Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rezgő pihenőszék babáknak - Mi a véleményetek? fórum

Rezgő pihenőszék babáknak - Mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


12. babszibobó (válaszként erre: 8. - MMea)
2011. márc. 29. 16:03

Sok mindennel van ez így!

Két fiam van és ég és föld volt kettőjük között, hogy mit használtak/szerettek és mit nem!

pl:A nagy nagyon szerette a bébikompot, a kicsi csak püfölte és bele sem lehetett ültetni, mert üvöltött tőle!

A nagynál semmi szükségem nem volt járókára, nagyon jól elüldögélt magának és bevallom néha nem értettem másnak miért van, na most már értem, a kicsi igazi tűzgolyó, így amint elkezdett mászni és egy percig nem ült meg a fenekén, az első beruházásunk egy járóka volt :-)

Körforgó, a nagy szerette, a kicsi nem igazán, elég hamar le is vettük!

És van még egy pár hasonló dolog, ami egyiknél jól jött, a másiknál meg egyáltalán nem használtuk :-)

11. babszibobó (válaszként erre: 1. - MMea)
2011. márc. 29. 15:58

Én nagy hasznát vettem.

Nagyon szerette a fiam és praktikus volt, mert vihettem abba a helységbe ahol voltam!

Nekünk is Fisher P. a Dzsungeles verzió!

Nagyon szerette nézegetni rajtra a "vízesést", és később is szeretett játszani a figurákkal.

Mindig megnyugtatta és jókat aludt benne :-)

2011. márc. 29. 15:57
Nekünk csak hintázós van, nagyon szereti ahogy mindent lát onnan, el is alszik benne.
2011. márc. 29. 15:51
az en fiam is szereti. nezeget belole, elvan 10-15 percet. volt mar, hogy elaludt benne, de nem ez a "csodafegyver"...
8. MMea
2011. márc. 29. 15:39
Látom minden baba más, valaki szereti, valaki nem.
7. MMea (válaszként erre: 5. - Clau26)
2011. márc. 29. 15:38
Sajnos nem használ.
2011. márc. 29. 15:34

Nekünk F. p. van. Az én lányom imádta. Sokszor csak ebben tudott megnyugodni és elaludni. Ebben vittem magammal a konyhába főzni, a szobába teregetni.

Viszont 5 hónapos korára már nem lehet beletenni, mert olyan izgága, fogy bekötve felburítja :)

Pedig a súlyhatárba bőven beleférünk.

2011. márc. 29. 15:30
szerintem felesleges...hasfájásra ajánlom az espumisan cseppet
2011. márc. 29. 15:22
Nalunk bevalt, igaz el nem aludt benne, de bele tudtuk tenni es a rezgesre jokat szunyokalt.
3. Netti1980 (válaszként erre: 1. - MMea)
2011. márc. 29. 15:17

Szia!

Mi szerencsére nem vettünk csak kaptunk kipróbálásra. Az én fiam üvöltött amint beleraktam, szóval nálunk pénzkidobás lett volna. Ha tudsz kérj kölcsön szerintem mielőtt beruháznál rá.

2011. márc. 29. 15:17
Nekünk f.p. van, a macis, ami rezeg, zenél és a szívdobogást imitálja..Nagyon aranyos, de én többet vártam tőle:) Tudom minden gyerek más, de az én lányom max. 10-05 percig van el benne, de akkor is csak úgy,hogy lát engem belőle. S nem alszik el benne, meg különösebben nem is nyugtatja meg én úgy látom.
1. MMea
2011. márc. 29. 15:14
Véleményeket várok a rezgő pihenőszékről akinek van és használta/használja, hogy szerette-e a babája? Elaludt-e benne, megnyugtatta? Ha valakinek pozitív tapasztalata van, megírná, hogy milyet használ? Tényleg jó a hasfájós babáknak? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook