Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felnőttként is függenem kéne valakitől? fórum

Felnőttként is függenem kéne valakitől? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. júl. 31. 16:45
2 generációs különbség,ami rosszabb lesz ha már a baba is ott lesz!!Ülj le a mamával beszélgetni,hogy neked mi nem tetszik,mert azt ugye tudjátok hogy a nagyinak mi nem,kössetek kompromisszumot,még a baba előtt!Főleg ha már meg lesz elég sok pénzbe is fog kerülni,ami szintén csak konfliktus lehet.
2014. júl. 31. 16:41

Hát de hiszen függsz tőle, sőt, ha meglesz a baba, még jobban függeni fogTOK tőle.

Viseld el, vagy költözz.

2014. júl. 31. 16:35

Sziasztok!!

Elég érdekes témát hozok fel most. Ami nyomaszt. Nos, 29 éves vagyok, négy éve költözünk a párommal nagyszüleimhez, külön házba, de egy udvaron. Konyhánk az közös velük, illetve a pénzt is muszály megosztanunk egymás közt, mivel mi nem állunk valami fényesen anyagilag. Nagyon sokat segítenek rajtunk. Anyagi támogatás, illetve a konyhai cuccokat is nagyrészt ők veszik meg stb. Persze azért mi is adunk oda nekik pénzt, amennyit tudunk. Augusztusban érekzik hozzánk az első közös kisbabánk. Ami aggaszt és már egyre nehezebben viselem az, hogy mamám mintha irányítani akarna engem. Ezt miért így csinálom, azt miért úgy stb. Ha feljön a házunkba, miért így vannak a papucsok iderakva stb. Minden érdekli, kivel telefonltam, ki küldött levelet stb... Minden. Az utóbbi időben, szerintem a terhesség miatt, valamint hogy a cigit is letettem ugye, ingerültebb vagyok. Nem tetszik neki, és ne fogjam a terhességre, mert ő is volt terhes mégsem volt ingerült, se érzékeny. A cigire meg végképp ne fogjam.. Ő sosem szívta, hozzáteszem! Az egész olyan, mintha függenék tőle, ugyen elmondom neki hogy nem úgy van ahogy ő akarja, mégis ilyenkor remegek a stressztől, ideges vagyok, mintha félnék tőle. Lehet azért, mert így neveltek, gyerekkoromban is irányított és lehet hogy ez bennem ragadt. Mit tehetnék hogy egy kis önbizalmam legyen? Mi lenne a megoldás? Tudom, addig amíg én úgy érzem magam, hogy irányítható vagyok, irányítani is fog!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook