Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvődön dióhéjban mi volt a legjobb és a legrosszabb? fórum

Esküvődön dióhéjban mi volt a legjobb és a legrosszabb? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. jan. 20. 18:49

Legjobb, hogy életem Párjának, Felesége lehettem.

Legrosszabb nem volt.

2014. máj. 18. 08:28
aoukam nem lehetett ott,mert sulyos beteg volt.legjobb-mert eletem legboldogabb napja volt.
34. frutty
2009. jan. 11. 12:08

nagyon jól,sikerűlt!

25éve lesz augusztus 11-én!

33. o.andi
2008. nov. 9. 22:22
maga az esküvő..egy nagy tévedés votl:-(
32. ec63a7fc29 (válaszként erre: 31. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 9. 22:09

Á, dehogy!


Én sosem iszok, egy kortyot sem.

31. gyöngyszemü (válaszként erre: 30. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 9. 21:42
Hát én ezt nem értem!!! :-(( Bevolt rúgva talán??
30. ec63a7fc29 (válaszként erre: 28. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 9. 21:37

Megbolondult, vagy nem is tudom.

Azt hittem, valami romantikus csodában lesz részem, de azóta bevallotta, hogy qurvának nézett.:((

2008. nov. 9. 20:58

tulajdonképpen minden jó volt,


a "legrosszabb " az volt hogy kihozták az eskűvői tortát és a 200 fős vendégseregből senkinek nem jutott eszébe hogy hozzon hozzá kést....

28. gyöngyszemü (válaszként erre: 26. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 9. 20:42
Ezekszerint a nászélyszaka elött nem voltatok együtt......?
2008. nov. 9. 02:00
nagyon jó lezajlott minden,negativ dolog,hogy a vőlegény kitűző bokrétája az üzletben maradt,de vettűnk ki a csokromból,és azt tűztűk fel!!)))
2008. nov. 8. 23:33

Azt hittem nagyon jó lesz.


De a nászéjszakán rájöttem, hogy kár volt az igent kimondani. Utána sokat gondolkodtam, visszamondjam-e az egészet.

Bíztam benne, hogy szerelemből vett el, s majd a nagy szerelem megváltoztatja.


A mai napig nem értem, nem tudom, miért akarta, hogy pont én legyek a felesége.

2008. nov. 8. 23:29

Legrosszabb, hogy két nappalőtte volt a nagyapám temetése...

Más: Az egyik násznagy (férjem keresztapja) hamarabb lefújta a lagzit, mint szerettük volna, mert egy másik lagziba is be akart még nézni.

Legjobb: Az esküvőn az a zene szólt, amit kértünk. Ez 32 éve nem volt még megszokott. A Love story nem volt benne az orgonista repertoárjában.

2008. nov. 8. 22:53
Jót nemtudok, rosszat meg nem akarok! :-((
2008. nov. 8. 22:22

Amit jó lenne kitörölni:


A vőfély már kissé ittasan jelent meg, később az asztal alá itta magát, majd végül a tetőn találtak rá (ott szenderedett el a drága)! :))) Most már csak nevetek rajta, de akkor...!


Drága anyósom látványosan szenvedett. Folyton csak kritizált, hogy mi miért nem jó. Volt, hogy az asztal alatt rúgott belém, hogy menjek már a konyhásokat ellenőrizni, mert biztos lopják a kaját...


Mindezek ellenére nagyon jó kis lagzi volt! Előtte 2 esküvőn is voltunk "tanulmányúton" így fel tudtunk készülni alaposan.

Mindent mi magunk szerveztünk, amire nagyon büszke vagyok. Szuper volt a dekoráció, felszolgálás, kaja, zene....

22. petka
2008. nov. 8. 21:13

Egyik esküvőm sem volt mindennapi.

1. Pénteken volt, összesen négyen voltunk, csak ilyen aláírós buli volt. Majdnem elkéstünk, nem volt időnk parkolójegyet venni és rajta is volt a mikukáscsomag az autón mire visszamentünk, de a kedves parkolóőr megértette a helyzetet és elengedte a büntetést. Utána beültünk egy kávézóba.


2. Palma de Mallorcán volt, húsvét hétfőn szépen átsétáltunk a kb 200 méterre lévő templomba. Itt már kb 8-an voltunk, én egyedül fehér, más mindenki fekete. A ceremónia spanyolul folyt, a férjem egyik barátja tolmácsolt angolul. Utána hazamentünk, a férjem és az egyik barátja egész éjjel főztek és volt evés-ivás, de inkább ivás. Csak húsételek meg rizs volt, mert ők semmiféle sütit nem esznek. Egész délután ment a party, közben Shaggy CD szólt végtelenítve.

Nagyon bulis volt, jól éreztem magam.

2008. nov. 8. 21:03
a házasságkötés :-)))
2008. nov. 8. 20:48

Nagyon jó sikerült az esküvőnk. /ennek már 21 éve/

Két dolog ami végül is nem volt olyan borzasztó, de jobb is lehetett volna. Az egyik a tortánk ..... hát szóval szebbre gondoltam! /nem mi rendeltük meg, hanem apósom és jó meglepinek gondolta, nem sikerült, na jó azért ez rossz volt/. A másik pedig sajnos a mütermi fotókból csak egy sorozatot tudtunk csináltatni. /nem volt rá pénzünk/ Szerencsére azért készült videó, és a lagzin is volt fotózás.

2008. nov. 8. 20:15

A mienk izgalmas volt. természetesen akkor volt lezárva a margit híd egyik sávja. majdnem elkéstünk. de aztán mi odaértünk. viszont, sokan elkéstek:-) így lemaradtak 3 poénről.

1. sétálunk be a terembe, hát sikeresen megcsusztam, így ha leendő férjem nem kap el, akkor egy szép hátassal indítottam volna.

2. igen kimondása előtt férjemet meglökte tanúja. férjem ezáltal engem is és onnantól kezdve röhögögörcsöt kaptam. még az igent is alig tudtam kimondani. bátyám szólt rám, hogy hagyjam már abba a röhögést. mindezt úgy, hogy mögöttem a szülők, nagyszülők sírtak:-)

3. közösgyertya meggyújtása: meggyújtani sikerült, de mikor fujtuk el az önálló gyertyát, akkor sikerült a közös gyertyát is elfújni:-) hááát, utolag a fényképekből kiderült, hogy férjem fújta el a gyertyát.


de amugy minden tökéletes volt. a zenéket nagyon speciálisan választottuk ki:

bevonuló: szolnoki-auth féltelek, aztán volt a somewhere over the rainbow, bb valami véget ér (szülő köszöntésnél), valamint a legvégén az élj vele boldogan:-)


a lagzi is fantasztikus volt:-)

szóval, csak jó emlékeink vannak róla

18. kry84
2008. okt. 31. 19:51

Legrosszabb az volt,hogy a pezsgő fel volt rázva és az én ruhámon,ill. a tányéromban végezte a fele.

Legjobb:az enyém lett örökre!

2008. okt. 20. 15:08
nem volt hogy legrosszabb,. minden nagyon jól sikerült.
16. Akymo
2008. szept. 6. 21:00

Nem is tudom melyiket írjam? A 3. férjem nyúzom.:-))

Az első esküvőm:3 napig tartott mohamedán vallás szerint.Nagy szerelem volt, csodálatos esküvő, gyönyörű ruhakölteményekben, csodálatos környezetben, meseszép volt bár merőben eltérő a magyar szokásoktól.Hozzá a magyar törvények szerint is hozzámentem itthon magyarországon.Ez a nap azért emlékezetes, mert a taxis blokád napján volt, a násznép pesten maradt, s mi a férjemmel külön rendőre engedéllyel utaztunk a szüleimhez, hogy megesküdjünk.Vacsora maj még éjjel vissza a násznéphez.Sajnos nem tudtam neki szülni és így elváltam tőle, hogy gyermeke lehessen.


A második esküvőm kb. 45 fős volt. Az ex férjem a nyitótáncnál elhagyta a karikagyűrűjét, a fél násznép azt kereste négykézláb a teremben.A videós nem szólt, hogy sötét van a felvételekhez, így szinte élvezhetetlen a kazetta. A fényképezés közben ökörködött az exem, majdnem beleesett a városligeti tóba, majd szerettünk volna limuzinos képet is, de állandóan beverte a fejét, ahogy felállt benne. :-)A menyasszonyi tortánkat nem mi elénk hozták a pincérek ( pedig egy híres étteremben volt) , hanem az oldalsó asztalra tették :-( A zenészek berúgtak, lecseréltük őket gépre:-(


A harmadik esküvőm: Több, mint 100 fős volt és ez csak a férjem rokonsága (nekem csak 5 vendégem volt) szép volt, én teljes kékben pompáztam,itt volt minden, gyertyás tánc, biciglis tánc, torta törés, lánybúcsúztató, vicces menyasszonykérés, stb. Megfogadtuk a férjemmel, hogy minden 5. évben megújítjuk a fogadalmunkat, a barátainkkal, kerti parti keretében.Esküvőnkkön egy tetoválást is megálmodtunk a 'ying-yang" jelet ami az összetartozást jelenti, és most nyáron fel is rakattuk.

Nos ennyi az én történetem dióhéjban.

2008. szept. 6. 20:31
A mi esküvőnk kis esküvő volt (közel 60 fő és ez csak a család!) Nagyon jó volt. Nekem az volt a jó, hogy ott volt a kislányom és a család együtt volt. A rossz pedig az, hogy a bátjám elrontotta a balhézásával, ami egy nem szívesen látott rokon beszólásával kezdődött. De már rég volt így minden elfelejtve. Dióhélyban: mégegyszer hozzámennék a férjemhez, ha teheném már csak a buli kedvéért is. Na jó csk vicceltem!:)
2008. szept. 6. 20:21

Dióhéjban a rossz az volt, hogy hozzámentem valakihez, akit nem is ismertem, s hittem az álmaimnak.


Utáltam, hogy mindenkire mosolyognom kellett, akkor is, amikor hulla fáradt voltam.


Mi volt a jó?

Talán, hogy vége lett.

2008. szept. 6. 20:21

MI nagyon mini esküvőt rendeztünk!

csak a szülők, tesó és a többi barát!

semmi hagyomány, semmi ez illik nem illik - szartunk ezekre4

csak az volt amit mi szeretünk!

a ruha kényelmes volt és szokatlan - szín, forma - de mégis kényelmes!

ha nevettünk mindenki azon nevetett - nem alakultak ki klikkek...

kicsi volt de egyedi de mégis a maga nemében igényes egyedi helyen volt a vendéglátás!

12. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - 2577cdcc12)
2008. jún. 12. 13:18

Tudod, tudni kell, hogy mi a határ.

Mert az pl. hogy együnk háromágú villával, meg lyukas kanállal etessük egymást, az igazán mókás emlék! Meg az "Újra itt a nagy csapat!" - című számra táncolni a haverokkal is jó buli. Vagy - mivel nem ismertem a helyi táncokat - férjem haverja tanított meg egy népszerű néptáncra mennyasszonyi ruhában... Nem beszélve az elrablásomról... és a közeli bárban discozenére rázni az elrablóimmal... szóval ezek mind-mind nagyszerű élmények!

11. 2577cdcc12 (válaszként erre: 10. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 11. 22:02
Nálunk ilyenek nem voltak. Szerencsére :o)
10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 8. - 2577cdcc12)
2008. jún. 11. 19:32

Szerintem is az a lényeg, hogy az ifjú pár nagyon jól érezze magát! Méghozzá akadálymentesen.


A barátoktól kapott mókák/tréfák nem voltak egyikőtöknél sem? Nálunk voltak! S lényegileg élveztük is, egy kivételével, szerintem az ízléstelen volt. A sógornőmék pont olyat találtak ki nekünk, hogy biliből együnk íztelen pudingot, ami ráadásul csak félig volt kész. Na de azóta már szinte megszoktam, hogy ő ilyen kárörvendő ember :(

9. ab4b6bc17d (válaszként erre: 7. - Madicken)
2008. jún. 11. 19:19

Hát, nagyon csúnya dolog volt tőlük! De nem akartam, hogy ez elrontsa a napomat. S bár minden lépésnél tapostan a szoknya szegélyét... na, lényeg a lényeg a nap végére már tiszta kosz lett az alsó része, szerencse, hogy ezt csak levétel után láttuk, de komolyan tiszta fekete lett a portól! :) A szalonban ki volt írva a falra, hogy a aki kárt tesz a ruhában, bla, bla, bla, az kifizetheti az okozott kárt. Na, gondoltam magamban, ha szólni merészelnek érte, akkor én is beszólok.


De nem szóltak érte! Gondolhatod, csak sunyultak!

2008. jún. 10. 18:48

Mikor az esküvőt terveztük, azt mondtuk 2 dologra nem fogjuk sajnálni a pénzt. Az egyik a zenekar, mert ugye rajtuk múlik a hangulat. Őket Sopronból hoztuk (mi Pesten élünk), már évekkel előbb kinéztük őket egy soproni bálon, és akkor elkértük a számukat, gondolva rá, ha egyszer esküvő lesz, ők lesznek ott. Nem volt hiábavaló, a vendégek imádták őket. Minden stílust, minden kérést teljesítettek.

A másik a fényképész-videós volt. Lévén nem megismételhető, és az, amit a gyerekeknek-rokonoknak-magunknak feleleveníthetünk, azt csak egy profi tudja tökéletesre. Megérte, nem csalódtunk, bár eléggé drágák voltak. Ketten lőtték a képeket, videót egész este...

Mi speciel próbáltunk elkerülni minden eshetőséget arra, hogy valami is ne stimmeljen, és sokat tanultunk más esküvők hibáiból. Pl amikor voltunk esküvőn, és fél órát kerestük, hogy hova üljünk, mert nem volt rá ember, aki odakisérjen, vagy az asztaldíszek a vendégek után érkeztek az étterembe, stb.

Ahányszor megnézzük a dvd-t, tudjuk, hogy tökéletest alkottunk. Persze lehet, hogy volt valaki, akinek valami nem tetszett, de ezt nem tudjuk...

Mindenkinek ilyen esküvőt kívánok!!!!

7. madicken (válaszként erre: 5. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 10. 18:30

:)) Azért ez sem lehetett nudli!!

Érdemes az esküvő előtt állóknak csemegézni ilyen "bakikból", mert lehet előre gondolkodni :) Persze nem a lovakkal kapcsolatban...


A szalonban megköszönted, hogy "felvarrták" ígéretüknek megfelelően?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook