Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ex mint árnyék fórum

Ex mint árnyék (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 14. 14:33
Szerintetek meddig mehet el a veszekedés???
33. 07c4794583 (válaszként erre: 31. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 14:18

hát így képtelenség élni szerintem.

a családdal meg az ex-szel szemben a pasidnak

- meg kellene védeni téged

(még akkor is, ha szerinte nincs igazad)

- meg kellene tartsa a magánéleti titkaitokat

- azt kellene hangsúlyozni, hogy vitában a te pártodon áll.


ha ez nem megy, ott bajok vannak...

32. ancycsaj (válaszként erre: 30. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 14:01
igy fogalmaztál jol!!!!!!!
2010. márc. 14. 14:00
igen ez igy volna normális ,csak hát ha ö haza megy mint tegnap is ,mert elküldtem szépen a vitánk után kh kipihenjük magunkat..megkérdi mi járatban, ö neki meg rá van irva az arcára ,és csak egy elejtett szó és a dráganagyika rákapcsol,és máris folyik a szó, ö meg önigazolásbol ,meg sajnáltatásbol bevonja az nagyiját hogy az igazukat ketten erösitsék na meg az ex igazát
30. 07c4794583 (válaszként erre: 29. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:58
nekem a legjobb barátom fiú, de 9 éves korunk óta vagyunk legjobb barátok. ha gyerekkkorban indult, és együtt nőttetek fel, akkor van ilyen. nem alakult ki a vonzalom, mert túl jól ismerjük egymást. de ex-szel biztos nincs tiszta barátság, mert ott kísért a múlt.
2010. márc. 14. 13:57
sztem nincs nö és férfi között barátség, ha ex azért ha nem, azért ,mert az egyik mindenképp többekt akar!!!!!!!!!
28. 07c4794583 (válaszként erre: 27. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:57

hát erősen seggberúgnám a pasimat, ha a rokonságnak pletyizne, hogy mi folyik a magánéletünkben...

azért én leülnék vele beszélgetni (nem a csajról!), csak hogy nagyon szeretném, ha mostantól ami köztünk történik, az köztünk maradna. meg tudja-e ígérni.

én az enyémet kérdeztem, hogy be szokott-e számolni az anyjának meg haveroknak, ha összeveszünk vagy bármi köztünk levő dologról, és azt válaszolta, hogy "az csak természetes, hogy nem." szóval azért ez egy pasi is tudja, hogy nem kéne.

27. ancycsaj (válaszként erre: 25. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:53
a pasim a nagymamjának ,tovább adja, hogy sajnáltassa magát elötte,na meg önigazolás,a jol informált nagymama meg a lánynak,adja tovább ez a kör:(((
26. ancycsaj (válaszként erre: 23. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:51
ugy ugy!!!!!!!!!!!
25. 07c4794583 (válaszként erre: 22. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:51

mi az, hogy a fülébe fog jutni???

na ez a gáz!

ami köztetek történi, az senki másra nem tartozik, csak rátok.

a pasid elpletykálja neki, amit bizalmasan, a kapcsolat keretein belül beszélgettek? fuj.

24. ancycsaj (válaszként erre: 21. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:50
ilyen levakarhatatlan nök ,mindenhol vannak ugy látszik:(((a potolhatatlanságukat szeretnék hallani..
23. 07c4794583 (válaszként erre: 22. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:49
de ha szeretek valakit, nem idegesíteni akarom, hanem a kedvére tenni, nem?
22. ancycsaj (válaszként erre: 20. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:48
igen én is igy gondolom ,talán imponál neki, hogy keresgeti, igy engem tud idegesiteni ,de ,én nem viccnek vesznm ,hanem rendesen komolyan ,tehát a tegnapi csunya összeveszésünk után, mindent megkérdöjelezek,tehát elgondolkodom hogy van e tovább?:( a viselkedése és az ex ,kiscsajnak a fülébe fog jutni h én hangot adtam az egésznek bizti,a párom meg leragadt a féltékenységnél, nem érti mi a baj?:(sajnos
21. 07c4794583 (válaszként erre: 19. - 35c81b79eb)
2010. márc. 14. 13:46

ezek a tárgyi dolgok nem zavarnak, mondom, csak az idegesített, amikor hallottam, hogy 'na és mit csinálsz' hétvégén meg ezek...


de tegyük hozzá, külön a csevely miatt egyik se keresi a másikat. nem találkozgatnak, nem emaileznek, nem sms-eznek. csak amikor amúgy is muszáj beszélni (gyerek, ház, cég, stb), akkor a beszélgetés végén gyakran van ilyen plusz 5 perc, amiben mondhatni tájékoztatják egymást apróságokról. szerintem ki lehetne hagyni, de a csajszi, mondom, kíváncsi, a pasim meg birka. amíg ezen a szinten van a dolog, elfogadható (szerintem).

20. 07c4794583 (válaszként erre: 16. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:43
ú. ez gáz. szerintem abszolút a pasid a hibás. építse le a csajt, az ő dolga lenne. miért nem mondja meg neki, hogy nem akar barátkozni, meg bájologni? azért, mert konfliktuskerülő, vagy azért, mert nem is bánja, hogy tarhatja a kapcsolatot vele? ez a nagy kérdés!
19. 35c81b79eb (válaszként erre: 17. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:42

Az "szép"! Hát ez tényleg nem csak egy telefonszámla! :(

Azthiszem ehhez már én sem tudnék jó képet vágni! :(

18. ancycsaj (válaszként erre: 14. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:42
a nagymamájához bejáratos,aki szerettel látja mindig hiszen most, hogy meghalt az anyukája,amiröl tudatott a nagymamival is ,és mielött elutazott, oda is elment elköszönni,mert a lánynak igy a nagymami a potmami ,seggnyalás:(
17. 07c4794583 (válaszként erre: 15. - 35c81b79eb)
2010. márc. 14. 13:39
hahh! a telefonszámla, az semmi! náluk egymás bt-jében beltagok, közös a könyvelő, közös az állandó lakcím, mobil társkártya, minden van :))
16. ancycsaj (válaszként erre: 12. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:38
Kérded ,hogy mi beszélni valojuk van,?áén is ezt kérdem pont!na1.:Geghalt az anyukja lánynak januárban,hosszu betegség után, elsök között hivta a hátam mögött emberkémet ,elsirta magát neki2. Elutazik külföldre, 3 hétre, és jaj ö még nem ült repülön, meg az uj munka, szoval ilyenek,és elakart bucsuzni töle,??A tegnapi vitánk az sms-e volt, amit senki nem küldött elötte neki ,és ö mégis küldött tudatott magárol h milyen jol érzi ott kint magát,szted ?szoval ilyen komoly dolgok miatt keresi meg felesleges pps-k az emailjén,,
2010. márc. 14. 13:35

Mi nyolc éve vagyunk együtt. Annak idején mindkettőjük telefonszámlája az ex nevére érkezett.

Azóta az exének is van családja, nálunk is két gyerek, de a telefonszámlája még mindig " oda" megy.

A kapcsolat elején idegesített, hogy miért nem tudja már megoldani, mert az exnek, nem az a dolga, hogy utána cipelje a telefonszámláját.

Ma már nem érdekel. Az ő dolga. Ha nekik jó így....

14. 07c4794583 (válaszként erre: 13. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:33
bemegy a házatokba? vagy a szülőkkel együtt éltek?
2010. márc. 14. 13:32
Itt nem az zavaro ,hogy jelen van olykor olykor, na bumm ,hanem azzal,hogy amilyen mértékben jelen van az állando fontoskodásával, ez idáig elnéztem nevettem is rajta, de tegnap csunya öszevestésünknek be tett a csaj..tudod zavaro hogy miért kel megvédeni ?nem bántottam csak jeleztem hogy ez már több a annál aminek rendes kapcsiba jelen kéne lenni...
12. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:30

ha nincs gyerek, akkor le kéne szépen kopni egymásról, mi a magyarázat, hogy még beszélgetni kell?



mert nálunk a gyerekeken felül ott van még a közös ház (amit nem sikerült eladni, és a pasim benne lakik), a közös cég, ráadásul a közös szakma. szóval van mit megbeszélni. ha ezek mind nincsenek, nem egészen értem, mi a téma a kettejük párbeszédében?

11. ancycsaj (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2010. márc. 14. 13:28
értelek ,de nekünk van gyermekünk nenkik4, csak a csupasz segg multjuk,, tehát nem tartja össze öket semmi csak a mult, amiállitolag elmult ,eddig éppen ezért nem szoltam, de most már felturbozta magát az állando fontoskodással!
10. 78826dc958 (válaszként erre: 8. - Ff1bad5674)
2010. márc. 14. 13:27

Ez igy van!

Ha valaki el akar menni ugyis megtalálja a módját annak hogy megtegye!Nem kell ahhoz ex!Vitrinbe nem lehet tenni senkit!

Én az exekkel való kapcsolatot feleslegesnek tartom.Ha valamit lezárok azt teljesen lezárom!Kapcsolat utáni barátság pedig NINCS!

2010. márc. 14. 13:25

Én sem bratyizok az ex pasijaimmal!sőt nem is tartom velük a kapcsolatot!Csak a volt férjemmel beszélem meg de vele is csak azt ami nagyon fontos!Mert van egy közös gyerekünk aki 7 éves.Ennyi!

És ugyanezt várom el a páromtól is.De szerencsére nincs gond mert ő is csak azzal az exével beszél akivel közös gyerekük van.És vele is csak azt ami fontos.

2010. márc. 14. 13:22

Itt sok vélemény van a témában. Ha felnőtt emberről van szó, miért ne találkozhatna az exével?

Összejönnek? ÓÓÓÓÓÓ!

AKKOR BEBIZONYÍTOTTA HOGY MENNYIRE SZERET, ÉS LAPÁT A SEGGE ALÁ....

2010. márc. 14. 13:21

nálunk is van két közös gyerek. eleinte zavart, amikor észrevettem, hogy ha telefonálnak, találkoznak a gyerekek miatt, azért nem csak az a téma, hogy akkor mit csomagoljunk a gyereknek, meg van-e probléma az iskolában, hanem be-beszámolgatnak egymásnak magánéleti dolgokról, elbeszélgetnek, elszívnak egy cigit.. telefonál a csaj például, lebeszélik, amit kell, utána hallom, ahogy finoman elkezd kérdezgetni, hogy pl mit csinál a hétvégén. meg hogy ott vagyok-e. szóval a csajszi elképesztő kíváncsi, de a pasim is, rájöttem, hogy azért szeretné tudni, náluk mi van.

eleinte majd a falra másztam ettől, de aztán oda jutottam, mégiscsak egy 13 éves kapcsolat, ők a szülei a két gyereknek, és próbálnak egy baráti viszonyt fenntartani. tulajdonképpen el is fogadtam. persze ehhez rá kellett jöjjek, hogy ők már sose fognak összejönni, akkor se, ha én nem lennék. úgyhogy beszélgessenek csak.

2010. márc. 14. 13:19
Már emlitettem ezt is,de a lány nincs rá hatással higgyen el, ö engem szeret ,-jaj nemá minek ez a szöveg -a lényeg- akkor is a az ex miértje??A család többi tagja is nagy örömmel fogadja bejáratos hozzájuk ,és ö ugy érzi, hogy akkor miért is ne ,hiszn ö csak barátilag jön- megy érted ugye?:(Rafinált ,nem birja ö megemészteni, h a z exe, boldog is lehet nélküle ,az igaz, h én beengedtem az életembe, mivel ugy voltam vele amig engem nem bárntm nem ad rá okotm akkor hát legyenm dem mostmár elég sztem mnem?
5. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 4. - Ancycsaj)
2010. márc. 14. 13:08

Mondjuk, ha ez eddig is így volt, akkor valamilyen szinten Te engedted Neki/k, mert eddig nem szóltál érte. Viszont, ha most elmondtad, hogy Téged zavar, akkor nem fair, ha a Párod nem "kapcsolja le" a csajt.

Vágj vissza, hogy mi lenne, ha Te a volt pasiddal ilyen jóba lennél, Ő mit szólna hozzá? Nekem a "fenyegetőzés" még be szokott válni ilyen helyzetekben. :P

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook