Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férjem teljesen bezsongott, Glamour napok lesznek 😂 egy... fórum

Férjem teljesen bezsongott, Glamour napok lesznek 😂 egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 4. 19:19
Ilyenkor mindennek felviszik az árát és sokszor a kuponnal együtt drágábban jössz ki, mintha előtte, vagy utána vennéd meg a termékeket.
5. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 16:59

Ja, mindent is meg kell venni :))

Pont ezért nem megyek. Mint Black Friday-on se. Egyébként sem szeretem a "shoppinglást", de a tömegben még kevésbé.

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 13:56

Kösz, hogy szóltál 🙂

Egyszer bekeveredtem a Müllerbe ilyen napon, soha többet.

3. LBO (válaszként erre: 2. - Simple)
2022. okt. 4. 08:21

Jártam már én is így. Bementem teljesen gyanútlanul a bevásárló központba mivel útba esett, aztán 45 percet ültem a gyerekekkel a dugóba, mire kikeveredtünk a parkolóból. 🤦🏻‍♀️ A franc se figyeli ezeket az "akciókat". Vagyis de, mert azóta nem járok ilyenkor boltba.

Az árakról nem is beszélve. Maguk a pénztárosok mondják, hogy kuponnal ugyan annyiért vásárolok mint kupon nélkül. Sőt azt mondta jöjjek vissza az akciós napok után, mert egy csomó mindent le fognak akciózni. Azóta nekem a glamour napok egy héttel később van 😉 és igen, akkor valóban akciósan vásárolok...

2022. okt. 4. 07:06
Jaj. Én olyankor nagy ívben kerülöm az összes boltot. Egyszer nem tudtam, hogy glamour napok vannak, és elmentem vásárolni, nem lehetett beférni, meg volt mindenki őrülve és egymást taposták. Menekültem kifelé. Csak később tudtam meg, hogy glamour napok vannak éppen, azóta bolt közelébe nem megyek olyankor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook