Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez már legalább a 3. szilveszterem lesz, amit egyedül... fórum

Ez már legalább a 3. szilveszterem lesz, amit egyedül... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 15:55

Harmadik? Nekem legalább a huszadik. Akkor szoktam le a szilveszterezésről, amikor kutyát, macskát kellett nyugtatgatni a hülye durrogtatások miatt. Már sajnos nem él egyikük se, de nem szakítottam a „hagyománnyal”. Mehetnék több helyre is, de köszönöm, jól elvagyok magamban.

Nem az a problémád, hogy egyedül töltötted az évfordulót, hanem az, hogy az egész évet is ...

2022. dec. 29. 08:09
Fura dolog ez, aki egyedül van az a baja, akinek családja és társasága annak, az.
2022. dec. 28. 20:40

Hadassa: A négy jó barát


Elfáradtam! - szólt egy napon a Test és lehuppant a kanapéra - Nem megy, nem bírom tovább!

A Lélek mellé szállva biztatta: Gyerünk! Állj fel! Gyere!

De az unszolásba kimerülten ő is inkább mellékuporodott.

Most már ketten nézték a Szív és az Elme küzdelmét.

Hol az egyik, hol a másik állt nyerésre, de a Szív hevességével nem tudott mit kezdeni az Elme, így hát a Szív győzött az Elme felett.

Aztán a Szív dobbanása hirtelen kihagyott.

Nem vert egy ütemet.

Az idő egy pillanatra megállt.

Ekkor a kanapén ülő hármas a Szív segítségére sietett és felpofozták azt.

Szívverés volt, semmi más.

Most már négyen ülnek szorosan egymás mellett megpihenve.

Nevetgélnek, könnyeket ejtenek, mesélnek az elmúlt időkről, kötözgetik a sebeket, foltozzák a tátongó réseket.

Aztán új erőre kapva, együtt ők négyen, kéz a kézben, köszöntik az új évet!


Békés, boldog, jó egészségben, szeretetben gazdag új évet!

2022. dec. 28. 18:15

Miért nincs társaságod?

Barátok? Kollégák? Rokonok?

2022. dec. 28. 17:52
Én nem dolgozom de nem is bulizok, sanszosan, mint mindig, most is végigalszom. Ez is csak egy este, jó bulik vannak egész évben 🤷‍♀️😅
2022. dec. 28. 17:50
Szoktak lenni éjszakai turák ilyesmik de öreg vagyok màr ehhez hogy ne aludjak és ugy dolgozzak..bàr volt rá példa mikor hugoméknàl szilvesztereztünk és 1ora alvás utàn mentem dolgozni..
2022. dec. 28. 17:48

Én tavaly és idén is önként vàllaltam hogy dolgozok igy karàcsonykor 4napot otthon lehettem..

Annyi hogy a gyerekekenek mondtam menjenek bulizni tudjak vmennyit aludni hosz 4kor kelek.

Engem nem zavar max nézek egy filmet..a buli nem hiànyzik nekem..

13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Bbc)
2022. dec. 28. 16:07
Köszi! Kelleni fog! 😅
12. bbc (válaszként erre: 5. - 8d00a82c06)
2022. dec. 28. 15:47
Kitartást a dolgozóknak! ;)
11. bbc
2022. dec. 28. 15:44

Csak a harmadik? Akkor még kezdő vagy hozzám képest. :D

Egy jó buliban sokan vannak, nem lennél egyedül, még ha egyedül is indultál el. Én már csak tudom. :) Sokkal jobb mint otthon ülni.

Eddig perpillanat az idei szilveszterem is ilyen lesz. (sajna 2-en is dolgoznak aznap) de azért szervezkedem tovább még 3 napig. ;) Naplózz. :D

10. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 14:56
Dehogy vagy egyedül ezzel. Sokan vannak így. Év közben próbálj új ismerettségeket is kötni. Esetleg régi barátokat felkeresni. Lehet csak kicsit eltávolodtatok különösebb ok nélkül és szívesen lennének veled.
9. 2c63883018 (válaszként erre: 7. - Pteri)
2022. dec. 28. 14:31
Úgy értem találkozhat ismerősökkel.
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 14:27

Év közben szerveznek szingliknek kirándulásokat, most tavasszal lesz a Kanári szigetekre is. De ha hazait engedhetsz meg magadnak, próbálj akkor is szerencsét. Ismerősöm volt ilyenen, bár nem lett onnan társa de nagyon jól érezte magát, és lett baráti kapcsolata. De ő csak egyszer ment. Próbáld meg, tavasztól járj el te is!


Én is magam vagyok szilveszterkor évtizedek óta. Kicsit se bánom. Persze könnyű annak akinek nem hiányzott sosem a buli.

7. pteri (válaszként erre: 4. - 2c63883018)
2022. dec. 28. 14:25
Szerintem a tömegben, ahol mindenki a párjával, barátaival, ismerőseivel van, még kínzòbb tök egyedül ténferegni.
6. pteri (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 14:20
Én is sok szilvesztert töltöttem egyedül fiatalon. A legrosszabb akkor volt, ha elmentem egy visszautasíthatatlan buliba, ahol mindenki párral volt, csak én egyedül. Inkább dolgoztam önként, ha lehetett. Kívánom neked, hogy a következőt már a pároddal töltsd boldogan!
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 14:19

Jó a francokat!

A munkahelyemen leszek. Teljesen egyedül.

Innen fogom nézni,hogy mindenki milyen jól èrzi magát!

4. 2c63883018 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 14:14

Sajnálom.:(

Talán menj fel a városba ahol élsz Szilveszter estén, akár még egy spontán buli is összejöhet.

2022. dec. 28. 14:12

Olyan rossz ez... Rajtam van valami "nyomás", hogy fiatal vagyok jól kellene érezném magam, de nem fogom, ilyenkor rájövök, hogy nem hogy párom, de még baráti társaságom sem maradt, mint régen. :(

Úgy érzem én vagyok az egyetlen aki így tölti a szilvesztert, mindenki másnak jó.

2022. dec. 28. 14:05

Aki egyedül tölti, az irigyli a társast, és fordítva. Ez már csak ilyen.

Én már nagyon el tudnám egyedül képzelni magam legalább szilveszterkor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook