Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erzsébet üdülési kártya elnyerése esetén mennyi az önrész, amit be kell fizetnem? fórum

Erzsébet üdülési kártya elnyerése esetén mennyi az önrész, amit be kell fizetnem? (tudásbázis kérdés)

27. Tina 79 (válaszként erre: 26. - Paki1968)
2013. ápr. 25. 21:54
Köszi szépen a hozzászólásod, de sajna lemaradunk róla! Az uram tegnap elvitték egy hónapra gyakorlatozni, majd talán pünkösdre hazaér, tehát nem tudna munkáltatóit szerezni. Jövőre viszont okosabbak leszünk! Ilyen lehetőséget nem érdemes kihagyni és ha időben ébredünk, akkor esélyünk is lesz egy balatoni nyaralásra.
26. paki1968 (válaszként erre: 23. - Tina 79)
2013. ápr. 25. 20:50
Most néztem meg a honlapon,hogy a Bm pályázat már lezárult.de azt írtad,a férjed katona,tehát szerintem nektek a Hm pályázatot kell beadni,de 30-ig,tehát hétfőn mindenképpen adjátok be!
25. paki1968 (válaszként erre: 23. - Tina 79)
2013. ápr. 25. 20:46
Nyugodtan igényeld meg,mert ha elnyered és nem fizeted be az önrészt,csak annyi,hogy nem kapod meg a kártyát.A honlapon van olyan,hogy szálláslista,ott meg tudod nézni,hogy a Bm dolgozók hova tudnak elmenni ,melyik szállodába,és milyen ellátással.Általában 4-5 éjszakás turnusok vannak,vagy csak reggelivel,de van olyan is ,ahol teljes ellátást kapnátok.Én ajánlom a siófoki Erzsébet szállodát.Mi tavaly ott voltunk,és az idén is oda megyünk.Az idén ott teljes ellátás van,minden étkezés büférendszerben.nagyon jó volt,mi nagyon jól éreztük magunkat.Összeget nem kapsz külön,hanem ezért a 12500 ft-ért ott nyaralhatsz június 25-ig 5 éjszakát,júliusban 4-et.Ha van még hely.A honlapon kell lefoglalni is a szállást,amiről e-mailben visszaigazolást kapsz majd.de ezt csak akkor tudod megtenni,ha már megkaptad a kártyát,ami az önrész befizetése után kb 2 héttel jön meg.Siess a beadással,mert később érkező pályázatot nem fogadnak el.Ha tudok valamiben segíteni,írj!
2013. ápr. 22. 16:22

[link]

Itt néz szét,nagyon okos dolgokat tudnak a csajok!

2013. ápr. 22. 15:25
De jó, hogy eszembe jutott a hoxán is szétnézni ez ügyben! A párom BM dolgozó (katona) és most említette meg, hogy van Erzsébet üdülési kártya igénylési lehetőség. Természetesen férfiból van, semmi konkrétumot nem tud róla. Én már meló mellett órák óta próbálom magam kisokosítani, azt látom, hogy a jövő héten lejár a pályázat, hogy 5 éves kislányunkkal 12.500 forintot kellene befizetni, és hogy üdülésre adják. Valaki nem tud valami konkrétumot mondani? Az üdülésbe mi számít bele, gondolok én szállásdíj, étkezés, strandbelépő?! És mi van akkor, ha megigénylem és nem tudom befizetni, bűntetnek érte?! Mert nagyon csábító, de egyelőre még "messze" a nyár, nem tudom, hogy alakul, szeretnénk nyaralni és ez egy jó megoldásnak tűnik. Bár azt se tudom, mennyi összeget kapnánk cserében?! Valaki esetleg nem okosabb etéren?!
22. Kata 1977 (válaszként erre: 21. - Enikő1975)
2013. ápr. 20. 13:26

Szia!

Balatonberénybe megyünk 1 hétre.Önellátó de nem baj, a párom kap szép kártyára cefetériát, abból tudunk ebédelni az éttermekben a reggelit meg az ebédet meg megoldjuk ,hideget veszünk a közértbe és kész. Mi Szemesre jártunk többször 3 és 4 gyerkőccel is, 1 éves sem volt a kicsi ott is önellátó volt ,de nem is volt baj, mert a párom és a nagy fiam nagyétkűek. :-)


Nektek sikerült? Ti hová mentek?

2013. ápr. 15. 19:30

szia!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod:)

Kata 1977 tőled kérdezném,ti hova mentek nyaralni?Hol sikerült foglalni?

20. Kata 1977 (válaszként erre: 19. - Enikő1975)
2013. ápr. 11. 18:46

Szia!

Kb 2 hét!

De van akinek hamarabb és van akinek később jött meg!

2013. ápr. 11. 12:15

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy az önerőt befizettem akkor mikor várható az üdülési kártya?

2013. febr. 20. 09:48

Szia!

Közben válaszoltak az alapítványtól is,és leírták hol tudom megtalálni a válaszokat!Sikerült.Már tudom,hogy 14 éves korig 20000,felette 40000 ft-ért lehet csatlakozni,valamint az ellátásokat is megtaláltam.Azok szerintem sokkal jobbak,mint a tavalyiak.Mi a siófoki Erzsébet Hotelben voltunk tavaly.Azt hiszem,az idén is oda megyünk,mert tudjuk vinni a gyerekeket is.Mi is nagycsalád vagyunk,csak akkor megyünk,ha ők is tudnak jönni.A nagycsaládos pályázatot nem tudjuk beadni,mert mindketten leszázalékoltak vagyunk,így nincs jövedelem igazolásunk.Egyébként köszönöm segítséged!Paki

2013. febr. 16. 12:28

paki!


Sikerült?

2013. febr. 15. 15:02
A kapcsolódó szálláshelyek fül alatt vannak!
2013. febr. 15. 15:01
Nem fel vannak tüntetve!
2013. febr. 15. 15:00

Akkor hogyan tudtad megnézni,az időszakokat,amit írtál

vagy még tavalyról tudod?

13. Kata 1977 (válaszként erre: 11. - Paki1968)
2013. febr. 15. 14:58

MI még nem.

Március közepéig lehet,ma beszéltem velük,hogy csak március elején tudja kifizeti,azt mondák nem baj.

12. Kata 1977 (válaszként erre: 8. - Paki1968)
2013. febr. 15. 14:56

Igen az is fent van.

Ez már nincs összegszerüstíve.

Ha nyertél és befizetted az önrész akkor elküldöd hová szertél menni azt lefoglalod és nem kell pénzel bajlódni az üdülési alapítvány küldi el az összeget a szállónak vagy apartmannak.

2013. febr. 15. 14:55
Ti már befizettétek az önrészt?És már hozzá is fértél az adatokhoz.Egyébként igazad van,tavaly sokkal egyszerűbb volt.
10. Kata 1977 (válaszként erre: 9. - Paki1968)
2013. febr. 15. 14:53
Igen!
9. paki1968 (válaszként erre: 7. - Kata 1977)
2013. febr. 15. 14:53
Igen,az üdülők listáját megtaláltam,csak a közelebbi tudnivalók nincsenek sehol.Vagy azokhoz csak az önrész befizetése után férek hozzá?
8. paki1968 (válaszként erre: 6. - Kata 1977)
2013. febr. 15. 14:51
Akkor nektek sem írtak összeget,mennyit nyertetek.Már meg tudtad nézni,hol,mennyi napot,milyen ellátással tölthettek e el?
2013. febr. 15. 14:50

Az üdülők listája is fent van.

Tény ,hogy régen egyszerűbb volt!

6. Kata 1977 (válaszként erre: 4. - Paki1968)
2013. febr. 15. 14:49

Szia!

Nem tudom ott mik a szabályok, de szerintem egy a nagy családoséval ,mi azt nyertük meg tegnap.

Van egy számlaszám otp-s ,arra kell befizetni vagy személyesen otp-be.

Az önrész fel van tüntetve.

Ha befizetted ,és már a szállást foglalod, akkor ott kell szólni, hogy hány plusz fő megy ,aki ugyan nem kapott üdülési jogot de megy,annak ott helyben ki kell fizetni az összeget.

A gyerekeknek más mint a felnőtteknek.

Van önellátó és teljes ellátással.

Mi 4 gyerekkel megyünk, így vaciláltuk,hogy 4 nap teljes ellátás vagy 8 nap önerővel, és inkább az utóbbi mellett döntöttünk!

Ha van még kérdésed írjál nyugodtan!!

5. paki1968 (válaszként erre: 3. - Kata 1977)
2013. febr. 15. 14:47
Szia!Leírtam!Tudnál segíteni?
2013. febr. 15. 14:40

Megkaptam az Erzsébet üdülési kártyát,vagyis elnyertem a pályázaton.Most kellene befizetni az önrészt,de a honlapon semmi közelebbit nem írnak róla.Annyit tudok,hogy fogyatékosként,kísérővel 7500 ft az önrész,de nem írják,mekkora az elnyert összeg.valamint az sem derül ki sehol hol-az üdülők listája ugyan fent van-mennyi időt,milyen ellátással lehet eltölteni,valamint ,hogy csatlakozhatnak-e családtagok-vagyis gyerekek,ugyanis van 4-és mennyiért.tavaly is nyertem a pályázaton,de akkor tudtam,hogy 60000 ft értékben nyertem,valamint a szálláshelyekről volt egy táblázat,ahol fel volt tüntetve,hol,hány napot,milyen ellátással tölthetek el ezért az összegért kísérőmmel együtt és az is,a gyerekek fejenként mennyiért csatlakozhatnak.

Tud segíteni valaki,mielőtt befizetem az önrészt,hogyan van ez az idén,mert az Üdülési alapítvány nem válaszol levelemre,amiben ezeket a dolgokat megkérdeztem.hallássérültként meg nem tudok nekik telefonálni.

2013. febr. 15. 14:38
mit szertél róla tudni?
2013. febr. 15. 14:36
????
2013. febr. 15. 14:34
Erzsébet üdülési kártya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook