Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felismerés fórum

Felismerés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Felismerés

12. ko.marcsi (válaszként erre: 1. - Timmy0520)
2011. dec. 7. 12:19

Gratulálok a cikkedhez,tényleg nagyon jó.

Kölcsön kaptuk a testünket és nézzük meg mit művelünk vele.Minden szemetet beledobálunk,és csodálkozunk, hogy nem bírja el.

Minden betegség jelzés,hogy elég volt.Hagyd abba !

Nem harcolni kell tehát a betegség ellen, hanem megérteni,hogy miért kaptam.Ha megértjük tudunk rajta változtatni is.

Minden a mi választásunk szerint történik

Testem a Lelkemmel és Szellememmel Egy.

2011. nov. 22. 19:31
Ez nagyon jó!
10. syria (válaszként erre: 9. - Timmy0520)
2011. nov. 20. 18:34
Írj máskor is ilyen szép, kerek cikket!
2011. nov. 20. 16:55
Köszönöm szépen a gratulációkat hogy olvastatok! :)
2011. nov. 19. 10:10
sorry, van benne egy-két elütés (látszani fog, "k" nélkül:)
2011. nov. 19. 10:07
Előbb-utóbb sokan rácsodálkozunk arra, hogy milyen jó is a mozgás, és hogy ha kicsit is teszünk valamit magunkért, az előbb-utóbb látszanik fog. Én is folyton újrakezdem. Vannak időszakok, amikor az embernek szinte 0 energiája van a mozgásra, pedig pont akkor kellene nekiindulni, hiszen a mozgás után még több energia szabadul fel és sokkal fittebbek leszünk. Pár éve nem telt úgy el az estém, hogy ne fussak 10 kört a focipályán, ahová biciklivel mentem, aztán levezetésként még egy-két kört megtettem a kerékpárommal. Aztán jól le is fogytam, két számmal kisebb ruhatárat kellett beújítanom és hosszú ideig élveztem a könnyebbséget, ami az új formámmal adódott. Aztán kevesebben jártam futni, s idővel már egyáltalán nem jártam. A kilók persze hamar visszaugrottak és isteni szerencse, hogy a két számmal nagyobb ruháimat is elraktam jól a szekrény mélyére. Persze ki kell cserélni őket, a kisebbek a mélybe, a nagyobbakat előre. Aztán újra elkezdtem mozogni, nem a futást választottam, hanem a hosszútávú, intenzív kerékpározást. Nagyszerű dolog! Barátnőm és a férjem is velem tartott. Volt olyan nap, hogy 42 km-t tettünk meg biciklivel. Fantasztikus dolog, csak ajánlani tudom. Kint vagy a szabadban, suhansz az úton, olyasmiket látsz magad körül, amit észre sem vennél különben. Amire én rájöttem és ez nem egy korszakalkotó felfedezés. Az, hogy ha elkezdünk mozogni és elértük a célunkat, vagyis, hogy megváltoztunk, jobb formába kerültünk, semmiképp nem szabad abbahagyni a mozgást. Az intenzitást lehet ritkitani, de abbahagyni nem szabad. Én mindig ebbe a hibába esek. Most készülök épp az újbóli nekifutásnak, hogy valamit elkezdjek mozogni, mert a 8 órás iroda munka, a család és a háztartás után folyton fáradt vagyok. Nagyon elhatároztam magam megint és remélem lesz energiám elkezdeni...
2011. nov. 18. 21:00
Valóban szépen összefoglaltad. Bennem 48 évesen tudatosult nem egészen egy éve, hogy ebben az anyagban fogom leélni a hátralévőt, akármennyi is az. Érdekesen vagyunk összerakva, azt hisszük, hogy valamiért kivételek vagyunk, hiába figyelmeztetnek előre. Akkor kapjuk fel a fejünket, ha a bajt már magunkon tapasztaltuk meg.
2011. nov. 18. 18:29
Nagyon tetszett,gratula hozzá!
2011. nov. 18. 18:04
Tetszett, szépen összeszedted.
3. Ami.
2011. nov. 18. 17:20

Gratulálok.Jó cikk lett,és még jobb életszemlélet.

Így tovább:)

2011. nov. 18. 14:15
Jó hogy rájöttél! ;) Szép napot neked és még sok-sok egészségesen megélt évet kívánok - egy ugyanígy gondolkodó! :)
2011. nov. 18. 13:08
Kaptam egy testet ideiglenes használatra. Enyém lehet egész életemben.
Használhatom rendeltetésszerűen vagy bánhatok vele hanyag módon.
Kihasználhatom okosan vagy megölhetem. A döntés az én kezemben.

Ugrás a teljes írásra: Felismerés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook