Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet baj, ha gyógyszert vettem be, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok? fórum

Lehet baj, ha gyógyszert vettem be, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


14. Tkyd (válaszként erre: 6. - Channa*)
febr. 18. 20:42
Te iszol vagy drogozol, hogy ilyen hülyeségeket irkálsz?
febr. 16. 22:25
Off, de mi ez, hogy tömegek úgy eszik a Frontint meg a Xanaxot, mint a cukorkát??? Itt is sokszor fórumtéma, meg kollégáktól is hallom, hogy a szülők, meg a szomszéd kapkodja ész nélkül.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
febr. 16. 14:28
😅😅😅
febr. 16. 13:45

Nem. Úgy mondják, hogy a magzat egyfajta biológiai védelem alatt áll.


Minden ok.

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Channa*)
febr. 16. 13:25
Mi a baj vele? Romániában is fordítva írják.
9. csemár (válaszként erre: 6. - Channa*)
febr. 16. 09:35

Pedig helyesen IS le lehetne írni vagy 5 féle formában!

(Na, mindegy, ne borzoljuk a kedélyeket; a helyesen íráshoz zseninek kell lenni, ugye - a Mári néni szerint. :-))

febr. 16. 09:13
Én pont ugyanígy voltam a kisebbik fiammal. Még nem tudtam, hogy terhes vagyok, de szedtem be Xanaxot. Nem is egyszer, hanem legalább 3 alkalommal. Én is aggódtam, hogy valami baja lesz a gyerkőcnek, de a doki megnyugtatott. Most a fiam 20 éves, egyetemista és végig kitűnő tanuló volt. Lehet, hogy a Xanaxtól? :D :D :D
febr. 16. 08:44
Koszonom szepen, epp talaltam egy radiobfelvetelt Czeizel dokitol, es pont ezt mondja, h az elso mentrusacio kihagyas elotti gyogyszerek nem tudnak artani.
febr. 16. 07:54
Ezt a dátum írást...
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 07:42
Nyugi, nem.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 07:12
nem
3. kiskacske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 04:22

Nem :) akkor épp úton volt a babád a méhed fele, hogy megtapadjon ott. ☺️

Ha gond lesz, nem amiatt, mert bevettél egy xanaxot. :)

2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 03:14
Orvost kérdezz!!!
febr. 15. 23:59

Sziasztok, elegge agodom most, mert egyuttlet utan kb egy hetre ra bevettem estere egy xanaxot, es kb xanax utan egy hetre ra kellett megjonni a menzesznek. Tesztet akkor csinaltam, mikor kesett a menzeszem 4 napot.



Megprobalom kb a datumokat leirni: 19.1. egyuttlet, 26.1. Xanax, 1.2. Megkellett jonni a menzesznek......



Csinalhatott valami zurzavart szerintetek a fejlodesben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook