Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Erős peteérés, ez mit jelenthet? fórum

Erős peteérés, ez mit jelenthet? (tudásbázis kérdés)


7. Pannus22 (válaszként erre: 5. - Trinitas)
2012. jún. 11. 11:36
Köszönöm!Erre voltam igazán kíváncsi!
2012. jún. 11. 11:33

Köszönöm!Csak nálam ez eddig nem volt tök normális mert még sosem voltam így!És 1 kicsi remény megcsillant a szememben!Egyébként előtte voltunk 1ütt 2nappal.(pecsételés előttre gondolok)

Nálam még ilyen soha nem fordult elő,azért is kérdeztem véleményeket!Köszi

5. Trinitas (válaszként erre: 1. - Pannus22)
2012. jún. 11. 11:31
a tüszőben nincsen baba :) A tüsző megreped és az vérezhet néha ..a tüszőből kiszabadul a petesejt és a petevezetőben találkozik a spermiummal.. egyesülnek és egy héttel később kb elkezd beágyazódni a méhfalba. A 9 mm-es nyálkahártya meg a megrepedt tüsző szerint még van 1-2 heted, hogy kiderülhessen teherbe estél-e.. mert a teszt is csak akkor lesz pozitív ha már tart a beágyazódás pár napja. Tehát a következő mensi körül, max előtte pár nappal.. de szerintem várd meg, hogy elmarad-e a vérzés.
2012. jún. 11. 11:30
Nem látni beléd...
3. c9f9b53798 (válaszként erre: 1. - Pannus22)
2012. jún. 11. 11:30
de mit? én minden hónapban megérzem, néha alig tudok menni a peteéréskor, van akinek van pecsételő vérzése is ilyenkor - ez tök normális, az is, hogy a 10-12. nap körül már megvolt, nekem is akkor szokott lenni, alig, hogy elmúlik a mensi, rögtön próbálkozni kell - várj még egy hetet és tesztelj, ahogy írta az előző hozzászóló is
2012. jún. 11. 11:25
Ezt senki nem fogja tudni neked még megmondani. csak majd a teszt.
2012. jún. 11. 11:23
Sziasztok!Meg volt rendesen a menszim, elmúlt, aztán rá 5 napra pecsételő vérzésem jött!Megijedtem persze h valamilyen gyulladás így elmentem nőgyógyászhoz aki rendben talált mindent, és azt mondta h az volt az oka h erős peteérésem volt azért pecsételtem, és megmutta a kirepedt tüszőt de nemtudta megmondani h van e benne baba, vagy nincsen, a méhnyálkahártya vastagsága akkor 9mm. volt. Tudtok nekem ezügyben mondani valamit?Tapasztalat?Tesztet még nem csináltam mert jövőhétre nem várom, szerintem még korai lenne. Mondjatok erre valamit. . . . . . . . .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook