Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek érdemel még egy utolsó esélyt? fórum

Szerintetek érdemel még egy utolsó esélyt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
141. syria (válaszként erre: 140. - Emilya)
2017. jún. 28. 14:07
Atyaég! Gyakorlatilag féltél, amikor vele voltál? Még szerencse, hogy vannak jó megérzéseid. Csak hallgatni kellett volna már az elejétől rá, nem pedig álltatgatni magadat.
140. Emilya
2017. jún. 28. 09:59
Szerintem a munkahelyem elé fog jönni amikor visszamegyek szabiról. Nem tudok senkit aki kísérgetene egy darabig. :( És amikor vele voltam egy percig se hittem hogy ne tudna bántani...megérzés ...
139. Emilya
2017. jún. 28. 09:59
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Semmiképp sem szeretném vele ujra kezdeni. Most itthon vagyok nem férhet hozzám. Telóról, netről tiltva.
138. 8a65af67ce (válaszként erre: 133. - Kisj)
2017. jún. 27. 14:02
Egyetértek.
2017. jún. 27. 13:57

Utolsó esély: NO!


"Visszautasította volt élettársa a szerelmes férfit, rugós késsel támadt a nőre


"Ki szeretett volna békülni volt élettársával egy férfi Gyulán, de miután a nő azt mondta neki, hogy nem akarja folytatni a kapcsolatukat, rátámadt és egy késsel három helyen is megszúrta őt."

136. Guruljka (válaszként erre: 135. - Syria)
2017. jún. 27. 11:52

Igen.


Itt viszont plusz "öröm" az alap agresszivitás és énközpontúság mellett.

135. syria (válaszként erre: 130. - Guruljka)
2017. jún. 27. 11:49
Mi az, hogy csak? Önmagában kizáró ok. Ld. 52. bejegyzésem.
134. Domimami (válaszként erre: 1. - Emilya)
2017. jún. 26. 22:28

Hogy soha nem tudna bántani!?De,tudna!!!Azok tudnak még csak igazán bántani,akik ezt mondják.

Tapasztalatból mondom,hogy mindenféle kapcsolatot szakíts meg vele,és ha kell akkor valóban ne közlekedj egy darabig egyedül.

Az én esetem is hasonló volt,rendőrség,bíróság lett a vége.

133. kisj
2017. jún. 26. 22:20
Aki 1-2 hónapnyi kapcsolat után így viselkedik az gyagyás, nem beszámítható.
132. kisj
2017. jún. 26. 22:18

Ilyen kapcsolatba már haltak bele nők.

Vigyázz magadra!

Soha ne adj alkalmat arra,hogy egyedül találjon. Ne kommunikálj vele többet semmit, ne vedd fel a telefont, sms-t se írj stb.

Legalább egy ideig kísértesd mindenhová magad valakivel.

2017. jún. 26. 16:53
Nagyon határozottan,nagyon egyértelműen kiadni az útját.Ha ez megtörtént,soha,semmilyen formában nem válaszolni illetve nem reagálni semmi megkeresésére.Ebben az esetben ez így helyes.Szerintem.
130. Guruljka (válaszként erre: 128. - Syria)
2017. jún. 26. 13:25
Itt még a féltékenykedés csak adalék. Ez a fickó agresszív is és képes hosszan ordítozni, fizikailag is bántalmazni.
129. kinga08
2017. jún. 26. 13:07

Nem olvastam el a hozzászólásokat, de szerintem nehogy adj neki még egy esélyt.

Agresszív volt, féltél tőle.. nem változik meg, csak rosszabb lesz, minél előbb lépj ki a kapcsolatból!

128. syria (válaszként erre: 53. - Piroska52)
2017. jún. 26. 12:51
Én már túl vagyok egy alaptalanul féltékenykedő szerencsétlenen. :D
127. spann (válaszként erre: 124. - Massalhangzo)
2017. jún. 26. 11:42

Igazad van, az ilyen agresszív fickókat nagyon óvatosan kell kidobni. Nem tudni, mire képesek. Sajnos sok tragédia történt már.

Javaslom, ilyesmiket mondj neki:

- nem akarok férfiakkal foglalkozni egyáltalán, ott van nekem a két gyerek gondja

- nem érzem magam méltónak hozzád, te jobbat érdemelsz

- pillanatnyilag nem vagyok tisztában a helyzetünkkel, gondolkoznom kell

- majd hívlak


Szóval nagyon ügyesen és finoman kell lepattintani, mert a hirtelen visszautasításra igen dühösen fog reagálni.

Ezenkívül ügyelj a biztonságodra, ne mászkálj egyedül.

126. ina87
2017. jún. 26. 11:20
nem adnák egy ilyen embernek még egy esélyt...
2017. jún. 25. 23:02

Mivel már a szakítás megtörtént, nem kell ragozni.

További esélynek nincs értelme, ennyit lehet hozzátenni.

124. massalhangzo (válaszként erre: 121. - Emilya)
2017. jún. 25. 22:37

nem arra gondoltam, hogy beled szeretett volna. akkor egeszen maskent alakult az ismerkedesetek. hanem arra, hogy tokmindegy, hogy bant veled, ha te belementel ebbe es egy darabig szamodra jo volt, hiszen nem talalkozgattal volna vele 3 honapig. utana meg egyszerre csak kozlod, hogy szamot is cserelsz, ha hivni mer. eleve agressziv tipus, ahogy irtad, mit varsz, hogyan reagal majd erre? plusz itt is csomot irtal, hogy miket irt azota blabla


jobb esetben duhong magaban 2 napot es uj no utan nez. rosszabb esetben azt gondolja, a szemet kis akarki hogy mer igy viselkedni velem, es valahogy artana akar


egyszerubb lett volna azt mondani, nem illetek ossze, neki nem ilyen nore van szuksege, mint te, es neked most a gyerekeidre kell koncentralnod. remeled, megtalalja, akit keres, blabla, es szakitani. ezzel nem provokalod. attol meg, ha olyan agressziv tipus, barmire kepes lehet, de sok tipus csak felkapja a vizet egy szakitasra, rovid ideig duhong, es utana mar masik no utan kajtat

123. Guruljka (válaszként erre: 121. - Emilya)
2017. jún. 25. 22:30
Halálosan? Ugyan... :D
122. Emilya (válaszként erre: 117. - Massalhangzo)
2017. jún. 25. 22:30
Azért a szakitásnak bőven voltak előzményei és nem érte váratlanul. de mondta hogy nem tudja ezt elfogadni.
121. Emilya (válaszként erre: 119. - Massalhangzo)
2017. jún. 25. 22:29
Mint irtam egyértelmüen szakitottam. Ő akart még egy esélyt. Én tanácsot kértem de ő ezt nem tudja. Egyértelmüen szakitottam, ő nem tudja elfogadni. És nem 3 éve voltunk együtt hanem alig 3 hónapja...szerintem ez kevés idő hogy halálosan belém szeressen....
2017. jún. 25. 22:28

mit lehet érezni iránta? De jól leordított ma is?


Simán szakítani, csak a legszükségesebben indokolni, mert nem tartozol elszámolással. "Nem érzem magam jól ebben a kapcsolatban. Nincs mit megbeszélnünk.Ne keress ezután."

119. massalhangzo (válaszként erre: 116. - Emilya)
2017. jún. 25. 22:25

persze, azert szuletett ez a forum, mert te egyertelmuen szakitottal :D nezd mar meg a cimet


nem hibaztataskent irom, jol dontottel, csak arra utaltam, egy nem agressziv emberbol is duhot valthat ki, ahogy ezt a dolgot kezeled. nyilvan a sajat bizonytalansagod miatt, mert erzel iranta, csak ha ideoda huzogatod, akkor meg inkabb felhergeled

2017. jún. 25. 22:25

Az már az ő magánügye, hogy mibe törődik bele és mibe nem.

Semmi közöd hozzá, nem hogy a lelkét ápolgasd. Egy néhány hetes kapcsolat után nincs mit számonkérni.

117. massalhangzo (válaszként erre: 115. - Emilya)
2017. jún. 25. 22:24

en biztos nem provokalnek egy eleve agressziv fickot, akit raadasul alig ismerek


de ha valakivel randizgatnek par hetig, majd kozolne egyszercsak, hogy hagyjam beken, ne is hivjam, mert akkor szamot cserel, hat minimum kivannek neki egy teglat a fejere :D ha meg egy agressziv pali lennek, hat...

116. Emilya
2017. jún. 25. 22:21
De, egyértelmüen szakitottam vele. Tegnap hozta fel hogy kérne még egy esélyt, viszont érzi rajtam hogy nem akarok adni. De nem tud bele törödni.
115. Emilya (válaszként erre: 114. - Massalhangzo)
2017. jún. 25. 22:20
A szakitás után nem én irkáltam rá, hanem ő irt rám. De már bánom hogy szóba álltam vele...
114. massalhangzo (válaszként erre: 112. - Emilya)
2017. jún. 25. 22:19

te tudod, bar en nem nagyon ertem. ha szakitok valakivel, mert agressziv, utana nem beszelgetetek vele itt-ott


ha benned felmerult, hogy adnal neki egy eselyt, nyilvan nem szakitottal, csak lebegtetted


szerintem egy nem agressziv emberbol is duhot valt ki, ha valaki igy szakit egyszercsak, es beindul a keresztbe tegyek neki effektus.

113. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Emilya)
2017. jún. 25. 22:03
Ez mire volt eddig is neked jó ? Szeretsz szenvedni ? Ahhoz jogod van de a gyerekeidet ennek nem szabadna kitenni szerintem.
112. Emilya (válaszként erre: 111. - Massalhangzo)
2017. jún. 25. 21:58
Ma tiltottam az utolsó kommunikációs csatornáján, viberen is. Küldött rám visszahivót (mert le van merülve és nem tud telefonálni), de sms-ben világosan és egyértelmüen leirtam hogy ne keressen, ne hívjon és fogadja el hogy vége. Illetve ha hivogat számot cserélek.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook