Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes úgy is megpróbálni ismerkedni valakivel, hogy a családjától tartok több szempontból is? fórum

Érdemes úgy is megpróbálni ismerkedni valakivel, hogy a családjától tartok több szempontból is? (beszélgetős fórum)


13. Scherlock (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 16:33

Tényleg! Nahát! :)


Boldog Napot neked is! :)))

12. Scherlock (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 13:55

Miféle csapdába eshetnél?


Gondolom nem akarod teherbe ejteni, mert mást elképzelni sem tudok, ami valamilyen szinten összekötne a lánnyal.


Egyébként meg mindenki érdekében hagyd békén. Kíméld meg magadtól.


Keress egy pedáns valakit, akinek a családjától nincs undorod.


Bár először önmagadba illene nézned.

2022. ápr. 17. 12:54

Inkább az, hogy nem tiszták meg olyan igénytelenek. Hogy a fő problémát megfogalmazzam.

A lány amúgy nem ilyen, de az csak egy dolog. Ráadásul ő tanul is és nem úgy tűnik, hogy ebben a közegben akar maradni.


Ezért is gondolom, hogy egy esélyt érdemes lenni adni a dolognak csak nem akarok csapdába esni.

2022. ápr. 17. 10:35
Attól függ, mennyire komolyak a szándékaid.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 09:24
Ha eleve így állsz hozzá, egyedül fogsz maradni.
2022. ápr. 17. 09:17
Elég kellemetlen úgy kezdeni egy kapcsolatot, hogy kellesz nekem, de a családod nem. Lehet, hogy ő is más életre vágyik, de lehet, hogy nem. Próbálkozz, ismerd meg, aztán kiderül, hogy összeilletek-e vagy sem.
2022. ápr. 17. 08:06

Magamból indulok ki. Gondolom mások is így írtak.


Egyáltalán nem biztos hogy a lány olyan mint az anyja, vagy más családtagja. Sőt, lehet hogy nagyon elege van a famíliából, mert ő homlok egyenest más.

Másrészt nincs olyan hogy vélt problémák miatt inkább nem ismerkedünk, mert ilyet kreálni bárkiről lehet. Próbálkozzál! Miközben ismerkedsz, az is kiderül majd, mennyire szoros a kapcsolata a családjával. Lehet hogy kifelé mutatják az ideális család képét, de ez mint tudjuk, legtöbb esetben valószínűtlen.

De ha mégis annyira kötődik a családjához hogy egyetlen hévégét és ünnepet se tudna nélkülük elképzelni, és mikor erre fény derül még mindig ellenszenves a családja, elég akkor szakítani vele. Szerintem próba szerencse! 😀

6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 07:06

Örökké benned lenne, hogy a vér nem válik vízzé. Bármi nézetkülönbség adódik, mindig ott lesz a háttérben, hova, milyen családba született, milyen körülmények között nőtt fel.

Ha ez neked gondot jelent, bele se kezdj.

2022. ápr. 17. 03:36
Hagyd.
4. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 02:55

Hogy kukacoskodjak: Sheldon nem tiszta, hanem kenyszerbeteg tisztasagmanias. Aki a hibait bar felismeri, de csak lassan es reszben tudja atlepni hosszas folyamat alatt, hogy beilleszkedjen a normalis emberek koze, mert realis szemmel latja annak hasznat.


"Nezd meg az anyjat, vedd el a lanyat!" -igy szol a mondas. De sokszor fuj a szel jo vagy rossz iranyba az almafatol.


Mi a bajod a csaladdal?

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 00:59

Ha csak 1-2 alkalomra kell, akkor hajrá, ha komolyabban, akkor bizony jár a csomag is...

Mi az, hogy aki elitélne ne tegye? Mi alapján ítéled meg a családját? A származásuk alapján? Mert gondolom akkor a lány is az, ha meg egyéb probléma van velük, az a lányban is lesz, hisz ott nőtt fel, az neki a normális.

Úgy gondolom, hogy ő is "csak" a külcsín alapján tetszik és kész. Belegondoltam amúgy a helyzetbe, sosem kezdenék senkivel, akinek a családjáról így gondolkodom...

2022. ápr. 16. 23:36

Szia!


Ne erőltesd!


Szívesen.

2022. ápr. 16. 23:24

Sziasztok!


Van egy lány aki egy ideje tetszik nekem, de még egy próbát sem tettem az irányába a címben szereplő okok miatt is.


Nem akarok senkit sem elítélni, de én kicsit ilyen kekeckedős vagyok sok téren már már olyan mint Sheldon. Pl. a családomban sem szoktam mindenhol enni csak ahol tudom, hogy nem tesznek a higiéniára. Ez most egy példa a sok közül. Nos ők pedig nem tűnnek ilyennek sőt a lányon kívül nem igazán olyanok akikkel a szabadidőmet tölteném. Így talán korrektül fogalmazom meg ezt.


Szerintetek érdemes így is belevágni az ismerkedésbe? Végül is ha azt nézzük nem a családját akarom megismerni hanem őt. Viszont lehet ők is vele járnak.


Ti mit tennétek a helyemben? Tegyek egy próbát és írjak rá vagy inkább ne erőltessem a későbbi lehetséges problémák miatt? Már ha kapnék esélyt. Kérem aki elítélne az ne tegye, hanem gondolja magát hasonló helyzetbe. 28/F

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook