Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ex mint árnyék fórum

Ex mint árnyék (beszélgetős fórum)


1 2
4. ancycsaj (válaszként erre: 2. - Szrencsi_shpirt)
2010. márc. 14. 12:59
értem mit irsz,és köszönöm szépen, és probálom elfogadni mindenki ,de felöeg a saját állásfoglalásomat, de rezega léc nekünk sajna...A ex, éket ütöt közénk ,talán ez is a célja ,hogy ö legyen a legjobb..
2010. márc. 14. 12:56
A Párom akivel már 3 éve vagyunk együtt, az exe,ök elöttem 5 évig voltak együtt,már közös gyermekünk is van ,de ö nem képes leválni az exéröl, azaz a páromrol ,ami miatt mostmár igy 3 év után szot adtam ,és vita kerekedett belöle,a lány -ex mindent alkalmat megragad ,hogy tarthassa a kapcsit az párommal ,mendenröl beszámol,telefon email.sms,nagymami felkeresése, hogy vele mi történik,,mi is ismerjük egymást a lánnyal, ,de érezhetöen a párom miatt ,van a közelünkben neki még 3 év ota nincs senkije,vagy ha igen arrol is beszámol,a páromnak szot ejtettem eröl a zavaeo körülményröl mire ö csak annyit értett belöle hogy én féltékeny vagyok,nem az t értette meg hogy nem a lányra vagyok féltékeny hanem amilyen szinten benne van az életünkbe az már tulzás:(igy most rendesen össze vesztünk,sajna, és átgondolom ,hogy van e értelme folytatni eme kapcsit ilyen megnem értettség miatt:(A lány nem fogja észre venni magát ,mert ö ettöl jobban ragaszkodik az én páromhoz ,a párom az mondja rá nincshatással, hagy kerersse elvégre a Barátai is kereshetik ,tehát öt nem zavarja...... no hát akkor, mit lehet tenni??:(
2010. márc. 14. 12:41

Szia!

Én tutira nem engedném a Páromnak, hogy az exével találkozzon/"barátkozzon". Bár volt egy olyan pasim, akinek hiába tiltottam, a közös barátok mindig el-elcsalták és akkor ott összefutottak a csajjal, akivel előttem volt együtt, na de nem is sokáig működött a kapcsolatunk.

Próbáltam elnézni Neki, de én eleve betegesen féltékeny vagyok, úgyhogy vmivel kevesebb, mint egy év után úgy döntöttem, hogy nem gyötröm magam és továbblépek.

Szerintem nem igazságos, ha vkinek a párja a volt pasijával vagy barátnőjével tartja még a kapcsolatot. Nekem ez olyan megcsalottsági érzetet nyújt, sosem tudnék 100%-ig biztos lenni abban, hogy már nincs köztük semmi!

De ez én vagyok.. :)

2010. márc. 14. 12:35
ti hogy vagytok ezzel?exnek van köze a jelenlegi kapcsitokhoz?van exférfi, és exnö között barátság???meddig ex az ex??mikor válhat zavarová??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook