Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebookon eltűnt az egyik ismerősöm és minden hozzászólása az én bejegyzéseimhez. Akárhogy keresem nem találom, ilyenkor mi lehet? fórum

Facebookon eltűnt az egyik ismerősöm és minden hozzászólása az én bejegyzéseimhez. Akárhogy keresem nem találom, ilyenkor mi lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 27. 17:06
nme biztos, h vki törli magát a FB-ról, csak mert te nem látod. Az adatvédelmi beállításoknál tiltólistára lehet tenni bkit, mail cím, vagy név alapján, ha nem akarod, h kontaktoljon veled bmilyen szinten is. Ha ezt teszed vkivel, akkor a letiltott ismerős, hiába keres rád, úgy fogja látni, mintha nem lennél regelve FB-n.
10. keszani (válaszként erre: 7. - Szazala)
2011. ápr. 27. 09:05
ez a probléma nálam is fent áll.. nekem ki kell jelentkeznem, majd ismét be,h lássak vmit, de még iylenkor is kérdéses néha
9. keszani (válaszként erre: 8. - Lulo24)
2011. ápr. 27. 09:04
értem...
8. lulo24 (válaszként erre: 6. - Keszani)
2011. ápr. 27. 09:04
Külföldön lakik és csak itt tudtunk beszélni.Másik közösségi oldalon meg régota járt .Legalábbis az adatlapján az van írva.
2011. ápr. 27. 09:03
Mostanában tökéletlen a FB!A lányom is mondta,hogy tett fel képet,és egyszerűen nem lehetett látni nálam.Két ismerőse is lájkolta,én meg hiába frissítgettem,kerestem elölről-hátulról,csak pár órával később lett számomra is látható.Más ismerősöm is panaszkodott,hogy kapja az értesítőket,de nem látja a hozzászólásokat.Úgy tudtam én is elolvasni,hogy az emaljeimnél kattintottam rá.
6. keszani (válaszként erre: 5. - Lulo24)
2011. ápr. 27. 08:57
más kozosségi oldal, telefon...
2011. ápr. 27. 08:53
Köszi a válaszokat ,csak az idegesít hogy sehogy nemtudok kapcsolatba lépni vele.
2011. ápr. 27. 08:53
én is erre gondolok, h letörölte magát
2011. ápr. 27. 08:50
szerintem törölte magát
2011. ápr. 27. 08:50
törölt az ismerősei közül vagy akár magát az FB-ről
2011. ápr. 27. 08:49
Facebokon eltünt az egyik ismerősöm és minden hozzászólása az én bejegyzéseimhez.Akárhogy keresem nem találom, ilyenkor mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook