Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvői emlékkönyv fórum

Esküvői emlékkönyv (beszélgetős fórum)


2010. febr. 16. 09:23

Jujj ez nagyon jó ötlet:)

Ilyenre nem is gondoltam még.

Bár...ha belegondolok, még menyasszony se vagyok:D:D

9. hmargit87 (válaszként erre: 8. - C066a749d7)
2010. jan. 6. 10:36

Sziasztok!


Májusban lesz az esküvőm. Mi is szeretnénk vendég/emlékkönyvet, mert szerintem nagyon jó ötlet. Körülnéztem milyen a választék. Sajnos azt tapasztaltam, hogy 10 000 Ft körül lehet kapni, ráadásul nekem nagyon sablonosak. Aztán a párommal arra jutottunk, hogy csinálunk mi magunk. Számítógéppel megterveztük, minden oldalon ugyanaz a minta szerepel majd, mint a meghívón és menükártyán, valamint a nevünk és a dátum. Ha véglegesre elkészítettük kinyomtatjuk (az első lap ugyanabból a papírból lesz mint a meghívónk) és bespiráloztatjuk. Többek közt lesznek benne fényképek, idézetek, versek és esküvői humor is, és persze üres helyek, ahova a vendégek írhatnak.

Én is sokat gondolkodtam, hogy vajon írnak-e majd bele a vendégek. Aztán arra jutottam, hogy először az asztalnak arra részére fogom odaadni, ahol barátaink fognak ülni, és előre megkérem őket hogy mind írjanak bele valamit. Ezután remélem mások is kedvet kapnak.

Remélem tudtam segíteni másoknak is!

2009. júl. 5. 18:23
nagyon jó ez a kis versike
2009. júl. 5. 15:06

Hát megtörtént az, amit annyira vártunk,

Csupán eddig tartott, amíg jegyben jártunk.

Eljöttél, hogy Te is együtt örülj velünk,

Ez igazán hatalmas boldogság nekünk.

Elfogadtad meghívásunk, köszönet érte,

Ha jól érzed majd magad, már az megérte.

Köszönjük az ajándékot, feltéve, ha hoztál,

Hidd el, vele igazán nagy örömet okoztál.

Talán nem maradsz se szomjas, se éhes,

Ha a cipőd széttáncolod, attól se légy mérges!

Szívünknek boldogság, ha jól érezted magad,

Reméljük az esküvőnk, örök emlék marad.

A végére még egyetlen mondatot hagyunk:

Köszönjük, hogy itt vagy, hálásak vagyunk!



Ez a szöveg.:)

Sajnos nincs fotó, de most elővettem, annyira jó volt olvasgatni.:)

6. Pocy88 (válaszként erre: 5. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 5. 14:36

Ez tetszik =)

Érdekelne igen a szöveg. Fotó nincs a könyvről?


Amúgy vőlegényem unokatesójának az esküvőjére keresek, de jövőre nekünk is szükség lesz egyre.

2009. júl. 5. 14:22

Mi egy írószerdiszkontban vettük, több, mint 4 éve. Ezres körül volt. Bordó bársonykötésű, nagyon igényes. Vendégkönyv néven fut.

Nálunk mindenki írt bele valamit, igaz, mi előzőleg beleragasztottunk magunkról egy fotót az elejére,abból az időből, amikor megismerkedtünk.:)

A 2. oldalra írtunk egy köszönő szöveget a násznépnek (ha szeretnéd bemásolom), a köv. oldalra beragasztottuk a meghívó + az ültetőkártyasablon egy példányát, egy autó díszszalagot, beleírtuk a menüt (így persze, hogy szívesen nézegették). Minden oldalra egy-egy esküvői idézetet írtunk és egy sémaképet rajzoltunk.

4. d8908b786a (válaszként erre: 3. - Pocy88)
2009. júl. 5. 12:10
Fölös szerintem 6e-t kiadni érte...
3. Pocy88 (válaszként erre: 2. - D8908b786a)
2009. júl. 5. 12:07

Köszönöm a gyors választ.

Akkor majd valamilyen nagyobb papírboltot felkeresek. =)

2. d8908b786a (válaszként erre: 1. - Pocy88)
2009. júl. 5. 12:03
Mi egy papír-írószeresnél vettünk egy egyszerűet. Azt hiszem 1500 ft-ért. Írni nem nagyon írtak bele, egy csomó ember csak tovább adta...
2009. júl. 5. 11:59

Sziasztok!


Esküvői emlékkönyvet szeretnék vásárolni. Nézegettem a neten, de alig van választék. Tudtok segíteni, hogy hol tudnék venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook