Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes pihenőszéket venni? fórum

Érdemes pihenőszéket venni? (beszélgetős fórum)


11. Bcicus (válaszként erre: 9. - Kendradr)
2013. aug. 13. 10:25
igen az is nem vèletlen, hogy csak a lehető legkevesebbet szabad benne lenni
2013. aug. 13. 10:07
Mi nem vettünk...szerencsére.
2013. aug. 13. 08:53
Nekünk nem pihenőszékünk, hanem babahintánk van. Nagyon tuti kis találmány. Egy Isten áldása, ahogy a férjem nevezi.:) Pici korától használja a kislányunk, jókat alszik benne, imádja a forgó állatokat a feje felett nézegetni. Nekünk nagyon bevált, csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem tudom, Bcicus, mire alapozod, hogy egészségtelen pl. a piheőszék? A hintával kapcsolatban a gyerekorvosunkat megkérdeztük és semmi kifogása nem volt a használata ellen. A bébihordozóban is ugyanezen pozícióban van a baba, akkor az is káros???
2013. aug. 10. 01:33
Én nem vennék, mert baromi egészségtelen.
2013. aug. 9. 19:25

Nekünk olyan van, ami 18 kilóig jó, és később, ha nagyobb lesz, hintaszékként tudja használni..:)

Én fiam imádja, a rezgő funkció meg nekem volt a kezdetekkor nagy segítség..csak beletettem, rezgett, ő elpilledt én meg főztem, végeztem a dolgom. :))


Ha nyugtalan volt is, csak beletettem és elindítottam a rezgőt..kis idő múlva aludt.:)

2013. aug. 8. 13:53
Mindenképpen érdemes,nekem nagyon sokat segített,a lányom is imádta,végig használtuk amíg ki nem nőtte.
2013. aug. 8. 12:54
Köszönöm a tanàcsokat. :) Sajnos nincs a nagyon gyerek a baráti körben még így nem tudjuk ki próbálni.
4. gkreka (válaszként erre: 1. - Orsi86)
2013. aug. 8. 10:32
Nálunk bevált, imádta a fiam. Kivéve a rezgő funkciót :) De feküdni, később ücsörögni benne nagyon szeretett. Sokáig használtuk, még akkor is beleült néha, amikor már az öccse használta.
2013. aug. 8. 09:56

Szerintem érdemes,főleg,hogy van egy tesó is. :) Beleteszed és tud benne aludni vagy nézelődni amíg te főzöl vagy a nagyobbal játszol. :)

Nekem egy gyerkőcöm van és ugyan nem rezgős széke volt,azért elég jól ki tudtuk használni. Sőt, anyukáméknál most az funkcionál etetőszékként.:)

Viszont lehet a nagyobb tesó is bele szeretne majd csüccsenni....

2013. aug. 8. 09:54

szia! Nincs valakinek, hogy kipróbáljátok. Van amelyik baba el van benne, van aki nem. Nem lehet őket becsapni az biztos. A családban volt több. A hinta funkciós elment, a rezgős az nem. Az ikrek meg két fajtát kaptak, hogy cserélgetni lehessen, de nem jött be nekik.

Tehát szerintem teljesen eltérő véleményeket fogsz olvasni, minden baba másként reagál rá. Az anya kezét semmi sem helyettesíti :)

2013. aug. 8. 09:50
5 hetes kislányomnak szeretnék pihenőszéket venni, de nem tudom milyet. Rezgősre gondoltam, mert szeret kézben lenni, hogy többet tudjak addig a 2 éves fiammal foglalkozni. Ez tetszik: [link] vagy ez: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook