Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő 2016. fórum

Esküvő 2016. (beszélgetős fórum)


2016. márc. 20. 16:17
Sziaszok! Nekünk megvan a helyszín, fotós,dj,vőfély, h ki csinálja a hajam,körmöm,stb. szinte minden...Azzal vagyok most gondban, hogy a nyitótánc mi legyen és hogy is tanuljuk be. Valami letölthető tánc dvd tök jó lenne tudtok ilyet?
2016. márc. 17. 11:11

Sziasztok! Csatlakoznék én is! :-D

Nekünk augusztus 6-án lesz az esküvő! Szervezéssel már jól állunk, fótós/videós megvan, helyszín megvan, vőfély megvan, menya-ruha megvan, párom öltönye megvan, dekor megvan, sminkes/fodrász megvan.

Már csak a menyecske ruhát keresem, meg a cipőket.

Most készítjük a meghívókat!

De mindig attól tartok, hogy valamit el/kifelejtek!! :-/

2016. jan. 26. 22:32
Végül mi is találtunk jó áron, viszont sminkest és fodrászt 30ezer alatt próbákkal nem találtam. Valakinek esetleg tipp?
2015. dec. 30. 08:43
Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani megbízható szépen dolgozó dekorost Budapesten?
13. picimaci86 (válaszként erre: 11. - Pistie)
2015. nov. 10. 13:35
Szia! Huhh, inkább Budapest határán túl tudnék mondani szép helyeket, de biztosan találtok városon belül is párat. A kastélyoknál van általában szép, gondozott nagy kert.De pl a Hajógyári szigeten is van rendezvényterem amihez gyönyörű zöldövezeti rész társul.Kastély pl a 17.kerületben van ami szép.
12. pistie
2015. okt. 30. 12:27
Jah és elnézést, ha fiúként írok a mennyaszonnyi fórumba :)
11. pistie
2015. okt. 30. 12:23

Sziasztok,

Hú remélem tudtok segíteni :)

Mi 2016 júliusára tervezzük az esküvőt, Budapesten, és lehetőleg szabadtéren, kertben, tehát zöld területen :) értitek :)

SZÉP kártyával szeretnénk fizetni, legalább a vacsorát. Tudtok szép helyeket mondani? :) Kb 25 fő lesz az eseményen. Köszi Üdv Pisti

10. picimaci86 (válaszként erre: 9. - 24049cd40b)
2015. okt. 28. 13:09
Szia! Még nem vagyunk túl rajta, szóval személyes tapasztalatunk még nincs de mi az eskuvohangositas.hu csapatából választottunk. Remélem segítettem valamit:)
2015. okt. 21. 22:14
Sziasztok! Nekünk október 15-én lesz az esküvőnk és még nem találtunk dj-t. Zenészeket szerettünk volna, de a hely kialakítása, és a vendégek száma miatt jobban járunk egy dj-vel. Tudtok esetleg ajánlani valakit, vagy olyan oldalt, ahol véleményezéssel meglehet őket találni?
8. picimaci86 (válaszként erre: 7. - Natus87)
2015. okt. 7. 07:58
Mi a fotóst szerencsére egy ismerőssel megoldjuk:) hobbi fotós és láttunk már tőle esküvői fotókat, ügyes és kijövünk jócskán 100 alatt. Annyi hogy nem készít slide showt és nem hivat elő. Viszont kapunk ajándék jegyesfotózást ;D Vőfélyt is találtunk már és a helyszínt most októberben foglalózzuk. Most a következő lépés a zenekar kell h legyen vagy dj;( Azok a zenekarok akiket szívesen hívnék 3-6 taguak és 280-300+ utiköltség vagy szállásért jönnének mé ugye a menü nekik is...:( Párom a rokonok miatt zenekart szeretne. Ha tud valaki jó áron jó zenekart(200 alatt) akkor kérem írja meg!!!:) Köszi!
7. Natus87 (válaszként erre: 6. - Picimaci86)
2015. okt. 5. 08:58
Szerencsére nálunk ez egyértelmű volt, hogy dj lesz. Mindenféle zenét tud játszani amit csak szeretnél, olcsóbb és modernebb. :) Nekünk kb 50fős lesz a lagzi a római parton Budapesten egy hotel éttermében, a ceremónia pedig a kertben. Most épp fotósra vadászom, de egyet kivéve mind 200 ezer körüli összegért vállalná. Borzalom.
6. picimaci86 (válaszként erre: 5. - Natus87)
2015. okt. 1. 23:23
Szia!:) Gratulálok! Mi döntöttünk végre, de még nem foglalóztunk. Dabason tartjuk szeptember 3-án szombaton. Mi a Dabas Motelt választottuk.Rengeteg ajánlatot kértünk. Fontosak az anyagiak sajnos, tehát relatíve olcsó helyet kerestünk ahol van korlátlan italfogyasztás és saját konyha, tehát hoteleket és éttermeket néztünk leginkább. Sok hely azért esett ki mert kicsi volt 90-100 embernek:( Én is a dj felé hajlok több okból, de párom a rokonok miatt inkább zenekart szeretne. Ha az anyagiak alapján döntünk akkor dj lesz, mert hát egy jó zenekar 3 főnél kezdődik és őket is "etetni" kell ugye...
5. Natus87 (válaszként erre: 4. - Picimaci86)
2015. szept. 30. 20:04
Szia! Mi ma foglalóztuk le a helyszínt. Április 23.-án lesz a nagy nap. Kicsit előbb mint terveztük, de már így is teltház volt szinte minden hétvégéjükre. Nekünk is a hely kiválasztása volt a legnehezebb (és legsürgetőbb) :) Dj-t szeretnénk aki mindenféle zenét játszik. Nektek hol lesz az esküvő? Minden részlet érdekel. :)
2015. szept. 25. 15:02

Sziasztok!:)

Nekünk is 2016-ban lesz. Szeptember 2 vagy 3. Még nem döntöttük el biztosra hogy péntek vagy szombat:) Hogy álltok a szervezéssel? Mi végre a helyszín lefoglalásán szeretnénk túl esni:D

Dj vagy zenekar lesz a lagzitokon?

2015. júl. 27. 20:56
Szia, csatlakoznék. Nekünk is jövőre lesz az esküvőnk. Az időpont még kérdéses, de május és július közöttre tervezzük. :) Nekem még csak most kezd körvonalazódni hogy mit hogy és hol szeretnénk. Rengeteg kérdés cikázik a fejemben. Remélem elláthatjuk majd egymást hasznos tanácsokkal. :)
2015. júl. 6. 11:21
Nekem már annyi fix,hogy 2016. nyár. Örülnék a július 30-nak,akkor van párom szülinapja. 4 éve vagyunk együtt,tavaly májusban,az évfordulónkon kérte meg a kezem. Akkor nagyon bezsongtam,napokig az esküvőről szólt minden,szegény kozmetikus munkatársam agyára mentem már szerintem. :) Aztán lenyugodtam,de idén június végén voltunk egy esküvőn,ahol elkaptam a dobócsokrot és bumm,ismét tervezgetés. :D Egy biztos,senkinek az agyára nem szeretnék menni,a vőlegénnyel is csak a legfontosabb kérdéseket beszéljük meg,de azt,hogy milyen legyen a minta a szalvétákon és hasonló dolgokat inkább hanyagolom nála. :D
2015. júl. 6. 11:14
Bocsánat,ha valakinek már uncsi a téma,tudom,hogy van millió esküvős fórum,de nekem ez még újdonság. :) A 2016. nyarára tervezett esküvőmre készülök és úgy gondoltam Kedves Menyasszonyok,jó lenne megosztani terveinket,tapasztalatainkat a szervezéssel kapcsolatban és ha bármi kérdésünk merülne fel,segítenénk egymást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook