Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfiként lány kisgyerekkel nyilvános WC hogyan? fórum

Férfiként lány kisgyerekkel nyilvános WC hogyan? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. keki70 (válaszként erre: 1. - Makmik)
2020. júl. 20. 22:39

Szia!


A kislányod korára való tekintettel teljesen megértő lennék,ez nem az uszoda,ahol a női részen meztelenül közlekednek-közlekedünk :-)

A férfi vécébe semmiképpen ne vigyed,még megrémül szegény...ha kisfiú lenne,akkor más,de ő kislány.


De ha úgy áttudjátok vészelni az időt,hogy elinduláskor elmegy és hazaérkezésig kibírja,az lenne a legjobb.Akkor biztos,hogy nem szed össze semmit,mert ezeken a helyeken sokféle ember megfordul,kész bacitenyészet.

Én is megpróbálom mindig így megoldani,tényleg csak végső esetben veszek igénybe nyilvános vécét és csak nagyon óvatosan.

2020. júl. 20. 22:39
Én el tudom képzelni, hogy ez egy apukának dilemmát tud okozni. 🤷‍♀️ Bár nem találkoztam még ilyesmivel. Én ha jól emlékszem óvodás koromban azért már bőven tudtam egyedül pisilni...
4. Ildi (válaszként erre: 1. - Makmik)
2020. júl. 20. 22:37
Olyat kapnál h azt sem tudnád merre van az arra...
2020. júl. 20. 22:37

Nagyobbacska kislány? Hány éves?


Én ha férfi lennék és egy kicsi lánynak kellene mosdóba mennie, akkor megkérnék egy nőt, hogy segítsen neki, ha kell még, ha meg nagyobbacska, akkor egyedül bemehet a női wc-be és elintézi a dolgát. Nem kell kísérgetni...

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Makmik)
2020. júl. 20. 22:29

Miért nem várod meg kint?

Hány éves a kislány?

2020. júl. 20. 22:10

Sziasztok,


A véleményeteket szeretném kérni egy fura témával kapcsolatban.


Ha férfiként egy óvodás korú lány kisgyerekkel egyéb megoldás híján bemegyek a női wc-be elintézni vele amit el kell, akkor egy ilyen szituációban ti hogy reagálnátok?


Arról van szó, hogy középkorú férfiként ha el szeretnék menni a gyerekkel valahová a városban, akkor nem igazán tudjuk, hogy az ilyen dolgokat hogy oldjuk meg.


Persze lehet mondani, hogy miért nem viszem be a férfi wc-be, de ha a gyerek már nagyobbacska, akkor szerintem ez sem jó ötlet, sőt annyi esze már van, hogy nem is akar oda bemenni, képben van.


Most nem is inkább ötleteket várok, hanem a fenti kérdésre véleményeket.


Ha ilyen esettel találkoznátok, hogy valaki ezt csinálja, akkor ki lennétek akadva rajta?


Kiabálnátok? Vagy nem szólnátok semmit, csak kapnék egy-két megvető tekintetet? Esetleg teljesen megértőek lennétek?


Köszönöm előre is a válaszokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook