Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feminizmus - Jó ez így? fórum

Feminizmus - Jó ez így? (beszélgetős fórum)


16. László1107 (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2021. márc. 30. 13:07
Nincs vele bajom. Csak mellékes információ volt. Nekem a viselkedésével van bajom.
15. andi6020 (válaszként erre: 12. - László1107)
2021. márc. 30. 13:07
Medve anyám...
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - László1107)
2021. márc. 30. 13:06
Mi a bajod azzal, hogy arab? Nég rasszista is vagy!!! Ezt tanultad az egyházi iskoládban?
2021. márc. 30. 13:06

Kicsit beszaladtál tátott szájjal abba a bizonyosba, úgy érzem. :D


Amúgy meg a nők nem gépek, vagy automaták, amikbe ha elég ideig dobálod bele a kedvességet (aprópénzt), akkor egy idő után kiesik egy kis szex (egy üveg kóla). Nem tartozik neked senki semmivel... Szóval eleve ez a gondolatmenet bullshit, hogy de márpedig te olyan kedves vagy, és mégse kellesz senkinek. Nincs összefüggés. Nem jár neked semmi azért mert ilyen vagy olyan vagy.

12. László1107 (válaszként erre: 10. - Unom)
2021. márc. 30. 13:04

Az a baj, hogy a kedves szerény lányok is a bunkókhoz vonzódnak valamiért. Tényleg itt ez a srác. Dohányzik, bunkó, félig arab egyébként és megvadulnak érte a lányok. Csak azért mert férfi szépségideál. Mondjátok már meg, tényleg mi olyan jó benne?


[link]

11. vivo44 (válaszként erre: 10. - Unom)
2021. márc. 30. 13:00

...és a régi nóta...

Egyszerűbb volna átmásolni a hsz-ket egyik fórumból a másikba...

10. unom (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 30. 12:58

Tévedésben vagy. A nőnek nem az a dolga, hogy neked megfeleljen.

Ha nem tetszenek a határozott nők, keress másmilyet.

De először nézess tesztoszteron szintet.

9. vivo44 (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 30. 12:57

Sajnos azt kell mondjam minden jó érzésem ellenére, hogy te egy beteg ember vagy.

Nyitod 2-3 naponta ugyanarról a fórumokat, ugyanazzal a témával. Montázsolsz képet, játszod a szende fiúcskát, a tiszteletről papolsz, közben pedig már a fórumnyitó 1 hsz is a te sértettségedről szól, azonban a tisztelet még csak nyomokban sem felfedezhető a sorok között!

Összeszedtél kb 2000 hozzászólást a megannyi fórumodban.

Ha neked a sok tanács, a sok bíztatás, a sok szép szó, a veled való törődés nem segít, akkor rajtad már senki és semmi nem fog!

8. libikóka (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 30. 12:57

Azt mondod hogy a nők a bunkó pasikhoz vonzódnak???


Jól kimérgelődted magad !Nem kell megváltoznod,,,változol magadtól is az évek és tapasztalatok során:))

Hidd el ott lapul valahol a te virágszálad is:)))

CSak őket kicsit nehezebb észrevenni!

Meg hát nem árt vigyázni a szerény /esendőkkel sem,gondolom nem akarsz vattába csomagolva babusgatni valakit egy életen át,mert nehéz iga lenne az is:)

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 30. 12:55

Jártál már valakivel ?

Ahova suliba jártál, biztos voltak lányok is, akik hasonlóan erkölcsös neveltetésben részesültek, azok sem jöttek össze?

2021. márc. 30. 12:54
Amúgy nem esik ki valakinél egy zseblámpa? Reggel óta várok rá.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 30. 12:53
Nem a nők tehetnek arról hogy puhapöch vagy..
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 30. 12:52

Nagyon unalmas vagy. Naponta nyitod a nyavalygós fórumokat. Komolyan mondom inkább lennék leszbikus, mint hogy ilyen pasim legyen, mint te.


Gyártod a teóriákat a mai nőkről meg a férfiakról, okolsz mindent és mindenkit, hogy neked miért nincs párod, közben szépen lepereg az életed, és meghalsz szüzen egyedül. Abban a tudatban, hogy a világ szar, az emberek rosszul gondolkodnak, és te nem vagy hibás semmiben.


Szerinted egy IGAZI FÉRFI nyit naponta siránkozó fórumot egy női portálon?

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 30. 12:42

Fordítva ülsz a lovon.


A világon vannak a szép,a normál és a csúnya emberek. A legtöbb megtalálja a párját.


Nem sablonra készülnek az emberek, egyéniségek. Képzeld minden nő, a legtöbb szereti, ha tisztelik őket, a bókokat is szívesen veszik, ja az nem 1 l nyállal van tálalva.

Te mész a forgalommal szembe, biztos vagyok benne.

2021. márc. 30. 12:42

Már megint te? Nem unod még?

Azért mert nem találsz párt magadnak, nem a világban van a hiba.

2021. márc. 30. 12:27

Sajnos a mai modern világ végterméke az, hogy a nők az olyan férfiakhoz vonzódnak, akik nem tisztelik őket. Nagyképűek, túl magabiztosak, ki ha nem én stílusban beszélnek és viselkednek. Ezt a nők rögtön az egészséges magabiztossággal és férfiassággal azonosítják, pedig szerintem nem az.

Aztán ott a másik oldal is. Én azt becsülöm egy nőben ha szerény, esendő. Mert meg tudta őrizni a nőiességét. Ami nem az önmegvalósítás és a határozottság. Nincs baj a női egyenjogúsággal, sőt! De a feminista nézetek már nagyon átlendültek a ló túloldalára, és a határozott, mindent kézben tartani akaró nők már keresztül néznek a szerényebb pasikon meg azoknak akik esetleg nem járnak divatos holmikban, és nem akkora az önbizalmuk mint Pest megye.

Régen szép dolog volt bókot kapni egy férfitól, szinte megtiszteltetés volt, hogy csupa szépet mondott egy nőre. Ma már ez unalmas, elcsépelt, sőt a nők nagy része le is néz miatta, ha odamegyek és megdicsérem, hogy milyen csinos.

Teljesen mindegy volt régen,hogy magabiztos vagy nem az adott férfi, az ő feladata volt kedves bókokkal meghódítani a nőt, és a nők ezt értékelték. Ma meg ha nincs méteres önbizalma valakinek, akkor az kuka?

Sok nő lett önérzetes, kritikátlan, arrogáns. És ez már a ló túloldala. Ráadásul minden olyan férfi már nem is férfi számukra, aki nem ugyanilyen gőggel éli az életét, hanem mondjuk kedvesebb, alázatosabb. Ez létező társadalmi probléma, tanulmányok is születtek róla.

Meg hát nekem is az a tapasztalatom, hogy mindegy milyen az adott ember, csak legyen férfi szépségideál, meg határozott. Az mindegy, hogy bunkó, mindegy hogy esetleg nem jó ember, vagy bántja/megbántja a nőket. De határozott, ezért rohannak hozzá.

És szerintem ez egy nagyon rossz tendencia. Ezért vagyok elkeseredve, ezért osztom meg az érzéseimet, gondolataimat, mert én nem ilyen vagyok. És rögtön nem is kellek senkinek, sőt mindenki azt javasolja, hogy változzak mindenben, és legyen "rosszfiús", határozott, stb.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook