Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájhat-e tőle? fórum

Fájhat-e tőle? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 5. 20:38

Nekem is volt egyszer már hogy egy reggel úgy keltem hogy azt hittem meghalok,annyira fájt a torkom.

Először magam próbáltam kezelni.Tantuk verde,strepsils..semmi sem használt.

Aztán elmentem dokihoz és írt Phlogosolt.Naponta 2x kellett sokáig öblögetnem.Első nap után éreztem a változást.Szerintem próbálts ki.

És én sem gondolnám hogy ilyen rövid idő alatt a szívedre húzódott volna.De az emberi gondolat nagy úr.ha azt képzeled hogy a fáj a szíved fájni is fog.

4. kisj
2012. ápr. 5. 20:25

Ilyen gyorsan nem mehet szerintem se a szívedre, se a vesédre. Az elhanyagolt és kikezeletlen gyulladásoknak lehetnek ilyen szövődményei.

Nyugi.

3. 85a4a01a64 (válaszként erre: 1. - Eevel)
2012. ápr. 5. 20:15

Először is Ne Idegeskedj !!!


Hatni fog a gyulladáscsökkentő! Igyál kamilla teát mellé és sima mézes teát és ne gondolj mindjárt a legrosszabbra. Holnapra jobb lesz.

2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Eevel)
2012. ápr. 5. 19:56
holnap pedig a veséd fog....én is így voltam:)
2012. ápr. 5. 19:55
Pénteken elkezdett fájni a torkom, de olyan szinten hogy alig bírtam nyelni. Hétfőn mentem vele dokihoz, írt fel gyulladáscsökkentőt, amit aznaptól szedek. Azt olvastam, hogy ha a tüszősmandula nincs megfelelően kezelve a gyulladás rámehet a szívre, vagy a vesére is. Tegnaptól viszont elkezdett fájni a szívem táján..lehetséges, hogy ráment???:O

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook