Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez már kihasználás? fórum

Ez már kihasználás? (beszélgetős fórum)


16. NomNom
2014. júl. 18. 10:32
Ezek szerint abban a családban nem is lenne kire bízni a gyerkőcöket.
15. NomNom
2014. júl. 18. 10:31

Az iskola itt sem tett semmit, néha mondta anyucinak, hogy gond van. Csak itt az volt a probléma, hogy anyuci bármennyire is egy utolsó nem mondom meg milyen alak, orvos, ezért mindenki inkább a földbe dugta a fejét. Végül a rendőrség megoldotta a helyzetet, a gyerekek pedig az apjuknál kötöttek ki, mert anyuka és új párocskája miatt veszélyeztetettek lettek a gyerekek.

Nem a te hibád az egész természetesen, de az iskolának igenis kötelessége lenne szólni a hatóságoknak, csak manapság mindenki inkább mossa a kezeit.

Ne haragudj, nem a mi dolgunk ezt eldönteni csak tényleg borzasztó volt ezt közvetlen közelről végignézni, hogy értelmiségi anyuka hogyan csúszik így le... most ez így kitört belőlem, tényleg elnézést. :)

14. 24942a4452 (válaszként erre: 10. - NomNom)
2014. júl. 18. 10:24
az egész családban ez megy, mindneki megszüli a gyerekét 17 évesen, aztán az iskolát sem fejezi be, gyerekről a nagymama vagy az utca gondosokodik, majd ha nagyobbik gyerek talán majdnem 8 évesen iskolaérett lesz, akkor majd az iskola igazgatója szóvá fogja tenni, hogy a gyerekkel nem fogllakoznak, hiányzik a suliból stb
13. NomNom
2014. júl. 18. 10:23
Akkor talán jobb lenne, ha ebbe nem folynál bele. Szerintem már régen jelenteni kellett volna, a környezetemben láttam már rá példát, hogy ennél sokkal kevesebbért kiemelték a gyerekeket a "családból"...
12. 24942a4452 (válaszként erre: 7. - NomNom)
2014. júl. 18. 10:17
drogoznak,az anya még egy percet sem dolgozott
2014. júl. 18. 10:13

ÓÓ,szegény gyerekek:((


De ettől függetlenül,a te idődet,te magad osztod be!

10. NomNom
2014. júl. 18. 10:12
Istenkém... miért nem jelenti a nagymama a családsegítőnél?? :S
2014. júl. 18. 10:11

elhanyagolt gyerekek, az 5 éves alig tud beszélni,egész nap nyafog

a majdnem 7 éves még cumisüvegből issza a kakaót, úgy kell elaltatni, ha felébred majdnem mindig sír iskolába sem vették fel,mert még maga után sme tud összerakodni, cipőt felvenni, öltözködni

2014. júl. 18. 10:10
Nem tudom félregépelted?Dolgoznak vagy drogoznak?
2014. júl. 18. 10:09
Mi??? Tényleg azt írtad, hogy drogoznak?
2014. júl. 18. 10:07
unokák és keresztgyerekek, mert a szüleik droogznak,egész nap közösségi oldalon lógnak, csavarognak, a gyerekeket meg lepasszolják
2014. júl. 18. 10:02
Kinek a gyerekeire vigyáz? Milyen apropóból? Rokongyermekek?
4. kisj
2014. júl. 18. 10:00
Milyen ismerősödről van szó és kinek a gyerekeiről?
2014. júl. 18. 09:59
igen, egyesek azt képzelik, h egy fiatalnak nincs élete.
2014. júl. 18. 09:59
a tiszteletlenség netovábbja.
2014. júl. 18. 09:54

Egy ismerősöm állandóan rám akarja tukmálni a rábízott gyerekeket, hogy játsszak velük,foglakozzak velük, mindenzt ingyen.Véletlenül sem kérdezné meg, hogy van-e időm stb.

Tavaly is azt gondolta, hogy majd nyaralásból hazaérve én majd elvigyázok a gyerekekre, mert a szüleik nem érnek rá(egyik sem dolgozik).Én persze nemet mondok, és még ő van felháborodva.

Mindig azzal jön, hogy én úgyis unatkozom a nyári szünetben, mivel csak diámunkám van, és hogy simán játszhatnék a gyerkekkel(még akkor is, ha épp a barátaimmal megyek valahová)szerinte játszhatnék a gyerekekkel, akkor legalább nem unatkoznék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook