Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes valakivel ismerkedni, akit mint ember kedvelek? fórum

Érdemes valakivel ismerkedni, akit mint ember kedvelek? (beszélgetős fórum)

11. f.frezia (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 12. 07:33

Magadra erőltetnéd..?


Nem értem. Hisz azt írtad, kedveled, szimpatikus, vicces..

Ez nem tűnik erőltetésnek.

A fizikai vonzalom más dolog. Az vagy van, vagy nincs. Nem feltétlen külső függő.

10. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 11. 10:08

Nem értem... Hogy lehet valakihez ragaszkodni, olyanhoz aki nem szimpatikus?

A másik, hogy ha valakivel még nem is találkoztál, miért várod a "húúúh" érzést? Neked ahhoz elég egy kép?

Mondjuk lehet velem van baj, még sosem gerjedtem rá egy fényképre...

2021. márc. 11. 09:49
Ha jol ertem, szemelyesen meg nem is talalkoztatok. Addig pedig nem lehet tudni, hogy mukodik-e a kemia.
2021. márc. 11. 02:38
persze, hogy érdemes
7. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 11. 01:48
Ismerkedni igen, lehet h mást nem.
6. vivo44 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 22:41

Én azt mondom mindezek ellenére és ezek tudatában, hogy ne akarj semmit görcsösen. Beszélgessetek, viccelődjetek, majd ha úgy van (úgy lesz), akkor úgy is alakul...vagy nem. De semmiképpen se vonj párhuzamot két ember, két eset között, mert két ugyanolyan nincsen, maximum hasonló.

Kezdj tiszta lappal mindenkinél elhatárolódva az előzőektől. Lesz, ami lesz alapon.

Ha pedig már most attól tartasz, hogy ugyanaz következik be, bele se fogj többe, mind viccelődés, mert a 3-4-5-ik is handikeppel fog indulni, s mindenközben lehet elmegy melletted az igazi.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Vivo44)
2021. márc. 10. 22:37

Azért vagyok bizonytalan, mert pár hónappal ezelőtt ugyanez volt a felállás. Megismertem valakit, aki abszolút nem jött be, sőt harcoltam az ellen, hogy kialakuljon bármi vonzalom, mert valahogy éreztem, hogy fura. Majd találkoztunk, és megkedveltem, viszont ahogy egyre többet beszéltünk, egyre kevésbé lett szimpatikus a lelke, mégis ragaszkodtam hozzá. Majd egyik napról a másikra kidobott az életéből. Az elején azt hittem, hogy más nő miatt, de kiderült, hogy csak az ő hiúságából, büszkeségéből tette, mivel nem voltam hajlandó úgymond behódolni. Azóta tudom, hogy amennyiben akarnék tőle valamit csak egy szavamba kerülne, jelentkeznék nála, vagy csak ismerősnek jelölném őt, és lecsapna rám, de megbántott úgy a viselkedésével, mint a szavaival.

Jelen esetben pedig attól félek, hogy magamra eröltetném ezt a férfit, csak azért, hogy a másikon végleg túllépjek.

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 21:54

Mindenkivel érdemes ismerkedni, akivel jól érzed magad így vagy úgy, ideig-óráig, élőben, vagy online.

Veszteni nem veszít senki. Elfoglaltad magad, viccelődtetek.

Nem minden a külsőség, lehet egy arany lelke van. A következőben pedig látod a pluszt, rámásznál, majd kiderül, hogy értéktelen belülről.

Sok sikert!

2021. márc. 10. 21:50
Igen
2. Ms_Daisy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 21:48
Ha nem érzed a vonzalmat haver lesz csak
2021. márc. 10. 21:46
Párszor beszéltem vele, mind ember olyan lökött, mint én, lehet vele viccelődni, viszont nem érzem azt, hogy huh, álmaim férfije, akit ha meglátok, rögtön rámásznék... nem érzem azt pár beszélgetés után, valamint a képeit nézve, hogy megvan benne az a plusz, ami nekem kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook