Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Félelem a fürdéstől fórum

Félelem a fürdéstől (beszélgetős fórum)


6. e12287dac0 (válaszként erre: 5. - Pteri)
2010. szept. 3. 23:02
Az Én kislányom is sír hajmosáskor olyan hangosan és keservesen,hogy az valami hihetetlen.
2010. szept. 3. 22:32
Mi ilyenkor 1-2 hétig kiskádban, állva mosakodtunk, azt hagyta csak. A nagyobb pedig 3 éves és még mindig sír hajmosásnál, egyszer csak kinövi...
4. c8d93a7aea (válaszként erre: 3. - BollerKrisz)
2010. szept. 3. 21:24
Köszi szépen.ELőtte is együtt fürödtünk.Így most hiába üllök be vele nem akar akkor sem bejönni a vízbe.
3. BollerKrisz (válaszként erre: 2. - C8d93a7aea)
2010. szept. 3. 20:54

Próbáld meg, hogy te is fürdesz vele, csald be magad mellé, mint a medencébe a strandon, játszátok el az időt 1-2 napig, aztán jöhet a rendes habos fürdés, aztán jöhet a hajmosás. Egy picike törölközőt fogjatok a kis szeméhez és hajtsa hátra a fejét. Először csak kicsi víz, legközelebb kicsit több. Semmi baja nem lesz, ha majd csak 1 vagy 1,5 hét után juttok el a rendes hajmosásig.

Nálam ez vált be, mikor belement a samponos víz a kis szemébe a Csajomnak.


Remélem segítettem

2010. szept. 3. 20:45
Kisfiam 19 hónapos,és 1 hete hajmosásnál belemennt az orrába a víz és nagyon megijedt.Azóta nagyon nehezen tudtam csak becsalogatni a kádba,de 2 napja már akkor is keserves sírásba tör ki csak megengedem a vizet a fürdéshez.Nem akarom ráerőltetni így 2. este csak mosdatom ahogy hagyja.Gondoltam várok egy hetet hátha "elfelejti" és újra próbálkozunk a fürdéssel,bár arról fogalmam sincs,hogy a haját hogy mosom meg.Tud valaki esetleg tanácsot adni,hogy bírjam rá a fürdésre?Előre is köszi!
2010. szept. 3. 20:45
Félelem a fürdéstől

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook