Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi írta? fórum

Férfi írta? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. Panna.33 (válaszként erre: 20. - 0c1986a06c)
2016. ápr. 4. 19:42

Ha nős, akkor el kellene kerülni, mielőtt beleszeret.

És ne mondd, hogy első látásra beleszeret, mert az nettó baromság. Maximum első látásra tocsog a bugyi, de szerelem..? Ugyanmár. A szerelemhez ismernem kell a másikat.

23. unom (válaszként erre: 17. - 871383ddcb)
2016. ápr. 4. 19:42

ha férfi írta, akkor tipikus. Magyarázza a bizonyítványt.

Ebben a helyzetben ő a hunyó, ő csal. Kidumálni meg mindent ki lehet, ha van olyan hülye, aki elhiszi.

22. 871383ddcb (válaszként erre: 20. - 0c1986a06c)
2016. ápr. 4. 19:24
Erről semmilyen tapasztalatom nincs. Eleve nem kezdtem nőssel :)
21. Érdekes73 (válaszként erre: 20. - 0c1986a06c)
2016. ápr. 4. 19:24
2016. ápr. 4. 19:20
Na de ha pont egy nősbe lesz szerelmes?!:)
19. 871383ddcb (válaszként erre: 12. - Mothertiger)
2016. ápr. 4. 19:20
Hiszékenyek lennénk?
18. 871383ddcb (válaszként erre: 13. - Unom)
2016. ápr. 4. 19:18
Azért mondhat egy nő is nemet egy házasembernek. Még nem haltak ki az egyedülálló férfiak.
17. 871383ddcb (válaszként erre: 14. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 4. 19:15
Nem todom ki ez a Franco Marco. Nekem nem tűnt a szövege alapján megcsalt feleségnek. Még nőnek sem. Azért is kérdeztem, hogy férfi írta-e. Jól odapörkölt az biztos :) Manapság amúgy is divat lett a megcsalt feleséget szapulni. Ha pasi a szerző az csak hab a tortán. :D
16. 871383ddcb (válaszként erre: 10. - Viva70)
2016. ápr. 4. 19:11
Ezért nem sajnálom a szeretőket különösebben. Legalábbis jobban nem, mint a hivatalos társat.
15. 871383ddcb (válaszként erre: 9. - Unom)
2016. ápr. 4. 19:09
Gondolom a szerető azért, mert időközben ragaszkodni kezdett hozzá. A házastárs meg ki tudja? Szeretheti és reménykedik vagy..
2016. ápr. 4. 18:44
ezt inkább egy megcsalt felség írta.
13. unom (válaszként erre: 10. - Viva70)
2016. ápr. 4. 18:36

Meg olyannal, aki nem becsületes. Akkor nem leszel megcsalt feleség.

Ne felejtsd el: a feleség felé a férjnek van kötelezettsége, ő csalja meg, tekinti multifunkciós háztartási alkalmazottnak. A férfin múlik, nem a nőn.

12. mothertiger (válaszként erre: 8. - 871383ddcb)
2016. ápr. 4. 18:36

Én csak mosolyogtam, keserűen kicsit.

Mert pont ugyanígy lettem megvezetve egyszer règesrègen. :P

11. Zamila (válaszként erre: 8. - 871383ddcb)
2016. ápr. 4. 18:35
A végén meg azt írja a szeretőből sosem lesz más.Pfff.Nem életszerű,max poénnak jó.
10. viva70
2016. ápr. 4. 18:33
Egy a lényeg. Nem kell olyan pasival összeszűrni a levet, aki foglalt.
9. unom (válaszként erre: 8. - 871383ddcb)
2016. ápr. 4. 18:31

Hazudik mindenkinek, a feleségnek is. Ha lebukik, azzal magyarázza, csak ürítés, fizikai szükséglet. AZ ilyennek azt se lehet elhinni, amit kérdez.

Azt nem értem, miért ragaszkodnak hozzá?

8. 871383ddcb (válaszként erre: 6. - 0c1986a06c)
2016. ápr. 4. 18:29
Nincs itt semmi túldimenzionálva. Sőt, teljesen hétköznapi dolgokat írt. Olvastad, azt is írta, amit te. Van a szerelmes aki el is válik. A többi hazudik otthon. Hazudik a szeretőnek. Én akkor is jókat derültem rajta. :)
7. 871383ddcb (válaszként erre: 5. - Unom)
2016. ápr. 4. 18:26
Mindjárt megkeresem a levelet.
2016. ápr. 4. 18:25

Szerintem meg hülyeség az egész írás. Ezek féligazságok.

Hányan váltak el nők, férfiak egyaránt mert szerelmesek lettek és kötöttek új házasságot. Hagytak ott csapotpapot, vagyont, gyereket.

Szerintem mindenki környezetében van legalább egy ilyen. Nem kell ezt túldimenzionálni.

5. unom (válaszként erre: 4. - 871383ddcb)
2016. ápr. 4. 18:25
Biztos? Mindenesetre a cél az volt, hogy a megcsalt feleségek megnyugodjanak :)
4. 871383ddcb (válaszként erre: 2. - Unom)
2016. ápr. 4. 18:23
Egy szerető nyavalygott, hogy a piszok barátja a feleségével nyaralgat és csinál közös programot. Ezt a választ kapta :) Épp azért tetszett, mert nem a búbànatos, megcsalt feleség ragadott tollat egy kis vigaszért. :D
2016. ápr. 4. 18:22
"Okos" gondolatok...:XD
2. unom
2016. ápr. 4. 18:18

Ez nem nős férfi, hanem egy szánalmas pojáca.

Az írás pedig a megcsalt feleségeknek szóló vigasztaló. Akik vannak olyan hülyék, hogy egy sumák s.eggfej oldalán tengetik az életüket.

2016. ápr. 4. 18:16

Ezt ma találtam. Tetszik :D


Franco Marco: Fontos tudnivalók szeretőknek


Házas férfiakkal üzekedő nők, figyelem. Még egyszer, csak a biztonság kedvéért, néhány fontos szabály:


1. A nős férfi soha nem küszködik azzal, hogy szerelembe essen a másodiknak kiválasztottal, sokkal inkább azért tartja fenn szeretőjét, hogy üres óráiban, mikor rátör a szükség - s rá is ér -, kulturált körülmények között szépen beléhatolhasson. Még egyszer: nem szerelem, ürítés. Fontos ezzel tisztában lenni. (Néha persze valós érzelmekké érnek a légyottok, de akkor úgyis borul a bili, jő a válás, a nős férfi státusz no meg a szeretői viszony is megszűnik, mindenki megkapja a magáét és él boldogan, amíg tud).


2. A nős férfi minden esetben képes kissé elmerengve, elcsukló hangon beszélni otthoni viszontagságairól, elhanyagolt létéről, az elmaradó vacsorákról, a végigszenvedett nyaralásokról, meg a padlásról, ahova már rég nem őt viszi fel asszonya némán, sokkal inkább a levetett síbakancsokat vagy a kerékpárt. Nos, kedves szerető pozícióba ragadt hölgyek, érdemes tudomásul venni, hogy mindez hazugság, átverés, baromság. Mert általában kap vacsorát a férfi (hideget, meleget, lehet választani), sört is, korsóban, a nyaralás, telelés, meg a családi programok is szerveződnek rendesen, az asszony ráadásul mos, vásárol, takarít, néha meg spontán teherbe esik, ahogy kell. Erre legyünk tekintettel azért.


3. A nős férfi szeretője értelmes és kívánatos, az asszonya rusnya és semmiképpen sem intelligens. Ez gyakran a szeretett pasi állítása. Fontos tézis, igazságtartalma nem ismert, de senkit nem is érdekel. Viszont simán ágynak esik (hanyatt persze)a szerető, ha hallja, hogy minden szempontból ő a legtökéletesebb fajta. A férfi verbálisan kántál: pont ez az arcél, mell és hátsó, amire vágyik, amit érez, amelyre otthon oly gyakran maszturbál. S most itt áll előtte. Kész csoda. A nő persze tankönyvszerűen elalél a szép szóra, elterül és elmerül a boldogságban némán.


4. A nős férfi szeretője minden esetben átütőbben szexel, mint a felesége. Még akkor is, ha nem. Ráadásul váltig állítja a férfi: ha van is otthon szex, az sem olyan. Igazából csak maszatolás folyik a hitvesi ágyon. Gyakran előjátékot kiváltó mondat ez. A nő megnyugszik, ha hallja, és simán hagyja magát agyonszeretni rögvest. Nyelvvel, szájjal, öllel, kézzel, lábbal. Na, például ezért jó szeretőnek lenni. Másért nem nagyon.


5. A nős férfi akár évekig, évtizedekig képes elhitetni szeretőjével, hogy most már tényleg lépni fog. Ki a házasságából. De soha nem teszi. Inkább még többet ígér. Egyre többet. Ha nem elég a tét, simán rálicitál. Határ a csillagos ég. De valójában csak az időt meg az életed húzza. Ez sem vitás.


6. A nős férfit nem lehet sarokba szorítani klasszikus érzelmi zsarolással. Ha már nagyon szorul a hurok, mert a szerető nem bírja tovább titokban szeretni férfiját, fényt akar, meg elismerést, sétálni kézen fogva a körúton, mint mindenki más, előkerül a végső ellenérv, a kivédhetetlen spirituális találat: a gyerek. "Nem megy, értsd meg, a gyerek miatt nem lehet, maradnom kell otthon!" Begyakorolt szavak. (Ha meg nincs gyerek, jön az évek óta fennálló szétbonthatatlan gazdasági szövetség, a "Tudod szívem, nagyon sokat vesztenék, ha most válnék" frázis, mely általában szintén betalál). Szeretőből tehát nem lesz soha szalonna, se más, mindig csak szerető marad. Ezt ne felejtsétek el, asszonyok, soha.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook