Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemel új esélyt az exem? fórum

Érdemel új esélyt az exem? (beszélgetős fórum)


1 2
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 26. 07:16
Ha neked ő az első, akkor joggal gondolhatod, hogy ez a szerelem jelent valamit. De ha majd lesznek új kapcsolataid, rájössz majd, hogy ez nem olyan, mint a mesében, hogy egy nagy szerelem van, és kész. Szerintem ne fogadd vissza, mert csak újra megbánt. Az érzéseid meg el fognak múlni iránta, és fellobbannak egy másik fiú iránt. Inkább nyiss a világra, hogy megleld ezt a másikat.
29. Guruljka (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2018. febr. 25. 21:46

Szóval lehet, hogy ez a netes élet, hogy már bármit is meg lehet kérdezni, rákeresni...

Macerás, hogy nincs erre egy app, ugye?


Csak hát van még pár dolog, amit magunknak kell megtennünk. És a fájdalom, akár testi, akár lelki, az egy jelzés arra, hogy a hasonló helyzetet kerülni érdemes.

28. Guruljka (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2018. febr. 25. 21:44

Azért némi életösztön csak szorul az ember lányába már fiatalon. Vagy kellene. Beleértve ebbe az egészséges önvédelmet, a lelkem védelmét is.

Aki miatt egyszer már összetörtem, azt kerülöm. Nem?

Ezen mit kell annyit gyakorolni?

27. 31bc25d879 (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2018. febr. 25. 19:51
Hjah:)
26. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 25. 19:48
Ha úgy érzed és még bizalmat szavazol neki akkor érdemel, ha nem érzed úgy akkor nem érdemel.
25. michelle.r (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2018. febr. 25. 19:43

Persze, kéne, de nézz csak körül akár itt a fórumon, hány nála tíz, húsz évvel idősebb tipródik, hogy jajj most mi legyen, rám nézett, csokit adott, laposan rám pillog az ebédlőben ;)


Ha valaki egy ilyen szituációban nem tudja, hogy mit tegyen, az saját magával sincs tisztában. Még mindig jobb 25 évesen tréningezni, mint családdal, túl a negyvenen.

24. gyöngy:) (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2018. febr. 25. 19:25

[link]


Miért hiszek el mindent neked én?

Miért tudod hogy mindig van esély?

Miért bízok benned megint én?

Miért tudom már előre megint hogy

Ráveszel

Mindenre ráveszel

Ráveszel

Mindenre ráveszel

23. Guruljka (válaszként erre: 21. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 25. 18:52

Ha szakítok valakivel, akár mert megalázó módon kirúgott, akár mert én éreztem magam rosszul a kapcsolatban, akkor szakítottam, nem része többé az életemnek, és eszembe sem jut megírni neki, mit csinálok vagy mit tervezek.


Ha fáj is, mert ő volt az első meg hasonlók, akkor is túlteszem magam ezen, mert tudom, hogy belehalni nem ebbe fogok.


Ha te magad tartod ébren a kapcsolatot vele az üzeneteiddel, akkor ez arra ösztönzi, hogy próbálkozzon. Ha másra nem is, legalább egy vas vagy a tűzben két kapcsolat között.

2018. febr. 25. 18:49
Nem èrdemel. Ha visszafogadod, meg fogja ezt még tenni többször is. Sokkal jobbat èrdemelsz!
21. Viktoriali Cat (válaszként erre: 17. - Érdekes73)
2018. febr. 25. 18:44
Érdekel, de majd elmúlik. Gondolom...
20. Viktoriali Cat (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2018. febr. 25. 18:43
Nem kap.
19. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - 8a65af67ce)
2018. febr. 25. 18:41
Ez egyértelmű de úgy is kap :)
2018. febr. 25. 18:40
Nem.
17. Érdekes73 (válaszként erre: 14. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 25. 18:39
Érdekel még ?
16. Guruljka (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2018. febr. 25. 18:22
25 évesen már tudnia kellene, hogyan kímélje meg magát attól, hogy egy pasi matraca legyen. Mi fér bele? Hogy kínozgassa magát?
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 25. 18:21
Ja, ha írogatsz neki... Akkor mégsem szakítottál?
14. Viktoriali Cat (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2018. febr. 25. 17:58
Igen, pl. tegnap írtam neki, hogy megyek ki sétálni a kutyákkal és akkor ő, hogy bárcsak már ő is velünk jöhetne újra, akkor lenne boldog. Vagy mentem vonattal Pestre és az ő városa is útba esik, akkor hogy milyen jó lenne, ha csak az ő állomásig mennék.
13. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Sirga)
2018. febr. 25. 17:55
Kábé így van :)
12. michelle.r (válaszként erre: 8. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 25. 17:29

Célozgat? Tehát nem mondta, csak te azt véled a sorok közül kiolvasni?


Egyébként pedig adj esélyt, 25 évesen még belefér. A nyertes mindenképpen te leszel, vagy igazak az érzései, és tényleg rájött, hogy te kellesz, vagy még időben megtanulod kezelni az érzéseidet, és értelmezni a másik reakcióit ;)

2018. febr. 25. 16:06

Ezt eleve nem értem. Ha ex, akkor ex. Ennyi.

Ha fáj, akkor majd elmúlik, de visszasunnyogni szánalmas, nemhogy megint odaaadjam magam.

2018. febr. 25. 14:40
25 evesen meg nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy leragadj egy olyan embernel, akiben annyi tisztesseg nem volt, hogy a szemedbe mondja, mar nem ugyan azt erzi. Most meg vissza akar setalni az eletedbe. Aki egyszer megteszi, az megteszi megegyszer. Mert ha mar egyszer elhidegult, akkor elhidegult. Es par honapig minden szep lenne, amig nem jon egy ujabb lany, akivel lehet irkalni. Ugyhogy hagyd a fenebe.
2018. febr. 25. 14:35

Ha IKEA garanciád van, vedd vissza.

Jöhet az újabb játszma.

Majdcsak felnőttök.

8. Viktoriali Cat (válaszként erre: 7. - 12d083b51b)
2018. febr. 25. 14:21
Igen, az eszem pontosan ezt diktálja. Nem találkoztam vele amúgy, csak neten beszélünk, pedig folyamatosan "célozgat".
2018. febr. 25. 14:16

engem akar mégis...


Mit gondol, mi vagy te? Kívánságműsor, akit bármikor elő lehet rángatni egy szekrény aljából, és amikor "van másik", akkor pedig kotródj vissza a gardróbba???? Ennyire becsüli, becsülte a te szerelmedet??? Térj észhez, ő nem a te párod! Megpróbáltátok, eddig jó volt, de kiderült, hogy nem ő az igazi neked! Úgy elküldeném a büdös p....ba, hogy a lába sem érné a földet!

2018. febr. 25. 14:07

Anyám mondta egyszer: "Amikor a szív és az ész egészt mást mond, akkor kell az észre hallgatni". Jó tanácsnak bizonyult.

Egyébként meg nem adnék neki újabb esélyt, akárhogy szeretem is. Hamarabb túl lennék rajta, kevesebb fájdalom árán.

(Másrészt az unokahúgom adott új esélyt a volt barátjának. Újra szakítottak, de legalább nincs mit megbánnia azon, hogy "mi lett volna, ha ...")

5. mignon11 (válaszként erre: 1. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 25. 13:52
Erre mondják hogy veszett fejsze nyele.
2018. febr. 25. 13:43
Nem! Nem!
3. Viktoriali Cat (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 13:37
Ő nem, neki sok barátnője, kalandja volt előttem.
2. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Viktoriali Cat)
2018. febr. 25. 13:36
Ő is ilyen tapasztalatlan, mint te?
2018. febr. 25. 13:32

Az exem minden értelemben az első férfi volt az életemben, együtt voltunk 3 évig, mikor éreztem, hogy kezd elhidegülni. A végén már láttam (nem csinált belőle nagy titkot), hogy rendszeresen cseveg az interneten egy másik nővel, de azt mondta, hogy csak beszélgetnek... Aztán nagyon alattomos módon kisunnyogott a kapcsolatunkból, együtt voltak 5 hónapot. Most vissza szeretne térni hozzám. Elmondása szerint a nő egy hisztérika volt, engem akar mégis... Az a helyzet, hogy én még szeretem őt, de nagyon sokat szenvedtem emiatt. Bocsánatot kért, ígérte, hogy többet ilyen biztos nem lesz, de tele vagyok kétséggel. A szívem engedne neki, de valami visszatart, ráadásul akárhányszor visszagondolok erre, nem tudom még a sírást sem visszafojtani (most sem)... Nem tudom, hogy mi legyen. Szerintetek érdemel még esélyt? Fel lehet ilyen mélyről húzni újra egy kapcsolatot?

25 évesek vagyunk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook