Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook letiltás ellen mit tehetünk? fórum

Facebook letiltás ellen mit tehetünk? (tudásbázis kérdés)

1 2
55. massalhangzo (válaszként erre: 54. - Bubinana)
2016. júl. 26. 11:38

a tagok kozott van olyan, hogy adminisztratorok, az egyiknek irni kell a problemarol


nekem meg mindig nem vilagos, az egyik tag rendelt tole, de nem fizette ki 2 honapig az arut? nem hiszem, hogy ezert reklamalt volna barmit. vagy a baratnod volt az, aki nem fizetett? mert azert kitilthattak volna, de akkor a csoportba sem tudna belepni


irjon az adminisztratornak, biztos megnezik, mi a problema

54. bubinana (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 19:33

10. bubinana 2016-07-20 18:53

Hogy kell rákérdezni?? Megírnád?

Egy jóakarója tiltotta le. Gyűjtött az illető és 2 hónapig nem fizetett. Ezért kitette a csoportból. Ez lett a vége

53. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Bubinana)
2016. júl. 25. 18:27

itt nem is tudja senki megmondani, hogy miert tiltottak le, mert azt sem irtad le, hogy ezzel az egy taggal kapcsolatban mi volt a problema. abbol talan lehetne kovetkeztetni


minden csoportnak van adminja, aki letrehozta a csoportot, neki is lehet irni es rakerdezni az okokra

52. bubinana (válaszként erre: 51. - Bubinana)
2016. júl. 25. 16:21
Tabletrol irom.😂
2016. júl. 25. 16:19
A gondunk až.hogy moment van ez a letiltas??? Mert tenleg však egy csoporttaggal volt gond.EZert tettem kde a forumra..hatha okosabbak leszunk.Nem mondhatnam.hogy až lettem.😥
50. massalhangzo (válaszként erre: 49. - Bubinana)
2016. júl. 25. 12:43
csoportnal is lehet jelezni a problemat, ott sem tudnak korlatozni, csak letiltani. de ha nem nagy veszteseg elhagyni az elozo csoportot, akkor nincs olyan nagy baj. felteleztem, hogy ott mar sokan voltak, ismerik :D
49. bubinana (válaszként erre: 48. - Unom)
2016. júl. 23. 16:48
Igen. Zárt csoport. Írtam,hogy nem igazán tudom mit ,minek neveznek. Nyitottunk ujjat,már asz működik.Volt feltöltés is. Az ügyvéddel igazad volt. Majd csak lesz valahogy...:)
48. unom (válaszként erre: 47. - Massalhangzo)
2016. júl. 23. 14:18
Elolvastam az első hozzászólást, ha jól értem nem oldal, hanem csoport. Nekem az nem derült ki, hogy maga a csoport létezik-e még egyáltalán.
47. massalhangzo (válaszként erre: 45. - Bubinana)
2016. júl. 23. 12:12

de ertsd meg, hogy nem errol van szo. nem tiltjak le csak azert, mert valaki jelenti. megnezik. csak akkor tiltjak le, ha tenyleg szabalyt szegett. de nem tiltottak le, mert akkor be sem tudna lepni az oldalara


irjon a facebooknak, kerdezze meg, mi a problema. valaszolnak majd neki, es aszerint jarjon el. igy nem bukja el az oldalat es hasznalni tudja tovabbra is

46. massalhangzo (válaszként erre: 44. - Jozsi.38)
2016. júl. 23. 12:11
nyugi, ugyanezt irtam. csak ha valaki kicsiben mukodik, es nem ert annyira hozza, eleg facen csinalnia :D
45. bubinana (válaszként erre: 43. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 21:12
Sajnos az van.hogy egy joooo akaroja bemoszerolta valotlan allitassal.
44. jozsi.38 (válaszként erre: 43. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 21:00
jajistenem, kezdjük előről :P A facen nem csak az oldalt lehet hirdetni, hanem akár az ajánlatot is. Mittudomén, a fórumindító alapján mondjuk jó minőségű angol turis ruhák, ehhez kép, honlapra irányítás, ahol rendelni lehet. Csoportba kiírni, hogy újabb szállítmány érkezett, vagy az oldalon posztként, képekkel illusztrálva. Ha van rajongója, követője, mert a jelek szerint van, és jól ment eddig az üzlet így neki, akkor ezt is megteheti. Egy közepes vagy nagy tárhelyű honlappal, ahova már lekicsinyített méretű képeket pakol fel és cserél le, nem telik be gyorsan a tárhely, és ha ott rendelik tőle, nem a facen, csak onnan kattint oda, nincs különbség. De ha privát üzenetben rendelik meg és csinálja, jegyzi tartja szemmel, nekem úgy is jó, meg mindegy. Nem kerül milliókba, és nem kell százezreket rákölteni hirdetésre, és szépen tud menni
43. massalhangzo (válaszként erre: 42. - Jozsi.38)
2016. júl. 22. 17:05

hat en biztos nem az oldalt hirdetnem facebookon, hanem egy-egy adott termeket, azzal tobb vasarlot szereznek, mert oldalakat olyanok is belajkolnak, akik tobbet ra se neznek


de elso korben a facebooknak irnek a problemarol, mert ha mar van egy jol bejaratott oldala, amin jok az eladasok, nem hagynam veszni. es ha be tud lepni, csak a feltoltes nem megy, akkor nem letiltva van, hanem valamit elalitott vagy valami megvaltozott, amit nem talal meg

42. jozsi.38 (válaszként erre: 41. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 16:09
nem tudom, én annyit tudok, ha kiteszek egy posztot, kiírja, hogy mekkora az elérés, és hány aktív használó van. Ha valaki csoportot csinál, és oda teszi ki a posztjait, ott is sokan látják, többen, mint az oldalon, mert ha érdekli a tagokat, akkor kap értesítést róla az a csoporttag, akit érdekel.. Az elérés és aktív használók aránya nálam 20% elérés és 2% aktív használót ír, de ez egy csoportban nyilvánvalóan magasabb. Ha pedig havonta néhány napot hirdeti a facen az oldalát, rendszeresen szerez új követőket, és növelheti a rajongótábort. Több követőből pedig több vevő lesz
41. massalhangzo (válaszként erre: 39. - Jozsi.38)
2016. júl. 22. 15:37

ez nem igaz, a facebook regota az oldalak rajongoinak kb. 1 szazalekahoz juttat csak el posztokat, ezzel osztonzi az uzleti hirdeteseket


de aki amatorkent ad-vesz, annak siman eleg a facebook, meghivja az ismeroseit, szol a baratainak. annak nem eri meg honlap, webshop, foleg ha nem is ert hozza

40. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Unom)
2016. júl. 22. 15:34
en a honlaprol irtam, hogy senki nem fog onmagaban tudni rola :D szerintem aki csak ilyen kiegesziteskent ad-vesz, annak a facebook teljesen eleg es egyszeru
39. jozsi.38 (válaszként erre: 36. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 14:46
nem feltétlenül kell milliós hirdetések. Megvan a csoport, kirakja posztnak, hogy új ruhák érkeznek, kattints a linkre, és tádámm, van látogatója. Ha sok látogatója van az oldalának, ezeket is látni fogják, és a linkre kattintva már mehet is az oldalára aki vásárolni akar. Nagyon sokan csinálják ezt
38. unom (válaszként erre: 36. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 14:13

Ugyanez a honlapra is igaz, attól, hogy van egy honlap senki nem fog tudni róla.

Én is úgy gondolom, hogy kevés termékről van szó, szűk körben, ezért írtam, hogy termékszámtól függ.

Mindenesetre én egy honlapot mindenképpen javasolnék, hogy ne függjön teljesen a Facebooktól.

Egy bérelt áruház költsége 6000 Ft-tól indul, nem egy hatalmas összeg. Kérdés, mi a célja a továbbiakban, ebből akar-e megélni, vagy csak kiegészítésnek szánja.

Ha megélni akar belőle reklámra szükség van szerintem. Ha megtanulja az nem is hatalmas összeg, és visszahozza az árát.

(online reklámról beszélek, Facebook, Adwords)

37. massalhangzo (válaszként erre: 35. - Bubinana)
2016. júl. 22. 14:06

annyira nem magas, ra kell kattintani a sugo gombra, es ott leirni a problemat, elkuldeni, akkor megvizsgaljak, hogy mi nem mukodik


mivel a facebookon az oldalaknal most sok valtozas tortent, valoszinuleg egyszeruen csak nem boldogul az uj funkciokkal, elallitott valamit veletlenul

36. massalhangzo (válaszként erre: 33. - Unom)
2016. júl. 22. 14:04
nem a technikai reszere ertettem, az egy egyszeru gagyival is elmegy :) csak ennek vannak jogi vonatkozasai, masreszt egy honlappal meg sehol sincs valaki, senki nem fog tudni rola, ahhoz reklam kell, hirdetes, optimalizalas, az nem keves penz. minek kidobni valakinek szazezreket, ha annyit nem hoz be az uzlete. mert itt szerintem egyemberes, keves eladasrol van szo, nem egy tobb szazezer vagy millios forgalomrol havonta :D
35. bubinana (válaszként erre: 30. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 13:51
Ezt nem tudom.kicsit magas nekunk.
34. bubinana (válaszként erre: 29. - Jozsi.38)
2016. júl. 22. 13:48
Koszi.nyitott ujj oldalt.
33. unom (válaszként erre: 31. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 13:40

Ez régebben igaz volt, ma már akár Wordpresshez is nagyon jó webshopot lehet csinálni, de a bérelhetőek is jól működnek.

Attól függ, mennyi terméke van, amit árul.

2016. júl. 22. 12:42
miért kéne webshop? Én honlapról beszélek, aloldalakról, megrendelőlapról, egy honlap tárhellyel 11000ft két évre. Nem kell mindenáron webshop, az hülyeség
31. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Jozsi.38)
2016. júl. 22. 12:38
honlapot letrehozni, uzemeltetni sokkal tobb koltseg (egy uzleti webshop nem egy sima honlap, amit felteszel es annyi), ha nem min. egy kozepes vallalkozasrol van szo, nem eri meg
30. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Bubinana)
2016. júl. 22. 12:36

a facebook nem tilt le senkit, csak mert jelentik. azt megvizsgaljak, es akkor tiltanak le, ha valami problema van


a baratnodet nem tiltottak le, kulonben nem lephetne be az oldalara, csoportjaba. ott valami technikai zur lesz. az oldalakon jobb oldalt van egy "sugo" funkcio, azon keresztul tud konkret segitseget kerni a facebooktol, hogy mi a problema

29. jozsi.38 (válaszként erre: 27. - Unom)
2016. júl. 22. 12:28
nem írt hülyeséget. Legyen oldala és csoportja is több, hozzon létre másikat, csináljon honlapot, azt nem tilthatja le a face, és csináljon hírlevél listát, azokat nem tudja letiltatni vagy töröltetni. Írja ki a jelenlegi oldalán, hogy átteszi ide meg ide a működését, és ennyi
28. bubinana (válaszként erre: 23. - Unom)
2016. júl. 21. 09:12
Köszönöm.:)
27. unom (válaszként erre: 26. - Jstefan)
2016. júl. 20. 22:00
Akkor miért írsz hülyeséget? Szórakozásból?
26. jstefan (válaszként erre: 25. - Unom)
2016. júl. 20. 21:29
Tudom EmESE!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook