Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Euflexxa vagy más hylauronsav injekció tapasztalatok? fórum

Euflexxa vagy más hylauronsav injekció tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


3. Icus (válaszként erre: 2. - Jerry2)
2019. jún. 26. 14:53

Szia!

Első alkalommal nagyon fájt, mintha egy botot nyomtak volna a térdizületembe. Aliíg bírtam menni vagy egy hétig a lépcsőzésnél vizek gurultak rólam. AZtán enyhült. A második harmadik már jobb volt. Így három hónap távlatából, olyan 80-90 százalékos lett a térdem. Lépcsőn felfelé még fáj, de viszintesen már szépen megyek... Ha így marad 1- másfél évig megéri az árát...

2. Jerry2 (válaszként erre: 1. - Icus)
2019. jún. 8. 19:13

Szia Icus!


Nekem most kezdték a 3 injekciós kúrát. Az elsőn vagyok túl és furcsa érzésem van. Mintha folyadék lenne az ízületben. a fájdalom enyhült. Neked volt bármilyen mellékhatása a kúrának? Mennyire vagy elégedett?

1. Icus
2019. márc. 5. 11:38

Sziasztok!

Koromhoz képest súlyos porckopásom, porclágyulásom van. A vége sajnos a térdprotézis lesz, de szeretném ezt az időt minél jobban kitolni és lehetőleg fájdalom mentesen letölteni. Azok véleménye érdekelne akik már adattak be maguknak hylauronsav injekciót. Másfél hete kaptam az elsőt és már érezhető javulás történt, a másfél éves fájdalmam erőteljesen csökkent. A gyártó három injekció beadása után garantálja az egy év fájdalom mentességet... Persze ez csak szóbeli. Nem olcsó injekcióról beszélünk , a három 60 ezer forint, amit persze a TB nem támogat, de számomra a fájdalom mentesség ennyit megér... , ha valóban használ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook