Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt Ti, hogy értelmeznétek? fórum

Ezt Ti, hogy értelmeznétek? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 13. 00:55
Drága kenyér...
8. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2012. márc. 12. 11:44
Ne a látóra alapozz, hanem arra amit te ismersz, amit te látsz. Te tudod, hogy mi történt veletek. De szerintem legjobb ha tisztázod vele a dolgot, ha megbántottad valamivel beszéljétek meg, s aztán eldől úgyis, hogy hogyan tovább. Ez volna a legjobb megoldás szerintem, mert ott rögtön választ kapsz arra, nyit e feléd majd vagy nem.
2012. márc. 12. 09:18
Én biztos, hogy nem nyitnék egy elmúltával sem olyan ember felé, aki rólam nem engem kérdez, hanem ahelyett, hogy bocsánatot és a kapcsolat tisztázását kéri, látókkal, jósokkal és ki tudja még milyen személyekkel konzultál.
2012. márc. 11. 23:01
baromsag ennyit jelent nem hiszem el h tenyleg adsz erre
2012. márc. 11. 22:58
Szerintem is humbuk a látó... Amúgy meg ha hiszel abba amit mond, akkor ha lezárta a kapcsolatot, akkor ez később se fog változni, egy év után meg pláne nem. Neked is ezt kéne tenned! Sok sikert :)
4. Bcicus (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2012. márc. 11. 22:45
Egyrészt ne higgy ilyeneknek, mert kamu, de ha már hiszel ez azt jelenti, hogy 1 éven belül nem lát, utána nem tudja azt nem látja, tehát lehet, hogy soha.
2012. márc. 11. 22:44

jaaaaaaaaaaaj


ne irjal latonak!! ossze-vissza beszelnek!!! rajtad es rajta mullik! kerdezd meg a pasit!

2. f16feffa10 (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2012. márc. 11. 22:44

Lehet, a "látó" csak 1 évre lát előre. :)

Egyébként szerintem az egész mese habbal, az életedet Te irányítsd, és ne adj ilyen humbukra! Mert ha elhiszed, akkor úgy is lesz.

2012. márc. 11. 22:42

Írtam egy látónak párkapcsolattal kapcsolatban és a végére ezt írta az illetővel kapcs. "" nagyon megbántottad. Jelenleg lezárta a kapcsolatotokat és egy éven belül nem látszik, hogy nyitna feléd újra. "

Ez azt jelenti, hogy 1 év múlva nyitott lesz vagy azt, h 1 év után se biztos, hogy megkeres.

(csak a látó 1 éven belül érzékelte ezt). Bár gondolom akkor "soha"- t írt volna. (?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook