Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erőszak feldolgozása. fórum

Erőszak feldolgozása. (beszélgetős fórum)

1 2
2015. máj. 23. 13:37
Sajnos ha nem próbálsz meg tenni ellene ki fog a hatni a párkapcsolatodra. Muszáj vhogyan túl lépni ezen.
2015. máj. 23. 13:35
Sok nővel történik erőszak valamilyen formában de mindenki másképp dolgozza fel.
6. mgagi (válaszként erre: 4. - 97056e7d1f)
2015. máj. 23. 13:33
Akkor írd le. Ha közben sírsz az nem baj.
2015. máj. 23. 13:33

Nem tudom mi történt veled, esetleg ha leírnád könnyebb lenne....

Engem is megtámadtak egyszer. Megvertek, és senki nem segített. Nekem elég volt annyi a "feldolgozáshoz", hogy megúsztam kisebb sérülésekkel, valamint elkerültem azt a környéket.

Persze biztos nem mindegy, hogy milyen környezetben történt, ki bántott, mennyire, milyen sérüléseket szenvedtél....

4. 97056e7d1f (válaszként erre: 3. - Pillanatnyi)
2015. máj. 23. 13:30

Talán igazad van, hogy nem kéne magamba temetnem...

Próbálok rólla beszélni de olyankor elszorul a torkom és nem megy.

2015. máj. 23. 12:35

Szia, írod, hogy kérted a szakemberek segítségét, jártál csoportokba, de nem tudsz beszélni arról, ami történt.


Elfelejteni nem fogod, és talán nem is ez a cél.


Fel kell dolgozni, aminek az első lépése az, hogy nem temeted el magadban a történteket, és beszélsz róla, írsz róla.

2. mgagi (válaszként erre: 1. - 97056e7d1f)
2015. máj. 23. 12:26
Meséled el mi történt. Írd ki magadból.
2015. máj. 23. 12:22

Lassan 2 éve, hogy bántalmaztak megaláztak tesitelg és lelkileg is.

Jártam különböző agyturkászoknál és hasonlót átélt nők csoportjában de szemtől szemben senkivel sem tudok beszélni arról ami tőrtént.

Amióta megtőrtént az ami, mindenki elhagyott a környezetemben egy barátom sem maradt melettem. A családomnak pedig nem tudok erről beszélni.

1 éve már a házat sem merem elhagyni.Félek az emberektől is.

Úgy érzem nem sok értelme van az életemnek.

Magamat hibáztatom...

Nem igazán tudom elfelejteni a tőrténteket...

Esetleg van valaki aki hasonlót átélt és "arctalanul" beszélgetne velem?

Mi segíthetne még rajtam, hogy ne féljek az emberektől és újra normálisan tudjk élni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook