Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfias "ősmajom", vagy életrevaló és modern? Táncoló pasik és egyéb... fórum

Férfias "ősmajom", vagy életrevaló és modern? Táncoló pasik és egyéb... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
103. gribedli*** (válaszként erre: 95. - 130454e42d)
2013. szept. 25. 07:34
A meh nincs lebetonozva es elmozdul. Ezek finom mozgasok, de napkozben is gyakran valtozik a helyzete, persze, nem megy el sehova csak mozog, mozdul. Kulonbozo manoverek leteznek arra is, hogy manualisan a hatrahajlo mehet is vissza lehet igazitani, csak nem marad ugy de ezekre a dolgokra IS alapul a masszazs amit regen vegeztek. Meg az aktus kozben is mozog, osszerandul, elernyed, ezert is nem mindegy, hogy egy nonek volt-e orgazmusa vagy sem. Erzelmi okokbol sok no megelegszik azzal, ha nem volt, a meh szempontjabol nem mindegy, igy talan egy maszturbalo nonek is jobb mint egy nem maszturbalo de szexelonek, ha annak nem volt orgazmusa. De nem ez volt az alaptema es nem szeretnek ezen vitazni, mert mindenki ugy gondolja ahogy akarja, es tiszteletben tartom.
102. grizus
2013. szept. 25. 03:56
Nekem tetszik, ha egy férfi jól táncol - meg jól főz - mert akkor gyanús, hogy az ágyban is jó, meg egyáltalán, van önbizalma és vonzó dolog. De a kigyúrt pasikat meg a kinyalt selyemfiúkat nem szeretem, akkor se, ha jól táncolnak. Azt is marha férfiatlannak tartom, amikor táncosfiúkon szinte köldökig kivágott dressz van, iszonyú nyálas és férfiatlan.
2013. szept. 25. 01:13

Szerintem egyéntől függ,hogy egy riszáló cicababát tárgynak tekint-e vagy sem. Nyilván nem úgy néznek rá a pasik,mint leendő feleségükre,hanem mint leendő ágybetétr,na,de mi,nők hogy nézünk a kigyúrt,frissen fésűlt szépfiúkra. Nekem is volt egy ilyenem annó. Akkor használtam,ha nem volt párom,és hiányzott a sex. Ez a kapcsolat mindkettőnknek megfelelt,kényelmes volt,nem volt min vitázni,tehát jól működött. De soha nem tudtam volna elképzelni a páromnak. Azt hiszem,neki saját magával volt szerelmi viszonya,különben nem foglalkozott volna olyan sokat magával.

A tánc és sex között szerintem van kapcsolat mind a mozgáskultúra,mind a tüzesség terén. Meg aztán,aki nem fél kiállni táncolni mások elé,az valószínű,hogy az ágyban sem nyuszi!

100. ina87
2013. szept. 24. 23:10
Engem abszolult nem érdekel ha az ufok táncolnának,semilyen formába nem érdekel más ember,csak a párom!de ezt ha félre teszük akk aztgondolom h már már tulon tul csak nőket mutogatnak férfiakat kevésbé napersze egy pasis müsoron pl sport ott ugye nőket fognak mutogatni,ám szomoru h ha valahol tv be megy pl egy olyan müsor hol a csajok alig ruhába pozolnak mindjárt meggy az h jaj de ri...cok vagy más lenézö szövegel illetik őket a férfiak!
99. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2013. szept. 24. 22:16

Jóvan, Antonio Banderas-t én is biztosan leteperném (ha hagyná magát szegény:) - de tényleg sose hoztak lázba az olajozott felsőtestű kockahasú, nárcisztikus hímnemű egyedek.

Mindig is az okos pasikra buktam. A beszéd, a szókincs, a hang, az illat, egy szép férfikéz inkább felizgat, mint egy táncoslábú szoknyavadász, aki vénasszonyokat kúr pénzért :-))

Ettől függetlenül egészségére, akinek ez jön be, én asszem nem fogok élni a lehetőséggel. :)

2013. szept. 24. 21:29

Engem nem hozna lázba egy olyan műsor ahol két pasi félmeztelen enyeleg, sem közvetve, sem közvetlenül.

Valahogy nem vagyok vizuális típus. A tipikus szépfiúk sosem vonzottak, szépek-szépek de nem ettől kívánok meg egy férfit... mert azért a megkívánás túlzottan is jól megy; néha elég egy tarkót megpillantani, egy illat, hang, kisugárzás, mozdulat, szitu.


Az a tipikus mutogatni való szépfiú pasim egyetlen egy volt, nagyon rövidke románc volt, nem a külseje miatt, de a külső kevés volt ahhoz hogy őt akarjam.

97. bd5e718401 (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2013. szept. 24. 21:16
Szerintem urban legend szagú, hogy van egy mérhető fiziológiaia szükséglet, amit stumilálálssal bámikor bárkinél elő lehet idézni, aztán kiveszik az orvosi könyvekből azzal párhuzamosan, hogy fejlődik a technika, és halmozódnak az ismeretek.
96. 3a6250d900 (válaszként erre: 94. - Gribedli***)
2013. szept. 24. 21:11
Ámen...
95. 130454e42d (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2013. szept. 24. 20:54

Ebben nem hiszek, a méh nem mozdul el a helyéről és nem tér vissza oda.

Ettől föggetlenül az orgazmushiánynak vannak testi-lelki tönetei, ez kétségtelen.

2013. szept. 24. 20:51

Kenyelmetlen lehet a ferfiaknak ilyet hallani de igen. Meg azok a hisztis nok, akik visszautasitjak a szexet, ha olyan ferfival lennenek, aki inyukre van, nem lennenek hisztisek.


Szoval nem tudom, miert lenne rendellenes, vagy fehermaju egy no, aki a szuksegleteit bevallja, keresi a szexet, es igy aztan nyugodtabb, hiszen ez fiziologias nalunk is. Nem tartom semmivel rosszabbnak es nem nevezem nimfomannak az ilyen not. Egyszeruen jobban koveti a testet, tudatosabb. Aki szegyelli, sokkal nagyobb problemaknak nez elebe.

2013. szept. 24. 20:49
Az a szervünk, amelyiket nem használunk, meghal.
92. gribedli*** (válaszként erre: 91. - 130454e42d)
2013. szept. 24. 20:46

All a meh. Pontosan ennyit takar. Ez nagyon sok testi problemat is okozhat, pont ugyanazokat amiket a hisztire szoktak fogni, szoval a tunetei azok, ugyanis a betegseg neve is onnan ered, csak valahogy most mar senki sem emlekszik az eredeti okra (azert dokumentacio maradt eleg, szoval elfelejteni sem lehet, csak mar nem szerepel az orvosi konyvekben).


Ha nincs orgazmus, akkor is allva marad, szoval maga a szex nem old meg semmit, csak a jo szex, tehat elengedhetetlen az orgazmus (1 eros), amitol ujra elernyed es visszater a helyere vagyis eredeti helyzetebe. Ezt nagyon jol elmagyarazza a Hysteria cimu film is, Hugh Darcy jatszott benne, bekebeli idokben meg mindenki jol tudta, miert jartak a nok a nogyogyaszhoz: vagy nem volt otthon szex, vagy a ferj benazott, mindenesetre a dokitol ugy jottek ki, hogy leapolta oket:))))


De persze, kenyelmesebb azt mondani, hogy a nok erzelmi okokbol keresik a ferfit stb. stb. Ezek csak illemtan miatt rogzodtek be. A menopauzaval sem csokken az eselye, hogy egy nonek alljon a mehe szoval utana is igenyelni fogja

91. 130454e42d (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2013. szept. 24. 20:36
Áll a méhük? Ez mit takar pontosan?
90. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Bd5e718401)
2013. szept. 24. 20:34

A noknek is anatomiai szukseglet, maskulonbel all a mehuk. Ez a kifejezes kiment a divatbol mert az orvosok el akartak torolni, mert nagyobb uzlet volt a vibrator.


A vibrator azert lett feltalalva mert evszazadok ota tudtak, hogy egy no, ha nem szexel anatomiai szuksegletbol, all a mehe. Ugyanolyan car erzes lehet mint egy szetrobbano here, bar ma mar csak qrvak kozt hasznalatos ez a kifejezes, de letezett regen mint orvosi fogalom. Erre a nogyogyaszok masszazst alkalmaztak, sikeresen, majd mikor mar nem birta a kezuk, feltalaltak a vibratort. Ekkor csokkent a beveteluk mert mindenki elkezdett vibrit hasznalni, igy kitalaltak, hogy az allo meh az nem letezik, vagyis ha egy no hisztis mert szexhianya van, az hiszti, de ugy hiszti, hogy nyavalygas, vagyis psziches eredetu, nem szervi.


Viszont a neve megmaradt: histeria, a meh latin nevebol (ister-...)

89. 623d02d558 (válaszként erre: 87. - 130454e42d)
2013. szept. 24. 20:30
Lehet, hogy escobana nem hiszi, hanem tudja, mennyi béna pasi van a világon.
2013. szept. 24. 20:29
Bár most, hogy mondod, nem részletezted, miként szabadul az anyagtól. Ezért tehát, még az űrállomáson is megoldható, legalább ott is lesz élet:))))
87. 130454e42d (válaszként erre: 86. - Bd5e718401)
2013. szept. 24. 20:28

Épp erről beszélek: aki jól ismeri magát, ehhez pedig a maszturbáción át vezet az út.

Amúgy sajnos jóval több béne pasi van, mint hiszed.

86. bd5e718401 (válaszként erre: 80. - 130454e42d)
2013. szept. 24. 20:27
:D Valahogy sejtettem, hogy részben a férfiak lesznek a hibásak a nők sikertelenségéért. Szerintem egy nő, aki jól ismeri magát, el tud élvezni olyan aktus során is, ami nem egy nagy szám. A többi csak vetítés.
2013. szept. 24. 20:25
Naaaaaaaa
2013. szept. 24. 20:21
Ritka? Naaaaaaaa
2013. szept. 24. 20:19
...és Porsche-m sincs...
2013. szept. 24. 20:17
:)))
81. 3a6250d900 (válaszként erre: 78. - 130454e42d)
2013. szept. 24. 20:17
Érdekli őket, de roppant válogatósak. Még az is akinek nincs mire.
80. 130454e42d (válaszként erre: 76. - Bd5e718401)
2013. szept. 24. 20:17
Ez megint arra vezethető vissza, hogy a lányoknál a maszturbáció szégyelleni való dolog, nem ismerik meg a saját testüket. A fiúk meg még ennyire se ismerik a női testet.
2013. szept. 24. 20:16
OK, de jókedvéből tartogatja egy átlag férfi 1-2 hétig? Vagy azért mert nagyon muszáj? Ha meg rendszeresen gyakrabban csinálja, több anyag termelődik.
2013. szept. 24. 20:15
Nem fogjuk meggyőzni egymást. De miért is kéne? Csak végre ne legyen elvárás, hogy a nőket ne érdekelje a szex :)
2013. szept. 24. 20:14
A férfiak ezzel nem küzdenek 50 környékén?
76. bd5e718401 (válaszként erre: 73. - 130454e42d)
2013. szept. 24. 20:13

OK, lehet tartogatni tovább nagy szükségben, csak sokkal kellemetlenebb, mit egy nőnek.

Akkor ugorjunk oda, hogy a 20 éveseket véve sok orgazmus problémával küzdő nő van, ám arányában alig ilyen gonddal szembesülő férfi.

2013. szept. 24. 20:11
Ez alatt mit értesz?
2013. szept. 24. 20:10
Mindenki maszturbál, és mindenkinek fiziológiai szükséglet a szex. Csak a nők nem vallják be. Lehet, hogy nem a háztájit szeretnék már kapálni, de a szomszéddal szívesen eltalicskázna, ha az kötélnek állna. És áll is, ha nagyon sok a talicskáznivaló.:))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook