Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok a szeretőmre, akivel szeretjük egymást fórum

Féltékeny vagyok a szeretőmre, akivel szeretjük egymást (beszélgetős fórum)


1 2
44. f1fee9d062 (válaszként erre: 40. - Veronka28)
2010. nov. 17. 19:15

Kedves Érdeklődő Érdekes!

Ha Téged mindig támadás ér, és tényleg így érzed, érdemes megnézni, miért. Én állati sokat hibázom, le is írom, de nem marnak itt belém.

Mindannyian hibázunk. Le is írjuk. Nyíltan.

Csakhogy ha hibázok, van némi bűntudatom. És ahogy a többieket is olvasom, nagyon jellemző, ha egy nő hibázik, bűnbe esik, akkor a nő örlődik. Nézd csak meg! Nem jellemző, hogy másokat, a pasikat hibáztatja. Na ez egy furcsaság.

Persze, lehet, hogy azt a részt nem írtad le...

Mindegy, a dolgot lezártad, szépségeket Neked!

Az eredeti téma okafogyottá vált, tehát én léptem. A marcangolós rész nem kérem.

43. 2cb29de033 (válaszként erre: 40. - Veronka28)
2010. nov. 17. 13:54

Te miről beszélsz??

Minek teszel fel egy kérdést, ha nem bírod a negatív véleményt???? Hm???

Ja és még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, ez szerintem jellemzi ezt az egészet!!

:)

42. geranna7 (válaszként erre: 40. - Veronka28)
2010. nov. 17. 12:05
Ha ez a vélemény....akkor mért kérdezel????
41. Liliana30 (válaszként erre: 40. - Veronka28)
2010. nov. 17. 11:13
Ajjjajjj, ez elég furi.... Már kezdem én sem érteni...
40. Veronka28 (válaszként erre: 38. - Kund Abigél)
2010. nov. 17. 09:30

Te ezek szerint nagyon nőies vagy...

Nem tudom mi furcsa, az hogy nem ezen az oldalon élem az életem minden percét?Szerintem belépek elég sűrűn....Az meg, hogy nem tettem próbára, ahogy ti tanácsoltátok, na az se lenne nőies, meg annyira helyeselni való...

Kívülállóként annyira tudtok ám tanácsot adni, csak lennétek benne...meg ha lelehet valakit szólni, akkor aztán megteszitek, csakhogy a saját negatív dolgaitokról a figyelmet eltereljétek magatok elől...

Azért nincs kedvem többször itt lenni, mint ahogy ti mindig itt lógtok, mert az ember tanácsot kér, s mást se kap(ezt már más fórumokon is megfigyeltem), mint a lealázást, leszólást...Mert ti csak itt mertek prédikálni a másiknak, meg csak egy virtuális térben éltek.

39. 2cb29de033 (válaszként erre: 38. - Kund Abigél)
2010. nov. 16. 20:41

jogos a megérzés... és most sincs itt... jó biztos dolga van, ne legyek már ilyen gonosz. :P

de akkor jöjjön, és védje meg magát. :)

38. Kund Abigél (válaszként erre: 37. - 2cb29de033)
2010. nov. 16. 19:28

Meg az is furcsa, hogy feltesz egy kérdést, aztán órákkal később reagál. Ha felteszek egy kérdést, akkor próbálom figyelemmel követni, hogy ki mit reagál.

Meg ez a hirtelen szakítás is hihetetlen egy nagyon szerelmes nőtől. A fogalmazása is olyan...nem nőies. :) Nem tudom miért, csak megérzés.

37. 2cb29de033 (válaszként erre: 35. - F1fee9d062)
2010. nov. 16. 18:53

:DD

kusza hsz-ok... új tag... kérdésekre nem adott válaszok... hm.....

36. f1fee9d062 (válaszként erre: 31. - Veronka28)
2010. nov. 16. 18:17
Akkor nem tudom, minek kérdezel minket, ha ilyen furcsán döntesz. Vagy írsz. Nem tudom... melyik.
35. f1fee9d062 (válaszként erre: 32. - 2cb29de033)
2010. nov. 16. 18:16
Igen, furcsa. Tanácsot kér, majd tízből tizenketten ugyanazt tanácsoljuk, erre ... Jön ez a fura hsz. Ó pedig olyan kíváncsi lettem volna a próbára!!!
34. 2cb29de033 (válaszként erre: 33. - Kund Abigél)
2010. nov. 16. 17:32

:DD

hát magam sem tudom... a kérdésemre sem válaszol, meg nem tudom, olyan érzésem van, hogy na.... :D

furi. :D

33. Kund Abigél (válaszként erre: 32. - 2cb29de033)
2010. nov. 16. 17:28
Miért érzed furcsának? Mert valahogy én is annak érzem, lehet, hogy mégsem látsz rémeket? :D
2010. nov. 16. 14:56

hm...

furcsa nekem ez az egész... már nem feltétlen a kapcsolat elsősorban, hanem ez a fórum... a fórumnyitó...

de biztos rémeket látok. :D

2010. nov. 16. 12:53

Köszönöm a válaszokat.Nem, s szeretőmtől függetlenül is gondolkozom a válásom.

Fejlemény:abbahagytam vele.Nagyon fáj, minden nap sírok.Elfogadta, de azt mondta nagyon mély érzéseket hoztam elő belőle..s bármikor akarok találkozhatunk, írhatunk egymásnak.Férjemmel persze uaz a szitu, uúgy nincs semmi köztünk.Ő szeretné helyre hozni, de én már mint ffit nem kívánom.

Azért szakítottam a szeretőmmel, mert az önszeretetem fontosabb, mint hogy hazudozzon nekem valaki.Holott lehet más benne maradna, ha másnem a szexért....oké is lenne, de minek füllentett ilyen dolgokról, nem értem...ez egy mintakapcsolat egy ffinek...no kötöttség, jó szex...mégis taktikáznak...Meg azt se értem miért mondta állandóan, h közös jövőt szeretne velem.Hát ez van..nem tudom mennyi idő míg kiheverem..mert még mindig nagyon szeretem, s ő is esendő mint más..durva váláson van túl..ő is csalódott, gondolom ő se kész még, h levesse magáról az önvédelmi harcokat....

30. Liliana30 (válaszként erre: 22. - Veronka28)
2010. nov. 16. 10:25
Hát tudod nekem egy ismerősöm azt mondta, soha ne nyomozzak, ha fájdalmat akarok vágjam le a kisújjamat. Én is nagy nyomozós voltam, aztán mi lett belőle? Rengeteg műbalhé.... Ameddíg nem tudsz valamiből kiszállni feleslegesen nyomozol... Meg aztán jogod sincs hozzá, nap- mint nap más ember mellett fekszel le, az mindegy hogy nincs köztetek semmi! El tudnád hagyni a férjed? Ez itt a legnagyobb kérdés? Soha senkiért ne hagyd el, csakis saját magad miatt!
2010. nov. 16. 10:06

Kíváncsian várom a fejleményeket!!!

Vigyázz majd a szóhasználattal, meg a korral, minden egyéb adattal, nehogy lebuktasd magad idő előtt!!!

Meg mered csinálni, hogy belekóstolj a valóságba? Lehet, hogy a férjed nagyot nő majd a szemedben...

28. d68657db8f (válaszként erre: 1. - Veronka28)
2010. nov. 15. 21:29

Akar igazat is mondhat, lehet h tenyleg csak megszokasbol lepeget be, es nem jelent neki sokat a virtualis vilag.

De en sem lennek nyugodt, plane, ha mondtad is neki, hogy zavar, de nem tesz ellene semmit.

En tuti, hogy nem tudnam komolyan venni a helyedben.

Tervezed mar a valast? A ferjed tudja?

27. 2cb29de033 (válaszként erre: 17. - Veronka28)
2010. nov. 15. 21:11
nem értelek, ez most hogy jön ide?? inkább válaszolj, miért nem válsz el??
26. de65993010 (válaszként erre: 22. - Veronka28)
2010. nov. 15. 17:59

Simán!


Ez okos dolognak tűnik, ha ezt a szempontot nézzük csak.

25. gyöngyszemü (válaszként erre: 22. - Veronka28)
2010. nov. 15. 15:26
Simán megtenném! Megbizonyosodnák a "hűségéről"!
24. Mylady15 (válaszként erre: 1. - Veronka28)
2010. nov. 14. 21:57

Úgy hiszem, ha hozzád hasonlóan érez ez a férfi, akkor nem levelezget társkeresőkön. Ha úgy gondolja, hogy megtalálta a szerelmet, akkor letörölné magát...Úgyhogy ne éld tovább bele magad ebbe a kapcsolatba, csak egy kaland neki a sok közül és egyre többen vannak ilyenek sajnos!

Vagy rendezd a kapcsolatod a férjeddel ha lehet még, vagy válj el. Komoly kapcsolatot a társkeresőn ritkán találni! Tedd próbára a pasit: regisztrálj és lépj vele kapcsolatba. Meg fogsz lepődni, mennyire fog nyomulni. Miután meggyőződtél ezekről, szakíts vele szívfájdalom nélkül!

23. f1fee9d062 (válaszként erre: 21. - Gyöngyszemü)
2010. nov. 14. 21:07
Az a teszt azt gyanítom, fájni fog... :(
22. Veronka28 (válaszként erre: 21. - Gyöngyszemü)
2010. nov. 14. 20:39
Huh, nem tudom megtegyem e...szégyellném magam, a gyomrom már így is forog ha rámegyek az oldalra...Ti megtennétek?
2010. nov. 14. 20:14

Ha veled összejött mással is összejön! Én nem bíznék ilyen férfiban! Kitudja kit bolondít még! :-(

Vagy teszteld le!!! Jelentkezz be más néven.. startólj rá! És megtudhatod hogyan reagál...!

20. 8e8f7f5ff5 (válaszként erre: 1. - Veronka28)
2010. nov. 14. 19:25
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de elég költői a kérdés, már csak azért is, mert pont Te kételkedsz benne, aki pedig egy másik férfival él egy fedél alatt?! Érdekes helyzet. Mert bár azt mondod, hogy nincs közted és a férjed között semmi (én elhiszem), de miért is kéne ezt elhinnie a "szeretődnek", ha Te is kételkedsz abban, hogy Neki sincs más kapcsolata a levelezésen kívül a többiekkel?! Azt hiszem, nem épült még ki köztetek a feltétlen bizalom, így viszont kérdés, hogy milyen jövő van ennek a kapcsolatnak?!
2010. nov. 14. 19:10

Ez gáz. De nem mondhatsz semmit, mert egy lakásban fekszel le egy másik férfivel. Gondold el, ha tényleg szeret, elviselné ezt szó nélkül?

Én is ismerkedtem ilyen helyen. Az első reggel mindketten töröltük magunkat. DE mindketten szabadok voltunk! Ez fontos!

Te megkérdőjelezed, hogy levelezget nőkkel, ismerkedik. Ő viszont nem lát be a hálószobátokba!

2010. nov. 14. 18:54
...és az ilyen férfiak örök keresők,és szeretők...több helyen.
2010. nov. 14. 18:23
Szerintetek miért mond ilyeneket nekem, h nem is lép be az oldalra?Aztán bevallotta, belép..de nincs jelentősége..
2010. nov. 14. 14:07

Igazából ha semmilyen kapcsolatban nem vagy a férjeddel, miért is kell egy másik férfira várnod, hogy kilépj a házasságodból?

Egy normális férfiban ez jogos kételyeket is ébreszthet.

15. f303be5590 (válaszként erre: 11. - F83451ffb1)
2010. nov. 14. 13:59

nekem abszolút semmi, neked?


(csak téged érdekel) :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook