Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez az egész az egó játéka? Hogy lehetne ezt befejezni? fórum

Ez az egész az egó játéka? Hogy lehetne ezt befejezni? (beszélgetős fórum)


2023. febr. 20. 08:23

Ha már most féltékeny minden pasira, akivel csak valaha szóba álltál, mi lesz, ha összejöttök?

Igen, ez csak játszmázás. Nem kellesz neki, nem akar téged. Te csak hinni akarod, hogy kellesz neki, de nem. A többi meg nem számít.

2023. febr. 19. 17:55

Nohh! Egyikőtöknek sincs semmi köze a másikhoz. Tehát nem kérheted számon a nőit , ő nem vetheti a szemedre a férfiakat. Ha majd kapcsolatba lesztek, akkor már nem árt tudni, hogy hogyan is álltok egymással. Nekem ez egy káoszos , stresszes, viharos kapcsolat. Miért teszitek ezt? Egy férfit a világba lehet kergetni ezekkel a hülyeségekkel.

Nyugodj le, és kezdjétek tiszta lappal, a múlt az múlt, mindenkinek van, de még lehet jövőtök. :)

2023. febr. 19. 17:52

Úgy lehet befejezni, hogy egyszerűen nem találkozol vele többet.

Neki van december óta valaki más, veled még nem volt, csak számonkéri azt, amihez egyrészt semmi köze, másrészt semmi joga!

Hagyd a fenébe, keress magadnak másikat.

7. Soufflet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 17:33
Bla-bla-bla... Ha te ezt nem veszed konnyeden, minek jatszol?
6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 17:30
Te miért csinalod ezt magaddal?
5. bc84e599b2 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. febr. 19. 16:49
Nekem is pont ez volt a kérdésem :)
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 16:07
Hány éves vagy, hogy egy ilyen "férfire" fecséreled az időd, és hogy ezen egyáltalán gondolkodsz?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 3272f5ad6f)
2023. febr. 19. 15:56

Csak nem értem. Elmondtam neki, hogy én is többet akarok tőle, majd megkérdeztem, hogy mi ez az egész ezzel a másik nővel, kije neki. Alig akart válaszolni, majd mind faggattam, hogy mióta tart közöttük, ki köpte, hogy december óta.

Viszont ha én visszagondolok erre a majdnem 3 hónapra, soha nem szólt, hogy távolodjunk el egymástól, sőt, plusz többször említette, hogy akarna majd velem találkozni, kellene már neki egy ölelés… akkor mi ez az egész?! Kérdeztem tőle, hogy akkor mi legyen, ha ő nem akar semmit tőlem, akkor mi legyen ezután. Az volt a válasza, hogy ő mindig is akart… egyszerűen nem tudom már követni, hogy mi van…

2. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 15:42
Játszmázik. Majd kinövitek. Vagy nem.
2023. febr. 19. 15:39

Mindketten kedveljük egymást, ő is bevallotta, pár napja én is bevallottam neki, hogy mindig többet jelentett, csak ő nem igazán hitt/hisz nekem.

Úgy érzem azért nincs közöttünk semmi, mert mindketten sérelmezzük a másik tetteit. Sokszor vitázik velem, hogy bezzeg ezzel meg ezzel a férfivel milyen hamar összejöttem, sokszor felhozza nekem azokat a férfiakat, akikről tud, hogy akartak tőlem valamit. A baj az, hogy ő azt hiszi, hogy volt is köztem meg azok között a férfiak között valami. Itt is hiába mondom neki, hogy nem volt semmi, még azt se engedtem, hogy megcsókoljanak, egyszerűen nem hisz nekem.

És azt veszem észre, hogy ő ahelyett, hogy a sarkára állna, és mondana meg kerek-perec, hogy mi zavarja, magába tartja, és mit csinál, elmegy össze-vissza a haverjaival, meg valami csajokkal bulizni, iszogatni, várost látogatni. Ha rákérdezek, hogy most mi van, akkor az a válasza, hogy én vagyok a hibás, mert nem vagyok nyitottabb rá, ő rám nem számíthat, nyáron is lett volna pár eljegyzés, születésnapi buli, és nem ment, mert nem volt kivel. Viszont soha nem kérdezte meg tőlem, hogy lenne-e kedvem csatlakozni…

Nem igazán értem, hogy miért csináljuk ezt egymással. Hiúság, dac, egó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook