Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiatlan pasik és a boldog párkapcsolat fórum

Férfiatlan pasik és a boldog párkapcsolat (beszélgetős fórum)


13. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 12. - Ca8f748537)
2013. nov. 5. 16:53
Jó-jó, de a lépcső volt a hibás, rossz helyen volt a foka, lehetett volna lentebb is:-)asszem!
12. ca8f748537 (válaszként erre: 11. - Fb85cf2fe7)
2013. nov. 5. 16:51
A félrelépésnek általában ez a vége :-)
2013. nov. 5. 16:49

Jól pofára is estem..:-)


Tudom, tudom, menjek inkább főzni...

2013. nov. 5. 16:48
Mindenki félre tud lépni ha akar, ma én is félre léptem a lépcsőnél.
9. ca728c0145 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. nov. 5. 16:44

Nem vagy Te egy kicsit irigy azokra a bizonyos ismerősökre??:DD


Akiknek mondjuk talán nem is olyan "férfiatlan" az, akit választottak. :D


Amúgy meg visszautasítom azt a feltételezést, hogy egy FÉRFI azért nem lép félre, mert nem tud ... :)))

8. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 2. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 5. 16:42
Köszi, hogy leírtad helyettem:-)
2013. nov. 5. 16:39
Manapság már az megy inkább h keves az a férfi aki hűséges legyen nyámnyila vagy egy élet erös pasi,tudok olyat ahol a pasi ténleg nyámnyila hallgatag meg huza magát és mégis több vasat tartott a tüzbe,sajnos akár milyen féle fajta aki meg akk csalni a másikat az meg is fogja tenni max abba lehet bizni hinni h szeret és nem fogja megtenni
6. ittmost (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. nov. 4. 08:27
Biztosnak talán biztosabbat,de boldognak nem hiszem,h olyan nagyon boldog-hacsak egy nőnek nem a biztonság jelenti a boldogságot.Ezt is el tudom képzelni,és nem nézném le őt ezért,ebben a mai kaotikus világban.
5. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. nov. 3. 13:31
Ez csak a te meglátásod.Hânyszor olvastam már,h vkinek a biztonság a fontos,valakinek az,ha egy ffi igazân ffias,valakinek mondjâk meg mit kell csinâlni,valaki szeret uralkodni a párja felett.Nehé olyat találni,aki tökéletes.Lânyom se a kigyúrt típusra bukik,hanem a vékony,szálkásan izmosra.Na és sokszor hallom a tizenévesektől,h milyen cuuuuki...Szerjntem ne cuki legyen,de manapság már nem kell annyira ffiasnak lenni-már a többségnek:(
4. ca8f748537 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. nov. 3. 12:58

Minden folt megtalálja a zsákját. Nincs tuti recept, hogy ilyennel, vagy olyannal jobb-e a párkapcsolat.

Ha magad ismered, és tudod milyen férfire vágysz, keress olyat. Fogsz találni.

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. nov. 3. 12:53
Hallottunk már olyanról is, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik...
2013. nov. 3. 12:06

Szerintem nem azon múlik, hogy megcsalja - e a barátnőjét vagy sem, hogy férfiatlan vagy férfias. Én boldog párkapcsolatot nem tudnék elképzelni olyannal, aki számomra nem férfias, sőt párkapcsolatot sem.


Az, hogy szeretné megcsalni, csak azért nem teszi egy pasi, mert gyáva hozzá, de amúgy megtenné, az kb olyan rossz, mint valaki, aki meg is meri tenni. Egy igazi férfi van annyira korrekt és egyenes, hogy nem jár gyáva módon titokban tévutakon. A tutyimutyi mindent titokban igyekszik csinálni, mert alapból fél.

2013. nov. 3. 12:02

A férfiatlan tutyi mutyi "friend zónás" pasik, szinte egy lánynak se kell, ami érthető is, Egy ilyen pasinak szerintem nagyon nehéz dolga lehet a nők terén. Ezért gondolom azt, hogy ha egy ilyen pasival képes lenni egy nő, annak szerencséje van, mert egy ilyen pasi nem hiszem hogy megcsalja a barátnőjét vagy lelépne.


Vannak nő ismerőseim, akik ilyen pasival képesek voltak összejönni és tény, hogy már házasok és gyermekük is van és állításukl szerint boldogok is.

Valóban egy ilyen pasival biztosabb és boldog párkapcsolatot lehet kötni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook