Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érzelmi hűtlenség fórum

Érzelmi hűtlenség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. febr. 3. 19:05
Engem az érzelmi hűtlenség jobban zavar, mint a fizikai. Én a társa akarok lenni a mellettem élő férfinak, aki megosztja velem az örömeit, a gondjait és nem csak a - lesarkítva - állandó szexpartnere. Ha más a bizalmasa, ha más a lelki társa az durvább megcsalás, mintha spiccesen lefekteti a pincérnőt, vagy az edzőterem recepciósát. Ha a megértést máshol keresi és kapja meg, akkor előbb-utóbb oda is akar majd tartozni. Nem hiszek a férfi és nő közötti barátságban. Tapasztalatból tudom, hogy az egyik mindig többet akar. Ha már ott tart, hogy rejtegeti a másikat, akkor túlságosan fontossá vált számára szerintem. Amíg az interneten flörtöl, csak játék. De akkor is érdemes kideríteni, hogy mit nem kap meg otthon, hogy úgy érzi, erre van szüksége.
2010. febr. 3. 19:04
Persze. Választás elé állítottam. Először azt mondta, hogy barátságuk fontosabb de egy hét után meggondolta magát. Azóta megszakította vele a kapcsolatot...Nálunk véletlenül derültek ki, hogy mennyire jóba vannak (tudtam hogy jóba vannak na de hogy ennyire...)
2010. febr. 3. 19:01
Szerintem is mind érzelmi megcsalásnak számít.Ha más nőről fantáziál, akkor az már nem egészen okés:S:S én ezeket semmilyen formában nem tűrném el főleg ha nem csak pl egyszeri alkalomról van szó.Ha pedig színleli, hogy szeret, akkor meg nem értem miért hülyít:S.Sez nem fer, és sztem senki nem érdemli ezt:S
12. mese
2010. febr. 3. 19:00
ez egyértelműen megcsalás. De nem azért teszi, hogy ez fájjon Neked, hanem azért, mert -legyen akármilyen korosztály,- érzelmileg, még nem érett egy teljes párkapcsolathoz, ahhoz, hogy megállapodjon. Ehhez érettség, felnőtség kell,ezt nem negatívumként írom, hanem mint "természetes" folyamat. Ő még nincs azon a szinten, akármennyire is szeretné, hogy érett kapcsolatot alakítson ki. Még keresgél. Keresi magát, és az érzelmeit. Én a helyedben, akármennyire is szeretem, elengedném. Biztos, hogy szeret Téged, de a komoly érzelmeknek még nem jött el az ideje számára. Beszéljétek meg, és szerintem békével, és tisztán, őszinte szívvel, minden vita nélkül engedd őt el. Legalábbis én ezt tenném.
2010. febr. 3. 18:59

Levelezés pl. az interneten, társkeresőkön ?



Ez nem megcsalás, még érzelmi megcsalásnak sem mondanám. Hisz ismeretlenekkel "flörtöl".

10. ff36256613 (válaszként erre: 9. - Őszintelány)
2010. febr. 3. 18:59
Megkérdezhetem, hogy azóta mi történt veletek?
2010. febr. 3. 18:58
Na én ilyen helyzetbe kerültem, de még az intim dolgainkat is vele beszélte meg! Az érzelmi becsapásnál nincs rosszabb..
2010. febr. 3. 18:56
Nekem biztos nagyon rosszul esne, ha mással beszélné meg pl. a velem való problémákat, nehézségeket.
2010. febr. 3. 18:55
Én voltam ilyen helyzetben, szerintem mindenképpen az!
6. liliom10 (válaszként erre: 3. - Őszintelány)
2010. febr. 3. 18:54
Most kizárólag lelki intim kapcsolatra gondoltam, pl.olyan dolgokat beszél meg más nővel, amit Te nem hallhatnál.
2010. febr. 3. 18:52
Egy érzelmi "megcsalás" hogy lesz intim?! Olyasmire gondolsz, hogy mindent megbeszélnek egymással,, intim dolgokat is?!
4. liliom10 (válaszként erre: 2. - 7c79ff1565)
2010. febr. 3. 18:52
Én is így gondolkodom,sőt eszerint élek: amit nem kívánsz magadnak,azt ne tedd mással ! De érdekel mások véleménye,azért nyitottam ezt a fórumot.
2010. febr. 3. 18:50
Igen hűtlenség, ha olyan intim kapcsolata van más nővel amit titkol!
2. 7c79ff1565 (válaszként erre: 1. - Liliom10)
2010. febr. 3. 18:49
hát lehet most sokan utálni fognak amit írok, de nekem így minden amit leírtál, már annak számít. A férjem engem választott, akkor fantáziáljon is rólam, és ne érdekelje egy harmadik semmilyen formában!
2010. febr. 3. 18:47
Nálatok mivel kezdődik az érzelmi hűtlenség ? Érzelmi megcsalás-e számodra, ha a párodnak valakivel olyan intim kapcsolata van, ami neki fontos, de előtted titkolja,mert tudja,hogy fájna ? Szerintem ,ha a párod más nő(k)ről fantáziál,az is érzelmi megcsalás,legfeljebb nem tudsz róla. Ha csökkenti a veled töltött időt minden téren, a szeretkezések is ritkulnak,ha valaki csak színleli, hogy szereti a másikat, de szívesebben lenne mással, ha nem mondja meg, hogy már nem szereti,( váljanak szét az útjaik,)mert a párja érzéseit nem akarja megbántani,stb. Flört más nőkkel? Levelezés pl. az interneten, társkeresőkön ? Ki mit visel el szó nélkül, mi bántaná, mi nem ?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook