Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfiként lány kisgyerekkel nyilvános WC hogyan? fórum

Férfiként lány kisgyerekkel nyilvános WC hogyan? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. Mézes-Krémes (válaszként erre: 35. - Makmik)
2020. júl. 21. 10:56
Szerintem teljesen mindennapos dolog, hogy apuka wc-re vigye a lányát. Mondhatni természetes. :) A férfibe csak nem viheted be a piszoár miatt, és ezt a nőknek pont érteniük kell. Nem gondolom, hogy "pofa" kéne hozzá, hogy ezt megtedd. Intelligens ember ezt megérti, nem is téma.
35. makmik
2020. júl. 21. 10:20

Köszi mindenkinek a válaszokat.


Igen, itt nem arról van szó, hogy nem mer bemenni, hanem hogy a higiéniai körülmények miatt nem tartanám ezt jó ötletnek. Ha bemegyek vele, akkor letakarom neki a wc-t ülőke takaróval, látom, hogy rendesen kezet mos utána stb.


Pelenkázós wc, rokkant wc, eldobható bili, bokor stb. megoldás lehet, de van, hogy ezek nem állnak rendelkezésre.


Azért jó látni, hogy a többség reakciója az, hogy nem ítélnétek ezt el, lehet csak én csinálok ebből ekkora problémát. Végülis csak pofa kell hozzá, meg egyébként sem egy mindennapos dologról van szó.

34. 71ddaa07fa (válaszként erre: 32. - Flóra76)
2020. júl. 21. 09:57
Nem olyan egyszerű ez nálam sem. Én hasi tasit használok, mert abban hordok mindent. Pénzt, iratokat, fényképezőgépet, az autóhoz pótkulcsot. Azt levenni biztonságba helyezni, majd figyelni, hogy a végén ne maradjon ott a helyszínen.
33. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Makmik)
2020. júl. 21. 09:53

Bekiabálsz a női wc-be, hogy a kislányodat kell bevinned, és ennyi. Semmi rosszat nem gondolnék, és szerintem normális értékrenddel ez senkit nem zavar, hiszen a női wc-ben zárt ajtók mögött intézzük a dolgunkat. Nem látsz semmit. Másképpen meg nem lehet megoldani, hát ez van. Inkább, mint bokorba guggoltatni.


Senki más idegen kezébe ne add a gyerekedet, akkor se ha nő. Eszedbe se jusson ezt a borzalmas tanácsot megfogadni. Még a gondolata is gázos.

32. Flóra76 (válaszként erre: 30. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 21. 09:52
Pedig a gatyádat le se kell tolni alapesetben..:))
31. l.luiselotte (válaszként erre: 28. - Epresturmix)
2020. júl. 21. 09:51

A közszemérem elleni szabálysértést részemről minden esetben alapos felderités ill. környezettanulmány előzte meg, de abban sem vagyok biztos, hogy a 90-es évek elején büntetendő volt, főleg ha 3-4 éves volt az elkövető.

( felnötteket 5000 Ft-ra büntett helyszinen a rendőrség, ezt tudom )

30. 71ddaa07fa (válaszként erre: 29. - Flóra76)
2020. júl. 21. 09:46
Ha a természet lány ölén jön rám, engem úgy tanítottak, hogy mindig a fenekemet mutassam az autósok felé. Arról kevésbé vagyok felismerhető, mint az arcomról.
29. Flóra76 (válaszként erre: 28. - Epresturmix)
2020. júl. 21. 09:44

Nekem magával a nyilvános illemhellyel van a bajom, nem azzal, hogy meglátnak, ahogy kezet mosok. Legyen az benzinkút, étterem, bármi.Lányaimat is arra tanítom, a lehető legkevesebb alkalommal használják ezeket.

Igen, előfordul, hogy csak a természet lágy öle marad, de nem a város főutcáján:)). Egy 10 órás autó út alkalmával pl nincs más megoldás, mint egy kietlen hely.....

28. Epresturmix (válaszként erre: 26. - L.luiselotte)
2020. júl. 21. 09:32
Szóval inkább szabálysêrtês kifizetése közterületen vizelés miatt, mint hogy meglâsson egy férfi kezet mosni.
2020. júl. 21. 09:16

Ha van piszoar az eloterben, akkor a ferfi WC kizarva. Amugy meg szerintem oda is lehet vinni a kislanyt.

Ha benyitva egy ferfi megkerdezi, hogy beviheti-e a kislanyat, nem hiszem, hogy barki is nemet mondana, szerintem nincs ebben semmi rossz.

Viszont a lent irt dolog, hogy egy idegenre bizni, elmebeteg. Az se normalis, aki igy kiadja a gyereket a kezebol, es az sem, aki ezt elvallalja.

2020. júl. 21. 08:55

Nálunk forditott a felállás, fiam van, akit max. 2 éves koráig vittem be a női wc-be. ( mivel mindigis jóval magasabb trmetű volt kortársainál ) Inkább a szabadban vagy útközben oldottuk meg a dolgot, ha már nem tudott várni.

Én a női wc-ben lányos apát nem látnék szivesen, de éltemben be nem tettem a lában ffi wc-be.


Más lányát meg nem pisiltetném, nem is (szivesen érnék hozzá..

2020. júl. 21. 08:48

Ja idegen nőre nem bíznám. Egyrészt nem biztos, hogy gyerekbarât annyira, hogy segítsen, vagy siet, nem szívesen tartanâm fel. Nem tudhatod.

Én pl nagyon segítőkész vagyok, de a bugyija le-felhúzâsân nem segítenék, mint idegen nő,, nehogy a végén én jöjjek ki rosszul a helyzetből. Manapság nem tudni. Kezet mosni, szárîtani nagyon szívesen, és szoktam is segíteni kérés nélkül. :)

2020. júl. 21. 08:43
Ha kicsi a gyerek bevinnêm a nőibe. Kint megvârnám, és majd szóljon ha végzett. Nem mindig lehet elfêrni ketten, szóval ezért is. De viszont lehet nagydolgot végez és még nem annyira alapos, szóval valahogy rendezni kell, és be kell menni. Kislányt férfibe nem vinnék, de lenne az a helyzet, végső megoldáskênt, de ott várnám meg.
2020. júl. 21. 08:25

Engem egyáltalán nem érdekelne. Nem is értem, mi ezzel a probléma. Zárt ajtók mögött végzi a dolgát jó esetben mindenki, nem fogok attól elalélni, hogy a közös légtérben egy férfi is van, esetleg látja, ahogy megmosom a kezem.

Idegen nőre én biztos nem bíznám.

22. papája (válaszként erre: 1. - Makmik)
2020. júl. 21. 08:19

Elfogadnám, hogy egy apuka behozza a kisgyerekét, hiszen emberek vagyunk. A nők a wc-ben tolják le a bugyit, nem az előtérben, így semmit nem látna a gyerek és az apuka sem.


Én külföldi kempingben vittem a kisfiú unokákat a női zuhanyzóba. Teljes megértést és elfogadást kaptam. Nem láttak meztelen nőt, mert a nők is voltak annyira kulturáltak, hogy ne meztelenkedjenek, illetve elég nagyok ott a zuhanyfülkék, hogy bent lehet levetkőzni.

Talán itthon van ez a negatív megítélés.

2020. júl. 21. 06:22
Vannak sok helyen pelenkázós wck oda is viheti..
20. futóbajnok (válaszként erre: 1. - Makmik)
2020. júl. 21. 05:23
Óvodás korút beengedem egyedül. Előre megbeszélem vele, hogy az ajtó előtt várom. Az óvodában sem megy be vele senki.
2020. júl. 21. 05:23
óvodás korú gyereket egyedül nyilvános wc-be semmiképp nem engednék. hangosan beköszönsz és közlöd, hogy a lányodat viszed. Csukott ajtók vannak, nem meztelenkedős, szóval nem fogsz semmi olyat látni amit nem kéne
18. NomNom
2020. júl. 20. 23:30
Persze 3-4 évesnél rendben van, de azért 8-10...
17. keki70 (válaszként erre: 15. - NomNom)
2020. júl. 20. 22:56
Nálunk 3-4 éves kisfiúról van szó.Még bújik az anyukájához,főleg,ha úszásoktatásra megy.Nagyobb gyereket nem is engednének be,az öltözőnél mindig ott ül a felügyelő néni.
16. Channa* (válaszként erre: 15. - NomNom)
2020. júl. 20. 22:55

Na, ilyet már nem.

Én csak 3-4 éves koráig vittem be női wc-be. Strandra és uszodába úgy mentünk, hogy a férjem is ott volt, és öltözni ő vitte magával a férfi öltözőbe.


Amikor nagyobb lett és pisilnie kellett és csak én voltam ott, akkor nem mehetett már nyilvános wc-be, csak bokorba intézhette el a dolgát.


Nőibe már nem vittem be, egyedül meg nem engedtem be férfi wc-be, mert ki tudja nincs e bent néhány perverz...

15. NomNom (válaszként erre: 13. - Keki70)
2020. júl. 20. 22:52

Nekem volt már kellemetlen élményem. Néha már egészen nagy fiút is behoznak és nálunk olyan az uszoda, hogy nagy közös zuhanyzó és szauna rész van, tehát egyszerre akár 20-30 meztelen nő mászkál ott.

Nem akarok hazudni de 10 körülinek saccoltam.

2020. júl. 20. 22:51

Igen, még ez is eszembe jutott.


Abban biztos vagyok, hogy egy normális férfi megoldja és nem fantáziál arról, hogy vajon mit tesznek majd a nők...

13. keki70
2020. júl. 20. 22:50

Az uszodában a női részre beszokták anyukák hozni,ha pici még a kisfiúk.Egyedül még nem tudná a férfirészen elrendezni magát.De ebből nem szokott gond lenni-legalábbis én még nem hallottam,hogy ezért reklamált volna valaki.

Az én két kisfiam is volt pici és jártunk usziba,ugyanígy a kislányom is.Mindent meglehet oldani,vagy legalábbis az ember próbálja.

12. NomNom
2020. júl. 20. 22:50

Igen, nehéz nagyon... Anyukákat a fiukkal szoktam látni, de fordítva még nem láttam sosem.

Ha egyedül tud pisilni akkor remélhetőleg be mer egyedül menni.

2020. júl. 20. 22:49

Volt, hogy a férjem ilyen szituba keveredett, de nem vitte vécére. Tartotta inkább egy bokor fölé...

Megoldotta.

10. Channa* (válaszként erre: 8. - NomNom)
2020. júl. 20. 22:45

Nekem fiam van, így nem tapasztalatom nincs lány gyerekkel kapcsolatban.


Én a fiamat a női wc-be vittem be, ha a férjemmel volt, akkor a férfibe.


Persze, én se törölgetnék szívesen idegen gyereket, de azt írta, hogy "de ha a gyerek már nagyobbacska", feltételezem, hogy már önállóan elvégzi a dolgát...


Ha lett volna lányom, akkor tuti, hogy nem bíztam volna a férjemre úgy, hogy tudom wc-t is kell használnia esetleg útközben. Mert erre tényleg nehéz jó megoldást találni...

9. NomNom (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2020. júl. 20. 22:41
Azt is elhiszem...:/
2020. júl. 20. 22:41
Ez is megoldás, de nem minden gyerek hajlandó csak úgy bemenni valakivel. Meg én speciel nem szívesen törölgetném egy idegen gyereknek.
7. Lávli* (válaszként erre: 5. - NomNom)
2020. júl. 20. 22:40
Én is sokmindent el tudok képzelni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook