Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal anyukák a mindennapjaikról fórum

Fiatal anyukák a mindennapjaikról (beszélgetős fórum)


2010. dec. 17. 14:20

nálunk még nincs egy éves a Beni de már elkezdtük de igazábol csal probaképp hogy mennyire szereti a bilit néha ha nincs dolgom és jó meleg van akkor leveszem róla a pelust és csak póló van rajta így általában észreveszem hogy pisi van és gyorsan a bilire aztán dicséret

De igazábol majd nyáron kezdjök el mert akkor nem kell ruha és könnyebben megy majd

2010. dec. 17. 14:15
Kinek hogy sikerül szobatisztaságra nevelnie a csemetéjét?
9. fa9b5a124d (válaszként erre: 6. - Piglet001)
2010. dec. 17. 14:02
Anyukám óvónő,én is viszem majd a fiamat,még úgysem látott egyszerre ennyi gyereket. És közben majd imádkozom,hogy ne fusson be közéjük! :)
8. mona180 (válaszként erre: 7. - Fa9b5a124d)
2010. dec. 17. 13:50
Nálunk mondjuk ingyenes de én i smondtan lehet hogy többet nem megyünk és mondta az egyik csaj hogy menjünk mert csak így szokja meg hogy vele egykorú vagy picit kisebbekkel hogyan tud játszani mert hát nálunk csak nagy gyerekek vannak akivel játszani szokott azok meg élvezik ha nyuzza őket
7. fa9b5a124d (válaszként erre: 5. - Mona180)
2010. dec. 17. 12:13
Együttérzek Veled! Mi is voltunk játszóházba,amíg mindenki közösen játszott,baba-mama,én addig rohantam a gyerek után. Hogy őszinte legyek nekem elment a kedvem az egésztől,mert fizettem 1200 ft-ot,hogy 1 órán keresztül futhassak. A gyerek persze élvezte.
2010. dec. 17. 10:46
Nekem két lányom van, egy 3 és egy 1,5 éves. Induláskor az öltözés nálunk is rémálom. Ma megyünk a nagyobbikhoz az oviba karácsonyi ünnepségre. Készültek egy kis előadással... Háááát nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mit produkál majd.
2010. dec. 16. 20:43
Sziasztok nekem egy éves lesz a kisfiam és olyan mint egy ördög ma baba.mama klubban voltunk olyan hisztit levágott mint állat és megtépett egy kislányr égtem mint a reisztág
2010. dec. 16. 17:41
Nekem egy 2 éves hiperaktív fiam van. Most próbálja feszegetni a határait.
2010. dec. 16. 17:35

sziasztok,nálunk általában 7 körül kelés van,8 körül reggeli aztán kis játszás,10 körül tízórai utána napi bolt járás,persze 3 gyereket felöltöztetni főleg télen,azt hiszem nem kell bemutatnom.Miután hazajöttünk,igyekszem délelőtt megfőzni így mire hazaérünk a csajoknak kihűl az ebédje,aztán mindenki megy aludni,addig én összekapom a lakást,s ha marad időm kicsit gépezek:-)

Problémák:szerencsére nem igen vannak,bár néha rájuk kell szólni,ill. a legkisebb lányom a Lillus rájött hogy az ikertesója fejét tudja ütögetni,rászólok,hogy Lillus eje,akkor csinálja,de ahogy elfordulok néha folytatja,de csak játszanak:-)

2010. dec. 16. 17:19

Szia!

Mi éppen most jöttünk haza a két lányommal egy kisebb vásárlásból, és most úgy érzem, hogy egy hét is kevés lenne, hogy kipihenjem. :) De amúgy minden ok.

2010. dec. 16. 17:15
Sziasztok! Egy olyan beszélgetést szeretnék elindítani,amiben főként fiatal anyukák írnak a mindennapjaikról. Hogy telnek a napjaik,problémák a csemetékkel,a párkapcsolatban. Szeretettel várom mindenki üzenetét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook