Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekes szerelem fórum

Érdekes szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 17. 17:05
Ne zavarjon téged, hogy a barátnőd idősebb pasival van. szerintem ha unod a falazást, ne falazz, de ha lebuktatod őket, vége a barátságnak. A barátnődnek szíve joga azzal lenni, akivel akar. Ha az apja barátja az, akkor neki kell ezzel "megbírkóznia"..
20. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 17. - Lili bárónő)
2014. jan. 17. 17:05
Igen, ez lenne a megoldás, bár úgysejtem a pasi tuti családos már...
19. kriszta773 (válaszként erre: 18. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 17:03
belőled pedig süt az irigy kárörvendés, természetesen az igaz barátság és a merő jóindulat csomagolásában :) vannak ilyen kacifántos kapcsolatok, ha a tényleg a barátnőd, legfeljebb elmondod neki a véleményedet, tanácsodat, nem pedig a háta mögött robbantasz ki egy balhét, csak mert unatkozol :)
2014. jan. 17. 17:01
Igen végül is itt nem az a baj, hogy ki mennyi idős. Hanem az, hogy kik is a kapcsolat szereplői. Apuka imádott, egyetlen lánya és legjobb barátja.. :S
17. Lili bárónő (válaszként erre: 14. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 17:00
Ha nem nős, szeretik egymást és valóban komolyan gondlják, akkor tessék odaállni a család elé és felvállalni a kapcsolatot. Nem az első pár lenne, ahol 16 év a korkülönbség. Ha meg apuka haragszik, majd megbékél.
16. Sunshine girl (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2014. jan. 17. 16:59

14 év alatt büntetik csak...


Mondjuk, ha az én lányom ilyet csinálna... Hát nem is tudom... Megpróbálnám lebeszélni róla, de emiatt tuti nem tagadnám ki... De hogy áldásom soha nem adnám rájuk az tuti.

15. 27c72ee00a (válaszként erre: 10. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 16:57
14 év alatt büntetendő.
14. Hóbelebanc (válaszként erre: 11. - Lili bárónő)
2014. jan. 17. 16:57
Nem nős!
13. andi6020 (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2014. jan. 17. 16:56
Már miért lenne büntetőjogi kérdés?
12. kriszta773 (válaszként erre: 9. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 16:56

ha a pasi 100% komolyan gondolná, felvállalná 35 éves létére. a lány apja sem lehet jóbarátja, ha ilyet művel a háta mögött, megérdemelne egy-két igazán férfias pofont :)

ha belementél abba, hogy falazol, nem kéne egy év után siránkoznod összevissza, ha eddig nem zavart, pont most csinálsz lelkiismereti kérdést ebből? ha nem akarsz falazni, ne falazzál tovább. ha ők együtt akarnak maradni, felvállalni a kapcsolatukat, azt úgyis el kell mondaniuk a lány szüleinek. nem a te dolgod, ne kavarjál bele

11. Lili bárónő (válaszként erre: 9. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 16:54
A pasi nem nős?
10. Hóbelebanc (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2014. jan. 17. 16:54
Kedves szafaripók, épphogy betöltötte a 18-at, amikor közölte velem a viszonyukat a barátnőm. De mondta, már jóval korábban tetszettek egymásnak. Mondtam is neki, nem hiszem el, hogy akkor nem történtek bizonyos dolgok köztük, de ő váltig állítja, hogy addig, amíg nem lett nagykorú, egy újjal sem ért hozzá.
9. Hóbelebanc (válaszként erre: 5. - Lili bárónő)
2014. jan. 17. 16:50
Nem akarok hülyeséget írni,de én már annyiszor gondoltam, hogy bárcsak vége lenne köztük ennek a románcnak. Elvégre elég sok év van köztük, és előbb-utóbb a barátnőm megunja majd, hogy nem járnak bulizgatni stb, hátha beleszeret valaki fiatalabb srácba. Titkon ezt kívánom. És akkor talán soha nem derülne rá fény. A másik véglet pedig, ha mégegyszer teherbe esik, és megtartják. Mert ilyen is elhangzott már a szájából. Én már hiába mondom, hogy hülyeség amit csinálnak. A pasi is 100%-ig komolyan gondolja vele.
2014. jan. 17. 16:49

Szerintem ki kellene vonni magad a történtekből, nem a te életed, nem a te gondod, nem is neked kell megoldani.

Nyugodtan mondhatod, hogy oldják meg ezentúl nélküled a légyottokat, aztán meglátod, hogy kiállja - e ez a barátság próbáját.

(Már ha nem te vagy a barátnő ... )

2014. jan. 17. 16:48

Mondd el a barátnődnek, hogy nem kéne téged ilyen helyzetbe hoznia. Mondd el neki, hogy nem falazol neki, nem akarsz az egészben részt venni, mert szerinted nem helyes.

Nem tudom, mikor kezdődött a kapcsolatuk, de ha még 18 se volt, a pasi meg 30 felett, hát, az meg már büntetőjogi kérdés. Joggal lennének kiakadva a szülei. Kíváncsi lennék, hogy a pasi hogy reagálna, ha tényleg kiborulna a bili.

Az meg, hogy abortuszig jutottak - na akkor kellett volna szépen kitálalni valakinek...

2014. jan. 17. 16:47
Mond meg a barátnődnek, hogy nem falazol nekik tovább, oldják a meg nélküled a találkájukat.
2014. jan. 17. 16:47

Nem is tudom mi lenne a jó megoldás.A legjobb az lenne, ha bele se kezdtek volna.

Elmondani a barátnőd dolga lenne, a Tiéd semmiképpen nem, de nem fogja elmondani. Ha ő még el is mondaná, mert épp olyanja van, a kedvese, aki a lány apjának barátja biztosan lebeszéli erről. Én azt hiszem hülyét kapnék, ha a lányom ezzel állna elő, no és a barátságnak is annyi lenne a felnőttek között. Nem tudok okosat mondani. Talán mindenkinek az a legjobb, ha soha nem derül ki a dolog.

4. Sunshine girl (válaszként erre: 1. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 16:47
Ez nem a te dolgod hiába vagy jóba a szüleivel. Szerintem nem kellene belefolynod. Ha mégis kiderül, hogy te tudtál róla... Háááát vagy megértik a helyzeted vagy nem.
3. Hóbelebanc (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. jan. 17. 16:46
Igen... :S erre már felkészültem sajnos...
2014. jan. 17. 16:45
Bármit teszel vagy nem teszel, rosszul jössz ki a dologból.
2014. jan. 17. 16:43
Van egy barátnpm, fiatal, 19 éves lány.. A szüleivel is jó a viszonyom, és neki is. Igazi boldog családi életet élnek. Viszonylag a szülei is fiatalok, anyja apja 38 körül lehetnek. A lány édesapjának van egy nagyon jó barátja, aki 35 éves. Titkos szerelmi viszonyt folytat a barátja lányával, vagyis az én barátnőmmel. Ezt onnan tudom, hogy nem egyszer falazok nekik, alibit adok a lánynak. Édesapjával sokszor elbeszélgetek, és mondta, nagyon nagyok az elvárásai leendő veje iránt. A barátnőm is mondta, szerinte ha az apja megtudná, hogy együtt van a jó barátjával, kitörne a balhé. Nagyon rossz ez nekem is, hiszen megbíznak bennem a szülei és nem tudom, meddig fogom még bírni ezt a falazást. Lassan már 1 éve játszák ezt a titkos szerelmi játékot. Egyszer már abortusza is volt a barátnőmnek, persze arra is ki volt találva valami hazugság, miért volt kórházban. Elegem van a sok hazugságból. És amiket elmesél nekem, mit csinálnak az ágyban.... Hűha....!!! Nem normális dolgokat. Mit lehetne tenni, el kéne mondani az apjának, anyjának? Szerintem ez lenne a legkorrektebb, igaz, már hamarabb kellett volna. Nem lett volna szabad idáig húzni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook