Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook letiltás - oldal admin fórum

Facebook letiltás - oldal admin (beszélgetős fórum)


20. a.girl (válaszként erre: 19. - Dominó123)
2022. nov. 8. 22:13
Bejelentkeztem az oldalra, és ott adminnak jelöltem magam, aki már közben új profilban voltam, mert a régi megszűnt.
19. Dominó123 (válaszként erre: 18. - A.girl)
2022. okt. 12. 06:19
Hogy tudtad beallitani magad adminnak? Egy oldalon?
18. a.girl (válaszként erre: 17. - Dominó123)
2022. okt. 6. 05:59

Nem, átment üzleti oldalba, a fotóim 90%-a eltűnt, a sok kontaktomból (amit a face ”barát”-nak nevez) like lett azon az oldalon, az üzenetek és minden más személyes dolog teljesen eltűnt. Tehát így az eredeti oldalammal együtt már két oldalam volt, ahova az eredeti emaillel és jelszóval be tudtam menni, és személyes profil semmi.

Aztán csináltam egy teljesen új személyes profilt, majd megint bejelentkeztem az oldalakhoz, és az új személyemet megadtam ott adminnak. Így az oldal mögött nincs természetes személy, csak admin, de az is jobb mint a semmi.

17. Dominó123 (válaszként erre: 16. - A.girl)
2022. okt. 5. 07:40

És a sajátod se kaptad vissza soha?

Annyira gáz ez a facebook

16. a.girl (válaszként erre: 15. - Unom)
2022. okt. 3. 11:09

Hát én sem, a face automata nem adott semmi magyarázatot. Az a gyanúm, hogy valamelyik rabló feljelentett, amikor posztoltam a képet, amin a sajátjára cserélte a logómat, és mellétettem az eredetit, meg a linket, ahol az eredeti először megjelent, és pesze az jóval korábbi dátum volt, úgyhogy bárki láthatta, hogy loptak tőlem. És a facebook nem ellenőrzött semmit, csak jól megbűntettek, mert feljelentettek. Persze ez csak feltételezés, többen is ezt gondolták, akik látták, ami történt, de biztosat tudni nem lehet.

Mondjuk a privát profilom nem olyan volt, hogy a macska ebédjét meg a karácsonyfát posztolom, hanem volt ott szakmai dolog is a haverokkal, kollegákkal, és sok játék meg egyebek, de semmi reklám, semmi direkt üzlet.

15. unom (válaszként erre: 14. - A.girl)
2022. okt. 3. 08:29

Pedig az lett volna a cél, nem? 🙂

Akkor nem tudom, miért kellett volna a személyes profilodból üzleti oldalt csinálnod.

14. a.girl (válaszként erre: 13. - Unom)
2022. okt. 3. 07:53

Nem, a személyes profilomban magánjellegű dolgok mentek a szokásos módon, az üzleti dolgaim az oldalon voltak, és az se igazán volt üzlet, inkább infóféle - nem nyomtam tele linkkel, hogy menjetek ide vagy oda, ahol ezt meg azt csináljátok nekem.

Nem is kerestem soha egy vasat sem olyanokon, akik esetleg a facebookról jöttek a rendes webhelyemre. :)

13. unom (válaszként erre: 12. - A.girl)
2022. okt. 3. 07:35
Személyes profilt használtál üzleti célra.
12. a.girl (válaszként erre: 11. - Unom)
2022. okt. 3. 07:20
És szerinted nem tartottam be valamit?
11. unom (válaszként erre: 10. - A.girl)
2022. okt. 3. 06:40

Mi abban az erőszak, ha betartartatja a saját szabályait, amit te is elfogadtál?

A rossz hír, hogy az üzleti oldal is a Facebook tulajdona.

10. a.girl (válaszként erre: 9. - Dominó123)
2022. okt. 3. 06:16
Én is kb 12 éve vagyok ott, de nekem már a harmadik évben problémás lett, mikor már elég jól felfutottak a dolgaim és már 50k like fölött járt az oldalam. Páran elkezdték lopni az ott posztolt képeimet, a logómat kicserélték a sajátjukra és úgy tették a képet az oldalukra, mintha az övék lenne, én meg ezt nyilvánosan nehezményeztem egy-két posztomban és kommentemben. És egyszercsak törölték a személyes profilomat, automata üzenet jött, hogy többé nem léphetek oda be, üzleti oldalt kell belőle csinálnom. Ennyi volt, nem lehetett reklamálni, nem lehetett levelezni velük, kész, vége, buktam négyezer személyes kontaktot. Ocsmány lecke volt az erőszakszervezetek működéséről, és azóta próbálok ott is meg máshol is olyan óvatos lenni, mintha tűzbe nyúlnék.
9. Dominó123 (válaszként erre: 8. - A.girl)
2022. okt. 2. 10:08
Nem értem egyszerűen a facet 12 évig nem volt vele problémam
8. a.girl (válaszként erre: 7. - Dominó123)
2022. szept. 19. 07:41
Nem tudom, mostanában hogy megy, szerencsére már három éve nem zártak ki még 30 napra sem.
7. Dominó123 (válaszként erre: 6. - A.girl)
2022. szept. 16. 08:10
Csináltam újat. Nem tudok oldalra belepni 🥲 ez a baj
6. a.girl (válaszként erre: 3. - Dominó123)
2022. szept. 15. 23:02

Ha elvesztetted a személyes fiókod, csinálj másikat.

Az oldaladra be tudsz menni személyes fiók nálkül is a régi jelszóval, emaillel, és ott aztán kijelölheted magad, aki az új személyes fiókon vagy, adminnak.

Legalábbis én így csináltam, ez kb 5 évvel ezelőtt volt, és akkor működött.

2022. szept. 15. 21:58
szerintem is mind bekaphatjak, katasztrofa, ahogy a kozossegi oldalak bannak az egyszeru felhasznaloval
2022. szept. 15. 12:01
Engem a tiktok tiltott le most. Nem csináltam semmit. Na mindegy. Kapják be!
3. Dominó123 (válaszként erre: 2. - A.girl)
2022. szept. 15. 10:14

Na az a mókás hogy én az oldalaimon hirdettem is. Na jo nem több tizezrekert szóval lehet az apró pénz. De voltak kiemeleseim. Engem 11 ev alatt soha nem korlátozott nem tiltott pár napra se semmi.

Most igen... Csak a kérdés higy ez tényleg végleges? Es ha igen.. Honnan lesz adminom?

Tudom.. Miért nem volt 2 3 stb.. Csak ki gondolt ilyenre... Még vicces képeket se osztottam meg soha a hirfolyamon.

2022. szept. 15. 00:29

Engem egyszer úgy tiltottak le, hogy a privát profilomat át kellett alakítanom oldallá. Nem volt mese, nem lehetett reklamálni, emailben elérhetetlenek, a supportjuk szart se ér, a kitölthető űrlapjaikon semmi használhatót nem találtam.

A profilhoz tartozott egy régebbi oldalam is, ahhoz továbbra is hozzá tudtam férni, de ha nincs az oldal mögött személyes fiók, akkor tök gáz a kezelése.

Az, hogy letiltanak 30 napra időnként, például mert változik az IP címed, az teljesen természetes náluk, és olyankor biztonsági emaillel, telefonszámmal meg nemtom mi a kutyafülével kell igazolnod magad, ez legalább ötször fordult elő velem, de most már nem nagyon emlékszem, hagytam az egészet a francba, a facebook szerintem nem az a hely, ahol komoly üzletet vagy bármit lehet csinálni, legalábbis ha nem vásárolsz náluk fizetett hirdetést, akkor tuti nem.

2022. szept. 14. 20:53

Sziasztok


Volt valaki úgy, hogy letiltotta a facebook és 30 nap után mégis vissza kapta a fiókját?


Illetve ha a letiltott facebookhoz tartozott oldal adminsag akkor a moderator higy tudja kérni, hogy ő legyen az admin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook