Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook marketplace hirdetéseket miért nem tudok csoportokban is megosztani? fórum

Facebook marketplace hirdetéseket miért nem tudok csoportokban is megosztani? (tudásbázis kérdés)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Fisica)
2023. márc. 30. 06:59
Komolyan? Remélem csak ennyi lesz a gond.
10. Fisica
2023. márc. 29. 14:04
Vannak csoportok ahol direkt beállítják, hogy friss 1-3 hónapos, vagy profilkép nélküli fiókkal nem tehetnek közzé bejegyzést.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Charlize)
2023. márc. 29. 12:31
De az vagyok.
8. Charlize (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 11:37
Nem lehet, hogy az új profiloddal nem vagy csoporttag ezekben???
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2023. márc. 29. 10:56
Megpróbálom.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. márc. 29. 10:56
Ezekben lehet. Régóta hirdetek bennük régi profilomról. Erre vannak kitalálva. :D
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Imisz)
2023. márc. 29. 10:55
Nem várok adminra. Nem adja be a kis négyzeteket, hogy bepipálhassam a csoportokat. Pedig tag vagyok.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 10:25
Milyen csoportokban? Sok csoportban nem lehet árulni, közvéleménykutatást végezni, szavazós linket tenni stb. Nézd meg az adott csoport szabályzatát.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 10:22
Simán meg is oszthatod a saját hirdetésed abban a csoportban, amiben szeretnéd...
2023. márc. 29. 09:37
Érdemes elolvasni a csoportszabályzatokat mit, hogyan hirdethetsz. Van, ahol admin hagyja jóvá a hirdetés megjelenését, lehet csak erre vársz. Amúgy valahol (bocs, nem tudom hol) be lehet jelölni milyen csoportokban jelenjen meg a hirdetésed.
2023. márc. 29. 09:26

Van egy új facebookom amire elkezdtem felpakolgatni hirdetéseket marketplacere. De nem engedi, hogy hirdessem őket olyan csoportokban, amelyeknek a tagja vagyok. Nem vagyok tiltva, tudnék írni a csoport falára pl.


Most csak marketplace-n vannak fent ezek a hirdetések

.. Mikor tudok csoportokba hirdetni? Miért nem engedi? Nincs olyan lehetőség, h hirdessem máshol is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook