Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak és nők Gondolkozása. Egy adott dologról. fórum

Férfiak és nők Gondolkozása. Egy adott dologról. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. júl. 30. 18:34

Ez természetes mindkét nemnél!

Ajánlanék egy könyvet: Allan és Barbara Pease Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? a címe.

Megjegyzem: a nők is... egy pillanat alatt végigmérni... elvégre nem vagyunk vakok...

Ha azok lennénk, akkor is érzékelnénk csak másképpen a másikat.

2011. júl. 30. 18:34
Bocsi ,de akkor minek az esküvő?
3. 83e25137af (válaszként erre: 1. - E085c0a4b7)
2011. júl. 30. 18:32
Nos szerintem kicsit túl komolyan veszi a dolgot. Én anno együtt elemeztem a csajokat a pasimmal. :) nincs ebben semmi rossz amíg mellettem van és nem máshova lógatja. az étlapot nézheted attól mert nem vagy éhes :)
2. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - E085c0a4b7)
2011. júl. 30. 18:30

A párodnak kellene ezt lazábban venni.

A te viselkedésed természetes, egészséges férfira vall. Egy bizonyos határig persze.

2011. júl. 30. 18:28
tehát vagyok én és van a párom 2 éve vagyunk együtt a napokban lesz az esküvőnk. mindig van egy örökös probléma vagy leglább is ez az eggyik kis apróság hogy ha sétálunk valahol akkor jönnek mennek lányok akkor odanézek véletlenül akaratlanul.stb.. próbálok a másik irányba nézni nehogy megsértsem vele de ez nem minndig jön össze mondtam neki ,hogy a férfiaknak ez a vérében van nem lehet kiirtani. Ez miatt már sok veszekedés volt meg probléma más a kapcsolatunk sem a régi. van olyan hogy 1 hónapban jó ha 2x szeretkezünk. Szerintetek velem van a baj vagy a párom lehetne engedékenyebb ezen fius dolgok terén ?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook