Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Erik baba születése! fórum

Erik baba születése! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Erik baba születése!

2009. dec. 3. 16:21
Az én kis lányom is 2008.12. 16-án született. A szülés életem legszebb élménye volt. Már tervezzük a kis tesót. Remélem átélhetem mégegyszer ezt a csodát.
12. nuszifulke (válaszként erre: 11. - 8ffbd63a25)
2009. júl. 1. 21:54
Miskolcon a Megyei Kórházban. Tényleg nem volt könnyű, de már csak a szépre emlékszem, imádjuk Eriket, aki 6 és fél hónapos és már magától felállt és tervezzük jövőre a kistesót!
2009. jún. 25. 20:08
szia.megkérdezhetem melyik kórházban született a kicsi fiad?Mert olyan ismerős a hely képről....amúgy neked sem volt könnyű.De megérte az biztos....
2009. ápr. 24. 08:52

Gratulálok a "picihez" !!

Én is át élhettem kétszer is ezt az érzést! Hát tényleg nem tudja senki addig míg nem szült, hogy ez mennyire is tud fájni, de ugyanakkor felülmúlhatatlan boldogságot is jelent egyben!!!

Sok örömet és boldogságot nektek! :)

2009. ápr. 22. 21:20
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2009. ápr. 22. 17:21

Gratulálok!

Jó hogy megosztottad, méghozzá nagyon szépen, a kicsi születését.

2009. ápr. 22. 15:59

Gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok Nektek!

Abban pedig nagyon igazad van, hogy az élet legcsodálatosabb élménye a szülés.

Én szerencsére kétszer is átélhettem és ha tehetném még nagyon nagyon sokszor átélném.

2009. ápr. 22. 15:38
Szia! Nekem is hasonló szülésem volt, úgyhogy teljesen együttéreztem veled! Minden jót, sok boldogságot, jó egészséget Nektek!
2009. ápr. 22. 13:36
Szia.gratulálok neked,ahogy olvastam soraid ujra felidéztem a kislányom születését,hát enyém sem volt sétagalopp de a te kisfiad születése nagyon fájhatott.én sem kértem semmilyen fájdalom csillapitást,de már bánom.a varrás nekem is fájt én is éreztem.én párom is bent volt és ezt csak ajánlom minden kismamának,engem megnyugtatott. sok boldogságot nektek! 2,5 éves Vanessza anyuja
2009. ápr. 22. 13:24
Sok boldogságot :-))
2009. ápr. 22. 11:46

Szia!


Ügyes voltál nagyon, elhiszem, hogy a világ is megszűnt létezni 31 óra után, de megéri. Minden fájdalmas másodperc, minden világ vége érzés felhőtlen boldogsággá válik.


Gartulálok, és jó egészséget sok boldogságot kívánok!

2009. ápr. 22. 11:41
Nagyon szépen leírtad a történteket. Gratulálok a babához nagyon szép. Sok boldogságot hozzá.
2009. ápr. 22. 11:03
Mindig is sejtettem, hogy csodálatos dolog terhesnek lenni, majd anyává válni, de legszebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ennyire! A mi kis drágánk 2008. december 16.-án 14 óra 35 perckor megérkezett és azóta bearanyozza minden percünket!

Ugrás a teljes írásra: Erik baba születése!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook