Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fejfájásos, torokgyulladásos, hőemelkedéses "vírus" ellen mit tehetek? fórum

Fejfájásos, torokgyulladásos, hőemelkedéses "vírus" ellen mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


18. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 17. - Smumika)
2009. nov. 9. 18:33
ez mind megvolt
2009. nov. 9. 18:26
gargalizálj még langyos sós vizzel,stepsils ha van,méz ,rengeteg tea,
16. Mya01
2009. nov. 9. 08:03
sok c vitamin (c*tebe a legjobb),méz,sok folyadék, ha meg tudod enni fokhagyma(kiöli a vírusokat) és lehet sokan nevettek,de a pálinka is nagyon jó vírusölő
15. M_Marcsa (válaszként erre: 14. - 9f8e6b2378)
2009. nov. 9. 07:23
Egy kanál méz is megnyugtatja.
2009. nov. 8. 19:59
Sziasztok.Vmi tanács iszonyatosan fájó torkomra??Mert a munka ugyebárk5elez holnap,ugyhogy nem tudok dokihoz menni.Vmi tipp,mert már majd mindent kipróbáltam.
13. 471d5eded8 (válaszként erre: 11. - Hotyka)
2008. dec. 9. 12:57

Sajnálom, hogy ellenvéleményen vagyok...de nekünk az FLP nem jött be...sőt! :-( Minden szervezet más, így mindenki másra esküszik...de ez csak természetes. Ha választani kell és immunerősítés, torok-fülfájás, akkor én csak az energy-t tudom ajánlani...5. éve.

De kinek a pap, kinek a papné! :-)

12. Burkuska (válaszként erre: 11. - Hotyka)
2008. dec. 8. 08:21
Köszönöm!
11. hotyka (válaszként erre: 3. - Burkuska)
2008. dec. 8. 08:16

Szia!

Én azt tudom mondani neked, ami az én tapasztalatom.

Az ilyen betegségek ellen legjobbak az FLP termékek, mi már 4 éve használjuk, ezért tudom neked ajánlani, mert csak jót tudok róla mondani!

Ha szeded ezeket a 100% bio gyógynövényeket, te sem leszel beteg, ahogyan a gyermekeim sem azok, sosem járok gyógyszertárba.:-)

Nagyon tudom neked ajánlani, jó szívvel, szuper termékek, használnak, ebben a mai világban, amikor annyi agresszív vírus, meg minden van, nagyon fontos, hogy próbáljuk kivédeni ezeket.

Na erre tökéletes termékek az FLP cuccok.:-)


Bocsánat, ha levelemmel zavartalak volna, nem állt szándékomban, pusztán a jó tapasztalatomat szerettem volna megosztani veled. Nézd meg a képeimet, ha akarod, kisfiamat látni fogod rajta, Ő is ezt issza.:-)


Pusz: hotyka.

10. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 5. - 471d5eded8)
2008. dec. 5. 22:12
Az ezüst kolloidot hol lehet beszerezni? Már sok jót olvastam róla!
9. Burkuska (válaszként erre: 8. - Kiscsirke)
2008. dec. 5. 21:38
Nekem is!Itt a vizsgaidőszak!!!
8. kiscsirke (válaszként erre: 3. - Burkuska)
2008. dec. 5. 21:35
Ugynez a bajom. Én soha nem iszom, de ma lehúztam egy kis pohát jagert. Amúgy teázom, igazi citrommal, stodal-t szedek (homeos köptető), most kezdek taknyosodni...Holnapra muszáj kikúrálnom magam.
7. Burkuska (válaszként erre: 6. - Yulcsy)
2008. dec. 5. 21:20
Köszi,holnap suli van:(
6. Yulcsy (válaszként erre: 3. - Burkuska)
2008. dec. 5. 21:17
Szia!Igyál minél több folyadékot(ne szénsavasat) és még valami vitamint is.Holnap ha teheted akkor pihenj sokat, egyél gyümölcsöket és sok-sok folyadékot.(megfázás esetén minél többet ajánlott.)
2008. dec. 5. 21:12

Alapból is beteg vagyok, így a vírusokkal szemben erősítek folyamatosan.

Hihetetlen, de jól tartom magam. Érzem, hogy bújkál bennem, de nem tud kitőrni. Izületi fájdalmak, gyengeség, fejfájás...

Nekem és a családomnak is nagyon bevált a greens, ezüst kolloid, vironal és a drags imun a sok C vitamin és a cink mellett!

4. Burkuska (válaszként erre: 2. - _kleo_)
2008. dec. 5. 21:02
Folyamatosan szedem a C-vitamint.
2008. dec. 5. 21:01

Sziasztok!

Délelőtt éreztem,h nem jól vagyok,a fáradságnak tulajdonítottam,délutánra már köhögési rohamom volt,éget a torkom(de nem fáj) és fájnak a végtagjaim,kis hőemelkedésem is van.

Tippeket várok:)

Köszönöm!

2008. dec. 5. 21:01
Én most kezdek kivergődni belőle. Sok pihenés, sok folyadék, méz, C-vitamin.
2008. dec. 5. 20:59
Fejfájáss, torokgyulladásos, hőemelkedéses "vírus"...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook