Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2016 fórum

Esküvő 2016 (beszélgetős fórum)


13. Forever Lulu (válaszként erre: 12. - 9829024220)
2016. jún. 19. 14:04
Közepesnek mondanám. Olyan 60-70 fő velünk együtt :)
12. 9829024220 (válaszként erre: 11. - Forever Lulu)
2016. jún. 19. 13:46

Barátnőm is maga csinálta a meghivokat pl,ha raer meg eleg kreatív az ember,akkor ezekkel el lehet munkalkodni,meg spórolni is lehet picit.

Nektek nagy esküvő lesz?

11. Forever Lulu (válaszként erre: 10. - 9829024220)
2016. jún. 19. 09:13

Nekünk például a tortát egy ismerős csinálja házilag aki hobbi szinten cukrászkodik de nagyon ügyes (mintha rendelnéd olyat csinál) :)

no meg egy csomó mindent megoldottam itthon házilag pl ültetőkártyák stb. :)

10. 9829024220 (válaszként erre: 7. - Forever Lulu)
2016. jún. 19. 06:27
Apamek biztosan szervezkednek valamit,ok leszneka tanuink.A parja nem teljesen be volt sózva,hogy milyen torta legyen meg milyen kaja.Mi mondtuk hogy semmivel ne készüljenek,de úgyis fognak,szóval biztosan lesz valami:)
9. Forever Lulu (válaszként erre: 8. - Gigi>)
2016. jún. 18. 21:44
Tervezem hogy lesz ! Illetve vőlegény és menyasszony búcsúztatót tartunk az lényegében az mint a köszöntés
8. gigi> (válaszként erre: 3. - Forever Lulu)
2016. jún. 18. 16:34
Az én fiam Áprilisban nősült,és volt szülő köszöntés. Nagyon szép és megható pillanatok voltak.Szerintem semmiképpen ne hagyjátok ki. Amúgy sok boldogságot kívánok nektek s minden jegyes párnak.
7. Forever Lulu (válaszként erre: 6. - 9829024220)
2016. jún. 18. 16:24

Szia! :)


A lényeg, hogy szeretitek egymást! :) és gyerekek is vannak!! :)) Koccintani pedig mindenképp kell :) Utána lesz vmi vacsi-ebéd, közös ünneplés?

6. 9829024220 (válaszként erre: 1. - Forever Lulu)
2016. jún. 18. 15:33

Sziasztok,

Nekunk augusztus 1-en,a leheto legkisebb,ami csak lehet,mi ketten,a gyerekek,es ket tanu:)

Gyurunk egy egy egszeru ezust karikaragyuru,az enyemben van egy pici ko.Ruham valami olyan,amit maskor is fel tudok venni,mar vettem egy puderrozsaszin ujjatlan terd fole ero ruhat,nekem tokeletes az alkalomhoz.Hajam hoszu,de egyszeruen csak le lesz engedve,semmi extra.Sminkelni amugy is mindig sminkelek,ebben sem lesz semmi alkalmi,ugyanaz a tusvonal plusz szemspiral mint maskor.Csak gyuruhuzas es pezsgos koccintas lesz,utobbi is csak azert,mert az anyakonyvvezeto szerint az olyan jo dolog.Na majd meglatjuk:)

Csokrom nem lesz,foloslegesnek tartom,mikor osszesen 7-en leszunk.Igazabol csak a joghatas miatt hazasodunk,amugy sose akartunk,de igy konnyebb lesz.

2016. jún. 18. 08:31

sziasztok! :)


frizura gondom akadt!

derékig érő hosszú hajam van és természetesen szeretném ezt valamilyen formában megmutatni a nagy napon.. ezért úgy gondoltam, hogy ilyen oldalra "fonott" kócosabb hatású kreálmány mellett döntök. Ez működött is eddig, de a minap megérkezett a fátylam, amit mindenképp viselni szeretnék, valahogy mégsem tudom elképzelni egy féloldalas frizkóban. ötlete van valakinek?

4. Rose1984 (válaszként erre: 3. - Forever Lulu)
2016. jún. 13. 13:56

Szia! Nekünk szeptember 10-én lesz az esküvőnk és szinte mindent én terveztem, a ruhámon kívűl! 😊

A köszönődoboz nekünk egyben az ültető kártya is, ugyanis én egy bizonyos doboztípust hajtogatta meg,amit alapos méricskélés és tervezés után, elvittem nyomdába, ott kértem belőle gyöngyház színű kartonra 60 db-ot melyre ők egyenként nyomták rá a Vendéglistán szereplő neveket. Itthon egyenként kivágtam,összehajtogattam,majd egy vékonyabb lila szatén szalaggal átkötöttem mindegyiket.Ezt nem kell ragasztani mert a szalag összefogja.Az alja és a teteje kinyitható, mi 1-1 kis zacskós gumicukrot tettünk mindegyikbe,de lehet kis bon-bont is.

A polgári szertartáson nekünk lesz szülő köszöntés,szerintem így illik, mi sok esküvőn voltunk az elmúlt 3 évben és én úgy gondolom ez nagyon szép gesztus! Van hagyománya.


Remélem tudtam segíteni!

3. Forever Lulu (válaszként erre: 2. - 6b08b99072)
2016. jún. 3. 14:13

De jó! :)

Én nem vagyok ennyire kreatív...


Nekünk augusztus 13-án lesz.

Jelenleg a köszönő ajándékokon agyalok... no meg azon hogy a polgári szertartáson legyen e szülő köszöntés vagy sem?

2016. jún. 3. 14:11

A miénk márciusban volt.


Ami esetleg érdekes lehet, hogy a gyertyáinkat én készítettem. A nagyra rákerült a fényképünk, aranyszínű zsinórral díszítettem pluszban, és a két kicsin is ez a zsinór volt középtájon.

2016. jún. 3. 13:51

A fórumot azzal a céllal hoztam létre, hogy Mi 2016-os menyasszonyok ki tudjuk magunkból beszélni az esküvővel kapcsolatosan felmerülő kérdéseinket. :) És lényegében mindent, ami eszünkbe jut. Lehet ötletelni, ki mit mikor és hol szerzett be?

Kinek milyen ruhája-haja lesz? Vette vagy kölcsönzi azt. Kicsi vagy nagy lesz a ceremónia? Templomi vagy polgári? Köszönő ajándékok? Kreatív dolgok? Min lehet spórolni akár? stb :) Remélem sokan össze fogunk jönni :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook