Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvői emlékkönyvbe idézet vagy gratulációs szöveg ötleteket szeretnék kérni! fórum

Esküvői emlékkönyvbe idézet vagy gratulációs szöveg ötleteket szeretnék kérni! (beszélgetős fórum)


1 2
34. bszzsu
2014. szept. 5. 13:24

Sziasztok

Vicces de kedves verset idézetet tudnátok ajánlani

Holnap megyek lagziba, az ifjú pár volt osztálytarsam, és úton van a szerelmük gyümölcse :-)

2012. júl. 25. 04:47

,,Szerelem; ha egyik a másikat repülni hagyja, de ha zuhan, fél szárnyát kölcsön adja" - (Szabó Éva)


- repüljetek együtt.

2012. júl. 24. 19:16
Amikor az ember találkozik azzal, akinek közelségétől az első pillanattól kezdve hevesebben kezd verni a szíve, akinek a hangja zeneszó a számára, akiért meg tudna halni, s tőle elválni akár csak egyetlen napra is kín, az az igazi szerelem. /Sidney Lawrence/
2012. júl. 24. 19:14
“Talán semmi sincs szebb a világon, mint találni egy embert, akinek a lelkébe nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akiben megbízunk, akinek kedves arca elűzi lelkünk bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak és nagyon boldogok legyünk.” (Ernest Hemingway)
2012. júl. 24. 19:12

Ezt írták Anyukámék:


"Legyen előttetek mindig út!

Fújjon mindig hátatok mögül a szél...

S míg újra találkozunk, hordozzon benneteket tenyerén az Isten."

2012. júl. 24. 19:10

Mi ezt írtuk az unokatesómnak:

„Dolgos ember, nyelves asszony, megszerzi magának akár a fél világot.” Reymont

2012. júl. 24. 19:07

Kell találni egy embert,aki gyönyörűnek hív és nem csak csinosnak.

Aki felhív,amikor bele vagy gabalyodva,aki fennmarad csak azért,hogy lássa,ahogy alszol..

Várni valakire,aki homlokon csókol,aki akkor is meg akar mutatni az egész világnak,amikor csapzott vagy,aki a barátai előtt is fogja a kezed.

Várni arra az egyre,aki állandóan emlékeztet rá,hogy mennyire érdekled őt és hogy milyen szerencsés,hogy vagy neki.

Várni arra az egyre,aki barátaihoz fordulva azt mondja"...Ő az"

27. Pné Veronika (válaszként erre: 8. - Vee86)
2012. júl. 24. 19:03

Ahogy tudom, írom sorban...


"Az élet útja nagyon csodálatos.

Soha nem könnyű, nagyon gyakran nehéz, de tele van örömmel, reménnyel és győzelemmel."

Norman Vincent Peale

2012. júl. 24. 16:57

A nagyapám ennyit írt a miénkbe:


"Sok dédunokát a papának"

Üdv


Papa


Remélem segítettem.

:)

25. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 6. - Pahet a vadász)
2012. júl. 24. 16:53
Ez nagyon szép.
2012. júl. 24. 16:23
páros életetekhez páratlan boldogságot kívánunk...
23. e6e23f542d (válaszként erre: 22. - Belevalósrác)
2012. júl. 24. 15:54

Igen!

Mi vacsi után indítottuk el és járt körbe a vendégeknél

22. Belevalósrác (válaszként erre: 20. - Vee86)
2012. júl. 24. 15:52
Mármint az esküvőn ki van téve, oda lehet menni és beleírni?
2012. júl. 24. 15:51

A házasság egy szent kötelék! Bízzatok a Jóistenben, bízzatok egymásban. szeressétek azokat, akiket rátok bízott a sors.

Gyakoroljátok a megbocsájtás nagylelkűségét, tapasztaljátok meg a lemondás örömét.

Kedves X és Y! Ne a saját boldogságotokat keressétek, hanem tegyetek meg mindent azért, hogy a Párod boldog legyen!


----------------------------------


Egy, Egyből kettő, Kettő meg egy. Áldás!


----------------------------------


A jó házasságban nincs egyenlő és egyenlőtlen. Mindkét fél hiányt tölt be a másikban, mindkettő gondolatot ad a gondolatnak, célt a célnak, akaratot az akaratnak, s így gazdagodnak ők. Egy lélek és egy test. Együtt dobbanó szív: egy élet!



A többi ismert idézet illetve személyes üzenet...

20. vee86 (válaszként erre: 19. - Belevalósrác)
2012. júl. 24. 15:48
Ez egy olyan könyv, amibe a meghívottak kedves, gratulációs verseket, idézeteket írnak. Így az ifjú pár évek múlva is előveheti és olvasgathatja azt.
2012. júl. 24. 15:45
Ezek szerint senki sem válaszol nekem, mindegy, bocsi, hogy idepofátlankodtam.
18. vee86 (válaszként erre: 17. - E6e23f542d)
2012. júl. 24. 15:42
okés, minden ötlet segíthet :)
17. e6e23f542d (válaszként erre: 16. - E6e23f542d)
2012. júl. 24. 15:40
Ha szeretnéd 1-2 jobbat leírok esetleg ami jó lehet bárkinek, és talán annyira mégsem sablon...
16. e6e23f542d (válaszként erre: 15. - Vee86)
2012. júl. 24. 15:39
Hm, hát így valóban nehezebb a dolog. Esetleg kérdezd ki a párodat hogy mit lehet tudni a kapcsolatról, régóta együtt vannak e, teveznek e már babát stb....aztán találj ki te valalmi kedves kis irományt, és esetleg azt zárhatod egy idézettel
15. vee86
2012. júl. 24. 15:38
Igen, teljesen igazatok van. A gáz az, hogy a párom ismeri az illető hölgyet, én nem, na de a férfiakra bízni valamit..... :) tisztelet a kivételnek!!! Szóval a párom kért meg hogy én keressek valamit, de pont ez az, hogy nem akarok sablonosat, ja mellesleg a menyasszony a főnöke :) NA, így tudtok segíteni?
2012. júl. 24. 15:24
Szerintem a lényeg, hogy inkább legyen tökéletlen, de személyes, mint tökéletes de sablonos...
13. eva215
2012. júl. 24. 15:21
Csatlakozom Kata89 véleményéhez, szerintem is a személyesebb jobb. Lehet, úgy érzed majd nem olyan tökéletes, mint ahogy azt egy költő leírhatná, de kit érdekel? Akiknek adod, ez lesz az igazán különleges! Lehet vicces is, nem kell, hogy könnyekig hatódjanak minden oldalnál. Bár te ismered az ifjú párt. :)
2012. júl. 24. 15:19
Egyszer olyasmit írtam, hogy kívánom, az aranylakodalmukon is köszönthessem őket ráncosan, őszen, bottal a kezemben.
2012. júl. 24. 15:14

Ne idézetet írj! Nekünk 2 hete volt az esküvőnk és ment körbe nálunk is vendégkönyv. A legtöbben idézeteket irogattak, volt ami többször is belekerült. Az a kettő ami a legjobban tetszik, és legjobban esik olvasni azok nem idézetek, nem sablonos szövegek,amiről mindenki azt hiszi, hogy ő találta meg elsőnek az interneten....

Az egyiket a keresztanyám írta. Nálunk az esküvőt végigkísérte a Magyar népmesék motívuma (meghívó,ültetőkártya,vendégkönyv,torta stb....) így ő egy mesét írt kettőnkről, a kapcsolat alakulásáról. Szuper jó lett, és nagyon jól esik olvasni.

A másik ami a legjobb, amit a barátnőm írt, arról mikor még anno suliban meséltem neki, hogy összejöttünk a férjemmel, hogy milyen jó volt tiniként ezekről ábrándozni amik most szép lassan valóra válnak, és, hogy reméli, hogy majd a gyerekeink is ilyen jó barátságban lesznek, mint mi...

Személyeset írjál, ne idézetet

2012. júl. 24. 15:14
Ilyet is lehet? Mi ez az emlékkönyv?
9. vee86 (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2012. júl. 24. 15:08
igen, vendég leszek... :)
8. vee86 (válaszként erre: 5. - Pné Veronika)
2012. júl. 24. 15:08
Ha ma sikerül megtalálni az jó lenne :)
2012. júl. 24. 15:07
ja hogy te leszel a vendég? az más... arra nincs ötletem.
2012. júl. 24. 15:06

nekünk ez lett az idézet:


Semmi nem érkezik idejében, semmit nem ad az élet akkor, amikor felkészültünk reá. Sokáig fáj ez a rendetlenség, ez a késés. Azt hisszük, játszik velünk valaki. De egy napon észrevesszük, hogy csodálatos rend és rendszer volt mindenben … Két ember nem találkozhat egy nappal sem előbb, csak amikor megértek e találkozásra


Márai

2012. júl. 24. 15:06

Húúú, nekem volt összeírva pár, rákészültem, mostanában ez a szokás.

A buli hevében pedig elég nehéz valami frappáns szöveget beírni a sok sablonos írás helyett...

Megkeresem, ha nem sürgős...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook