérintsen) de akkor mért a férfiak elférfiatlanodásáról beszéltek?

Az hogy a kémia működik e nem a férfiasságon múlik.

151. 9536810fa1 (válaszként erre: 150. - 9536810fa1)
2011. márc. 2. 07:35
...hja, de egyszer adtam esélyt, kitartó volt az illető, pedig az elején néztem bután, hogy mi a francot akar ő tőlem, végülis annyi volt az összes előnye, hogy jóképű volt... viszont három évre beleragadtam a hülye alkalmazkodásom miatt, ezt pl. nem kellett volna, tehát valószínű, hogy én védekezésből se próbálkozom összevissza.... túl megértő és alkalmazkodó tudok lenni, és az nem mindig helyes és nem midig jó... de már lassan szokom le róla, kell egy egészséges önzés. :)
150. 9536810fa1 (válaszként erre: 148. - F45bbe2910)
2011. márc. 2. 07:27
"Ó miért nincsenek normális férfiak!" Ez általában azt jelzi, hogy számára megfelelő... gondolom én. A férfiak normálisak és a nők is, csak nem mindenki passzol mindenkihez, ez viszont jól van így. Van aki megtalálja, akivel tud harmóniában élni, van, aki nem... és él nem jó kapcsolatban vagy egyedül. A siránkozókat/panaszkodókat igaziból én se értem, mert az, hogy valaki mennyire alkuszik meg, az saját döntés. Én pl. nem tudok.... meg esélyt adni se. Valami vagy klappol azonnal, az első pillanatban, és akkor azt kell bebizonyítania, hogy mégsem vagyunk jó páros; vagy nem klappol azonnal és akkor nincs próbálkozás. Ilyen vagyok, de panaszkodásra semmi okom! :)
149. Sonja1224 (válaszként erre: 148. - F45bbe2910)
2011. márc. 2. 07:16

Igen!!

Jól látja Luther! VIszont!

Tényleg beszélhetünk itt hónapokat arról a dologról, hogy általában és személy szerint milyen az ideális vagy épp mintaférfi, de egy dologról megfeledkezünk!Persze pontosan tudom hogy már a vízcsapból is ez folyik... mégis fel kell hoznom a kémiát! Mert ha az nem működik kérem szépen, akkor éppen hozhatta az a vadász a hátán az összes őzcsordát... az én ágyékkötőm bizony ugyanolyan marad... mint annak előtte. És itt most nem akarok a Mengyelejev táblázat mögé bújni... de el kell ismernünk, hogy az elsődleges vonzódást valóban az illat produkálja. Sőt... a továbbit is! Természetesen pro és kontra.


Anő mindig a gyermekei atyját keresi a férfiben. Ezt tudat alatt az illatán keresztül teszi! Erről nem kell elfeledkeznünk, miközben gyártjuk az ideálharcosainkat!


Jóll leírta Abberline!

Az ő párja pontosan tudta, hogy varjút kapott a férfitől, viszont felöltöztette azokkal a tulajdonságokkal, amiktől ő a nagy vadásszá vált, mert - véleményem szerint - passzolt az illat, ezáltal a nő kiválasztotta a férfit.

148. f45bbe2910 (válaszként erre: 139. - Realista2)
2011. márc. 1. 23:13
Itt nem arról van szó hogy védeném őket. Sőt nem igazán tudok azonosulni a legtöbbjükkel. Arról van szó hogy mindenki szép barokkos körmondatokban fejti ki mit gondol, de amint a tettek mezejére kell lépni teljesen másképp cselekszik. "Ó miért nincsenek normális férfiak!" hangzik a sirám. Aztán amikor ott kopogtat az illető életterének képzeletbeli ajtaján akkor jönnek a kifogások. Túl ilyen, nem eléggé olyan, vagy szimplán csak esélyt sem kap a valódi értékei felmutatására. Ezért nem érzek együtt a siránkozókkal, mert még a hetvenkettedik arcraesés után is csak prédikálnak arról hogy mit kéne tenni, ám ellenkezőleg cselekszenek amint a lehetőség adja magát.
147. Abberline (válaszként erre: 146. - Realista2)
2011. márc. 1. 20:16
Sonja1224 nyitott egy topikot. Kétségei voltak, és én megpróbáltam - félre téve a férfiúi büszkeségemet - úgy válaszolni, hogy saját magamat kívülről nézem. Önmagam megítélése nem volt kérdés a topikban. Az ismerőseim szerint jó fej vagyok, van aki szerint elvont, van aki elmebetegnek tart, felvetődött a "puhapöcs" is. Van miből válogatnom.
146. Realista2 (válaszként erre: 145. - Abberline)
2011. márc. 1. 16:23

:-D nem mert nálunk azért havona kéthavonata van összecsapás:-))) Érdekes mert annak ellenére hogy iszonyatosan nyugodt a 20 év alatt nagyon sok tulajdonságot átvettünk egymástól.És amikor ő kiakad akkor szinte magamat látom benne ami nem tetszik és akkor robban a bomba:-) de hozzáteszem nálunk csak ideig órág tart a harag.

A leírtak alapján teljesen helyén vagy akkor mért az írás??? nem értelek.Nekem nem kell gladiátor.Megvéd amikor kell biztonságot nyújt és ami fontos senkivel nem tudok annyit nevetni mint vel.Na megyek dolgozni.Mert annak ellenére hogy nem kellene mert ezt ő megoldja nekem viszon kell hogy megmaradjon az önbecsülésem....de csak 4 órában :-)

145. Abberline (válaszként erre: 143. - Realista2)
2011. márc. 1. 16:17

Férfinak érzem magam az élettársam mellet.

Ezerrel pörgök, ő pedig maga a megtestesült nyugalom. Kiegészítjük egymást, viszont az tény, én nem hordom magamon egy középkori lovag tulajdonságát. Nem vagyok kellőképpen agresszív sem, tehát valahol ott középen lehetek. Inkább kérek, mint parancsolok. Általában én intézem a hivatalos ügyeket. Otthon, vagy a telken megcsinálok minden olyan dolgot, amire képes vagyok. Viszont így hiányzik az életünkből az izgalom. Érezted már úgy, hogy de jól lenne egy jót veszekedni?

144. Realista2 (válaszként erre: 142. - Abberline)
2011. márc. 1. 15:49

AMúgy csernusért én sem vagyok oda csak most jól ide illett a megnevezés.

Nme tudom hogy tiszteljellek e azért mert bevállalod hogy nem tartod magad erős pasinak vagy ......lehet hogy pont ettől vagy férfi hogy zet bevallod...

143. Realista2 (válaszként erre: 142. - Abberline)
2011. márc. 1. 15:45

Tankcsabdának ez a számát én is szeretem:-)


Persze elfogadom hogy a nők rengeteget erősödtek az évtizedek alatt.De! Annak ellenére aki akar meg tud maradni nőnek.És lehet hogy ha segít egy kicsit a férfinak férfivé lenni akkor előbb lehet ő is nő.

Nálunk úgy működik hogy mivel eliseri hogy én reálisabban gondolkodom viszont ő meg az anyagiak terén ügyes így nálunk mindenkinek meg van a szerepe.

Mért nem érzed te magad férfinak a barátnőd mellett?

142. Abberline (válaszként erre: 139. - Realista2)
2011. márc. 1. 14:10

És nem így van? Felcserélődtek a szerepek. A nők ma szinte felülmúlják a férfiakat. Bebizonyították, hogy képesek azt a szinte hozni, mint a férfiak.

Egy pasi nem a barátnőjének, hanem a másik pasinak akarja bebizonyítani, hogy mennyire fasza gyerek.

Az jelenti a rangot

Hogy mennyire állat az autód

Mekkora mellű a nőd és hogy

Meddig bírod feltekerni

A kocsiban a hangerőt.

Ez a fontos a férfiaknak.

Itt egy bizonyos kérdést feszegettünk, és a véleményem arról szólt. Lehet, hogy "puahpöcs" kategóriába tartozom. És biztosan így van, mert egy alkoholista, drogos pszichiáter azt mondta.


Megkérdeztem a barátnőm, hogy őzikét, vagy varjút hoztam amikor megismert. Azt mondta, hogy varjút, de ő azt őzikének akarta látni. Mert tudja rólam, hogy hajtani fogok az őzre.

141. gabi11
2011. márc. 1. 10:28

hűű, most visszaolvastam a fejleményeket....

sonja, a könyv írásos ötleted szerintem jóó, én biztos itt a fórumon bele fogok olvasgatni!!,


egy tény biztosan van: kereslet és kínálat oldal szépen elmegy egymás mellett, és egyszerűen nem találkozik. ennek sok oka van....hosszú lenne most ide leírni.

a férfiak a nőket szídják.. lásd Luther hozzászólását, mert tényleg sok férfi így gondolkodik, a nőknek peidg kevesek a férfiak, sok szempontból.

egy biztos: mindkét oldalról szerintem nagyok az elvárások, és ahol elvárás van, annak meg kell felelni.

válásom után bőő másfél évig voltam egyedül, egy 9 hónapos gyerekkel, sz'al telejsen át tudom élni a húspiacos internetes társkeresés minden apró részletét, részese voltam jónak-rossznak egyaránt.

Átérzek mindent, amit írtok ezzel kapcsolatban.


másfél év kellett,hogy összeszedjem magam,addigi sérelmeimet (volt férjem leléclet egy 22 évessel)teljesen letegyem, és a férfi gyűlöletem (hogy nincs a földön normális pasi)alább hagyjon, és átcsapjon szeretetbe.

arról nem is beszélve, magammal milyen sok melóm volt. ez egy hosszú-hosszú, tudatos, önértékelő, önismereti folyamat, melynek megvan az eredménye.

amíg ezek a fejben rendbe nem jönnek, addig nincs új Pasi. csak sérült, de abból dögivel!

önsanyargatás, önsajnálat, magunk hibáztatása, és a férfi gyűlölet turmix-ból csak egyedül maradunk.


LÁNYOK, a pasikat szeretni kell., és magatokat is. TUDAT altt is, mindenhogyan,teljes szívből!! és NEM kellenek az ELVÁRÁSOK. MINDEN ÚGY JÓ AHOGY VAN.

ha boldog vagy egyedül,szereted az életet,önmagadat, a FÉRFIAKAT, na akkor majd jön az igazi!!(TUDOM és mindegy, hogy 10-el fiatalabb, vagy idősebb, kopasz....vagy pénztelen, mert ő kell a boldogságodhoz, és melletted lesz IGAZI Férfi.

én hiszek a vonzás törvényében, és mindenki be tudja vonzani a neki megfelelőt. de ehhez rendbe kell tenni a kis LELKET.

Nekem így sikerült,ez másfél évembe telt. de most nagyon boldog vagyok, és egydül is az voltam.


sonja:

ha a könyv végére (akár utolsó felezet) megtalálod a párodat,van értelme a könyvnek!

mert akkor lesz mondanivalója.

szerintem mecsinálod, mert OKOS NŐ vagy!!!!


én biztos olvasom a pikáns, humoros, irónikus, őszínte...... részleteket, és a végére baromi kíváncs leszek!!!



a

2011. márc. 1. 09:45
Helyesbítés: Abberline
139. Realista2 (válaszként erre: 132. - F45bbe2910)
2011. márc. 1. 09:44

Igazából ami bennem kérdéseket vetett fel az az hogy Aderlein annak ellenére hogy férfi...hát mit mondjak nem iagzán védte a meg a saját nemét.

....Sőt..mind ha magát is Csernus szavait idéze "puhapöcs"kategóriába sorolta volna....

138. Sonja1224 (válaszként erre: 137. - 9536810fa1)
2011. márc. 1. 07:35

Én sem!! :-)) :-))

Az elvárásaink is mi magunk vagyunk... és azok is minket minősítenek...

137. 9536810fa1 (válaszként erre: 132. - F45bbe2910)
2011. márc. 1. 07:15

"Egy kicsit azért eltúlzott ego és elvárás falat érzek itt. "

Én nem! :)))

136. Sonja1224 (válaszként erre: 132. - F45bbe2910)
2011. márc. 1. 07:04

Luther!

Teljesen igazad van!

Ennek a kérdésnek, felvetésnek megvan a férfi oldala is... Arra indíts te fórumot! Szerintem mi nők, sokat tanulhatnánk belőle! De most komolyan...

Csak tudod... a férfiak szerintem nem vennék a fáradtságot különösebben, hogy egy ilyen lelket is érintő kérdésbe belemenjenek.

135. kudoka (válaszként erre: 132. - F45bbe2910)
2011. márc. 1. 06:35
Mit jelent neked az hogy normálisan gondolkodó nő?Én meg megkérdezhetném hogy hol vannak a normális pasik.
134. 9536810fa1 (válaszként erre: 129. - Abberline)
2011. márc. 1. 05:30
Félreértettél, nem félek... nincs mitől. :)A csalódás és szomorúság pedig időnként hozzátartozik az ember életéhez, ahogy az öröm és boldogság is... karöltve járnak. :)
133. Abberline (válaszként erre: 132. - F45bbe2910)
2011. febr. 28. 23:53
Te melyik korosztályt keresed?
2011. febr. 28. 23:07
Egy kicsit azért eltúlzott ego és elvárás falat érzek itt. Ha mindenki olyan tökéletes lenne, otthon lenne a férjével és nem itt filozofálna a mi lenne ha illetve mit kéne tennem témakörön. Most 34 éves létemre kezdjek arról panaszkodni hogy szinte lehetetlen egy nornmálisan gondolkó értelmes nőt találni? Illetve hogy mennyire elegem van a próbálkozó 96 kilós háziasszonyokból, a fényképtelen "majd a belsőmet megszereti" típusokból, és a 3 gyerekes elvált "de nekem akkor is a legjobb jár" anyukálkból. Mert én ezt látom, s mivel nem 21-23 éveseket kergetek így egyedül nézem mi is folyik a világban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook