Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook csoportokba jelentkezés nélkül is beléptetnek? fórum

Facebook csoportokba jelentkezés nélkül is beléptetnek? (tudásbázis kérdés)

12. c6cc1a938e (válaszként erre: 11. - Globus)
2014. máj. 31. 18:40
Nem.A csoportba való felvételi kérelem történt,pedig ismi nem nyomott rá,hogy ezt szeretné és ez már többször is előfordult vele mostanában.De úgy látom,ez széles körben akkor mégsem fordult elő...Érdekesen hüle ez a fb.:/
11. globus (válaszként erre: 2. - C6cc1a938e)
2014. máj. 31. 18:36
Egyetlen esetben fordult elő, akkor elutasítottam. A csatlakozási kérelmet küldő csoport kapcsolatban áll egy másikkal, amelynek tagja vagyok. Úgy gondolom, hogy ezeket a csoportokat emberek kezelik, valaki meglátott a másik csoportban, és magához akart édesgetni.
10. c6cc1a938e (válaszként erre: 8. - Fisica)
2014. máj. 31. 18:08

Igen,ezt tudom,de itt nem erről van szó,ilyen nem történt.Kifejezetten csatlakozási kérelem történt.Vagyis ismi részéről nem,s mégis a csoport felé ez érkezett...

Most először hallottam ilyen gondról,de meglátásom szerint ez nem vet jó fényt a csoportra nézve sem.Én is vezetek csoportot,nem szeretném,ha így "jelentkezne" bárki is.Kellemetlen.És persze én sem akarok így "jelentkezni" csoportokba.

:(

9. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2014. máj. 31. 18:06
Engem is berakott egy olyan suliba, de vhgy sikerult torolnom magam, csak azt az idot masra is tudtam volna hasznalni.
2014. máj. 31. 18:01
Ismerősök is hozzáadhatnak minket csoportokhoz, anélkül, hogy mi azt akarnánk.
2014. máj. 31. 17:56
Sulival kapcsolatban amúgyis tök hülye!Meg volt neki adva a bsc-m.Meg hogy elkezdtem az msc-t.Erre a bsc-t kivette valamikor,hogy elvégeztem,de nem felejt el reklamálni,hogy nem adtam meg,hova jártam egyetemre/főiskolára!Ekkora hülyét!:(
6. c6cc1a938e (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2014. máj. 31. 17:55
Hú ez de gáz!:(
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - C6cc1a938e)
2014. máj. 31. 17:54
Én csak azt, hogy olyan iskolába rakott be, ami nem igaz, és nem hagyja, hogy kitakarítsam magamtól, kész téboly.
4. c6cc1a938e (válaszként erre: 3. - 3da8f53e4a)
2014. máj. 31. 17:51

Nekem még nem volt ilyen gondom.Picit aggaszt is...mert a fb aktivitás valahol jellemzi is az embert.Nem kéne...:/


Valaki még esetleg?

3. 3da8f53e4a (válaszként erre: 2. - C6cc1a938e)
2014. máj. 31. 17:44

Ha lájkolod" a csoportot, van, hogy automatikusan bekerülsz hozzájuk.

De nagy dolog.... Ki is léphetsz tőlük ha nem tetszik a rendszer :D :D

2014. máj. 31. 17:40

Sziasztok!


Sokszor fordult már elő,hogy belefuthattunk a facebook erőszakosságába,például hogy autonom módon bejelöl nekünk ismerősöket és már csak azt látjuk,hogy XY visszaigazolta,hogy ismer.

De hallottatok-e valami hasonlót a facebook csoportok terén?Lehet ilyet,hogy esetleg autonom módon kéri a felvételünket a facebook – a tudtunk nélkül – egy akármilyen csoportba?

Ismerősöm járt így az utóbbi időben,hogy csoportok felvették úgy,hogy közben állítják,nem önmaguktól adták hozzá,hanem igenis ő jelentkezett.Pedig nem.


Tapasztalt már valaki hasonlót?

2014. máj. 31. 17:40
Facebook csoportok - beléptetés/belépés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook