Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvődön dióhéjban mi volt a legjobb és a legrosszabb? fórum

Esküvődön dióhéjban mi volt a legjobb és a legrosszabb? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. jún. 9. 22:18

A legrosszabb,hogy a legdrágább barátnőm nem lehetett ott.

A legjobb?A hangulat,a gyönyörű terítés,a finom ételek...Szuper volt minden.Na és persze az,hogy a nagymamám bár nem tudott eljönni,de előtte sikerült elmenni hozzá,hogy ő is láthasson minket csinosan a nagy napon.Örült is neki nagyon!:)))

5. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - Madicken)
2008. jún. 9. 22:14

Sziasztok!


Köszi madicken, hogy ilyen sokat regéltél, örülök neki, hogy megosztottad velünk életed legszebb napjának részleteit!


Amellett, hogy nekem is csodálatos esküvőm volt, akadt olyan részlet is, amit szívesen kitöröltem volna. Az egyik nekem is a ruhámmal kapcsolatos. Nem, nem, nekem az volt, amit kiválasztottam magamnak egy esküvői ruhakölcsönzőben. Mivel kicsit hosszú volt, megígérték, hogy a nagy napra bevesznek belőle. Ez azonban nem történt meg, ráadásul az abroncsomat is elkutyulták, s végül nem ahhoz a ruhához valót kaptam. Az meg, hogy nem alakítottak a ruhámon, akkor derült ki, amikor elindultunk, végig a falun... merthogy sétálós esküvőnk volt :) Végülis ezt megoldottam úgy, hogy felemeltem elől a szoknyám egy kicsit és úgy vonultam végig az utcán.

Hanem amikor megkezdődött a tánc... hát, senki nem sejtette, hogy minden lépésnél rálépek a ruha alsó részére... mert ugye akkor már megemelni sem tudtam, hiszen kézről-kézre adtak... na, az rossz volt, hogy tényleg végigtapostam a szoknyarészén... rosszulesett, hogy nem teljesítették a szalonban, amit megígértek!


A tortánk :) ízre nem volt rossz, viszont nem tudom ki választotta rajta a marcipán párost, mert a hölgy (aki ugye engem jelképezett), határozottan szőke volt... én viszont mindig is barna voltam! Ez engem a mai napig zavar.


S még egy valami, ami így eszembe jut így késő este: hogy úgy festettek ki, ami nem az én stílusom volt, s ráadásul szörnyen irritálta a festék a szememet.


Ha még eszembe jut valami, leírom. De ezektől függetlenül messze földön híre ment, hogy milyen jól sikerült a lagzink! A vendégseregnek ízlett a kaja, tetszett nekik a zenekar játéka, hogy folyamatosan táncoltunk, az idő is jó volt, szóval a kellemetlenségeket leszámítva szívesen emlékszem rá!


Ja, most eszembe jutott még valami. A hazakísérésnél zuhogott az eső, ezért szerencsére lovas hintón vittek minket hazafele. Az egyik kanyarban megcsúszott a ló és majdnem felborultunk... na, szépen kezdtük volna a közös életünket!

4. madicken (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 8. 22:42

:)))) Lassan 3 éve volt, és éppen a napló kedvéért elevenítettem fel az akkori eseményeket :)


Kivétel nélkül minden nagyon jó volt, a hangulat, az időjárás, az étterem és a hotel is. Nem idegeskedtünk sokat előtte, és igyekeztünk minden családtagot kihagyni a szervezésekből-az mindig csak beleszólást és ellenvéleményeket szül..


Amit másként csinálnék? Nos, az pont a torta, video, és ruhakérdés:

A nagynéném ellentmondást nem tűrve vállalta magára ruhám és tortánk elkészítését, amiből elég katasztrofális végeredmény született... Véletlen sem lehetett olyan ruhám, mint szerettem volna, mert azt nem tudta kivitelezni - vagy nem akarta - és 3-4 számmal nagyobb felsőt is varrt nekem, amiből nem volt hajlandó bevenni... Nehogymár látszódjon a vékony derekam... Szóval ez már eleve örökre szóló rossz emlék marad. Egyik barátnőm az esküvő reggelén próbálta megbontani a felsőt, bevett kicsit belőle, de még így is kínosan takargattam csokrommal egész délután a lötyögő felsőrészt, és alig vártam, hogy menyecskeruhába bújhassak... AZt magamnak intéztem :)


A torta máza pedig betonkemyény volt, nem lehetett felvágni, csak baltával.. :( Pont, mikor az ember lánya ügyeskedni akar a sok vendég előtt, akkor ég be a felvághatatlan tortával.. :((


Video: Mivel férjem esküvőkön videozik, esély nem volt rá, hogy ízlésének megfelelő minőségű, és árban is jó videóst találjunk. Ennek következtében a lerakott kamerák miatt sok eseményről nem készült használható felvétel... :(


Mi éppen most tervezünk ey templomit, ami csak nagyon szűk családi körben lesz tartva, és olyan ruhában/tortával, amilyet elképzeltem... A videóssal kapcsolatben majd meglátjuk... Lehet, hogy többször meg lesz szakítva a szertartás, hogy párom kameraállást válthasson??? :)))

2008. jún. 8. 22:30

Mindent másképp csinálnék.

Ott kezdődne,hogy nem mentem volna hozzá férjhez...vagy talán inkább ott,hogy nem kötöm le magam vele hosszabb ideig...kicsit még élni kellett volna az életem...

2008. jún. 8. 22:23
Most késő van,majd talán holnap:)
2008. jún. 8. 22:19
Mi volt a legjobb, s mi volt a legrosszabb dolog az esküvődön, ami megtörtént veletek? Szívesen emlékszel vissza rá, vagy inkább még az emlékét is kitörölnéd? Mit csinálnál másképp, ha visszafordíthatnád az idő kerekét?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook