Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fehérje típusba tartozol? fórum

Fehérje típusba tartozol? (beszélgetős fórum)


16. Guruljka (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2020. ápr. 7. 04:05
Optimista vagy.
15. michelle.r (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2020. ápr. 6. 22:43
Ugyanaz, mint arra, hogy attól, hogy az egyik fordító nem elég profi, mások attól még lehetnek ;)
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2020. ápr. 6. 15:50

Oké, de ezt legalább normális helyről másolják.


Agyalapi???

Gondolom, utánanéztél. Van jó pár hormon, ami "agyalapi".


Ilyen alapon én valóban kevert típus vagyok, amint azt a teszt is állítja.

Ha ez az egy nő copy-paste módszerrrel dolgozik, mi utal arra, hogy a többi nem?

13. michelle.r (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2020. ápr. 6. 08:36

Csak a törvényi kötelezettségeiknek tesznek eleget.


Nem négy csoport van, hormontípusokkal is kiegészül. Nekem pl. az agyalapi és a mellékvese hormon a két altípusom. Azért mentem el, mert az energiaszintem a béka shegge alatt volt. Úgy kell táplálkoznom, hogy ezek működését támogassam, mert ha kimerül, lelassul, felborítja a szervezet működését.


Kaptam egy halom a/4-es lapot, "oszt jó napot. Életemben először követtem el azt a hibát, hogy nem ajánlásra mentem bárhova. A módszer jó, és működik, de ehhez a pichához senki ne menjen.

12. Guruljka (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2020. ápr. 5. 23:25

Azt meg kell adni, korrekt és részletes adatvédelmi tájékoztató, az elején ott van a cégjegyzékszám, stb. Fennáll a cég már 4 éve.


Egy hasonlóval találkoztam más néven, ma is léteznek.

Hát, akinek megéri, lelke rajta.


Nem tudom igazán megítélni, mert nem szánok rá pénzt. De nekem a típusokba sorolás mindig fura, mert nem hiszem, hogy a lakosság besorolható lenne néhány típusba.

A "kevert típus" meg már nem típus.

11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Sole08)
2020. ápr. 5. 23:14
Igen, abba tartozom. Ne menj, controll copy, conroll paste-tel írják az anyagot, nem éri meg. Én egy Meia Ibolya nevű nőnél voltam, miss picha, elküldte az anyagot, azóta sem kérdezte meg, hogy mi van velem, segíthet-e valamiben.
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2020. ápr. 5. 23:14
Köszönöm.
9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2020. ápr. 5. 23:11
Az adatkezelési tájékoztató tartalmazza. Az elég.
8. michelle.r (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2020. ápr. 5. 23:09
45.000 forint egy háromalkalmas konzultáció.
2020. ápr. 5. 22:28

Érdekes a cég, mert egy kereskedelmi hálózat van mögötte, és a margitszigeti Nagyszállóban főzik a megrendelhető ételeket.

Nem látom annak igazolását, hogy bárki orvos vagy diabetológus állna mögötte, és még egy dolgot nem látok, ami a magyar sajtótörvény szerint kötelező:

Az impresszumot. Ennek tartalmaznia kellene az üzleti központot, az adószámot, a cégbíróság bejegyzési számát, egyebeket...

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Icuska538)
2020. ápr. 5. 22:10

Van rá teszt, de nem lehet kitölteni, mert rengeteg válaszlehetőségből csak kettőt ad meg. A mérés meg drága.


[link]

2020. ápr. 5. 21:58
Honnan lehet tudni?
2020. ápr. 5. 21:30
Inkább kevert tipusú vagyok.
2020. ápr. 5. 21:23
Írjál róla ez mit jelent?
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Sole08)
2020. ápr. 5. 21:21
Fogalmam sincs, mert ennek a megállapítását nem kis pénzért vállalták volna, annyira meg nem voltam rá kíváncsi.
2020. ápr. 5. 21:02
Èrdekelne hogy van e valaki aki fehèrje tìpusba tartozik ès a szerint tàplàlkozik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook