Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekes szerelem fórum

Érdekes szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 18. 17:19

Amugy meg ha minden rendben lenne korulottuk, miert nem merik felvallalni egymast?

Hogy a lanynak a ferfi akar az apja is lehetne :( :( Szoval ok is erzik, hogy valami gubanc van korulottuk!

50. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Kriszta773)
2014. jan. 18. 16:33
Koszi, egyebkent irtam is azonnal, hogy az itt leirt szitunal komplikaltabb volt.
49. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Selena78)
2014. jan. 18. 16:31

Huu, ne erts felre, semmi bajom a perverz sms-ekkel, csak mindenki olvasgassa csak maganak, nem erdekel, hogy kinek mit irogat a szeretoje, erted:) elvezkedhet rajta, csak szerintem uncsi ehhez folyton hallgatokozonsegkent asszisztalni, mert titkos viszonyok leven nem dicsekedhet el masnak az ilyenekkel, csak annak, aki falaz neki. Ezt minden irigyseg nelkul is talalhatod unalmasnak, hidd el, legalabbis tok olyan, hogy oke, igazat adtam neki vamennyire, mert a hazassaga nagyon szet volt mar cseszve (utolag le is lepett a pasassal) ezert falaztam, de a tobbire, koszi, nem vagyok kivancsi...


Es a helyeben mindezt a bujocskat is megsporoltam volna, otthagytam volna a ferjet cakkunpakk. Csak neki fontos volt ez a beautifulos-szappanoperas korites is. Es kulsosoknek meg uncsi, hidd el!

48. kriszta773 (válaszként erre: 47. - Selena78)
2014. jan. 18. 16:05

ez már nagyon csak belekötés a hozzászólásba :) igen, ugyanaz a helyzet abból a szempontból, hogy barátnő kérte meg a falazásra, ami neki kellemetlen volt

ha fogalmad sincs, milyen lehet egy perverz tartalmú sms, akkor inkább ne kérdezd :)

47. selena78 (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2014. jan. 18. 14:23

"Ugyanez volt a felallas, hogy falaztam, hazudtam a ferjenek es ugyanez volt, hogy allandoan csak azt kellett hallgatnom, hogy miket csinaltak es mutogatta a perverz sms-eket"


Perverz sms? Az milyen?


Nem ugyanaz a felállás. Itt független nagykorú emberek vannak.

46. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Lili bárónő)
2014. jan. 18. 12:01

En nem kernem egy baratnomtol sem, hogy evekig hazudjon miattam, ha ez neki annyira kinos. Megertem a falazast, de ha erzem, hogy kezdi ot zavarni, mint baratno, en sem kernem tole tovabb ezt.


Tehat a masik csajnak szerintem egy kicsit at kellene allitani a radarjait, maskulonben, ha nem erzi, hogy a forumindito nem erzi jol magat ebben a szituban, ennek ellenere keri tole, akkor o is csak kihasznalja es nem igazi baratno, kell neki egy alibi es slussz

45. gribedli*** (válaszként erre: 31. - Hóbelebanc)
2014. jan. 18. 11:58

Ebbe pedig nem szolnek bele, hogy fejezzek be. Akkor fejezik be, amikor akarjak, de te dontesz abban, hogy tovabbra is eszkoze leszel vagy sem. Ebben az egyben te dontesz, az osszes tobbit bizd rajuk, ne zavarj sokat bele a dolgokba, csak mosd kezeidet es lepj ki. Minek neked ez az egesz?


Te sem csipned, ha valakivel osszejossz es egy masik szet akar valasztani, nem?

44. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Hóbelebanc)
2014. jan. 18. 11:53

Szia, en is voltam mar igy, megertelek, falaztam egy baratnomnek, ennel sokkal komplikaltabb helyzetben (ferjes csajszi, gyerekkel). Ugyanez volt a felallas, hogy falaztam, hazudtam a ferjenek es ugyanez volt, hogy allandoan csak azt kellett hallgatnom, hogy miket csinaltak es mutogatta a perverz sms-eket, mondjuk en ebbol nem csinaltam problemat, kellett neki a "publikum", de te meg szinte gyerek vagy, elhiszem, hogy a te korodban marha idegesito tud lenni az egesz, amibe ez a baratsag belekenyszeritett, meg akkor is, ha semmilyen feltekenyseget nem taplalsz iranta, ennyi ido utan kibacott uncsi, nincs mas szavam ra, uncsi es kihasznal es meg nyalizzal is neki, de te meg gondolom, szereted is mint baratno, szoval nehez, de csinalod.


Anelkul, hogy lebuktatnad a szulei elott, egyszeruen mondd meg neki, hogy nem erdekel a dolog, fokozatosan epitsd le, kevesebb kozos program, kevesebb egyuttlet, zard ki az eletedbol, ugy, hogy az alibit nem tagadod meg tole addig is, de egyre kevesebbszer fog megkerni. Ha a dolgaikat akarja ecsetelni, egyszeruen megmondod, hogy most nincs ra idod.


Nem tudsz ugy kijonni belole, hogy ne latszodj irigynek, sehogy, garantalom, de a te lelkednek konnyebb lesz.


En utolag egyebkent megszakitottam a baratsagot azzal, akirol beszeltem, pedig nem kopciztem, csak akkor, amikor mar egyedul is lebukott es o mondta el, hogy en adtam az alibiket, szoval ez ilyen 22-es csapdaja volt. Mint mondtam, nem csinaltam belole ugyet, mert a ferjet amugy sem csiptem, nem volt melto a csajhoz, de maga a baratnom is leszerepelt elottem szoval egy ilyen hamis/kihasznalos baratsaggal kevesebb, a ferjem pedig tudott mindenrol, nagyon oszinte voltam vele es mellettem allt.


A szulei elott mar vesztett ugyed van amugy is, ha egyszer is hazudtal. Ne arulkodj, de ne is folytasd ezt az egeszet! Sok sikert!

43. 27c72ee00a (válaszként erre: 41. - Forrest2010)
2014. jan. 18. 10:20

Lehet.

Mert hogy "nagyon nagyok az elvárásaik" a szülőknek..

Viszont "nagyon jó barát" a férfi.

42. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Hóbelebanc)
2014. jan. 18. 10:09

"A lány édesapjának van egy nagyon jó barátja, aki 35 éves. Titkos szerelmi viszonyt folytat a barátja lányával, vagyis az én barátnőmmel. Ezt onnan tudom, hogy nem egyszer falazok nekik, alibit adok a lánynak. Édesapjával sokszor elbeszélgetek, és mondta, nagyon nagyok az elvárásai leendő veje iránt. A barátnőm is mondta, szerinte ha az apja megtudná, hogy együtt van a jó barátjával, kitörne a balhé."


Sztem meg ez lenne a korrekt:

1.Egy 19éves lánynak ne a férjet keressék már minden egyes "ismeretségében"!

Micsoda már ez!Akkor megy férjhez és ahhoz,akihez akar és akivel úgy érzi a legesélyesebb leélni az életét!Ami megjegyzem az övé és nem a szüleié!Nem tárgy,hanem egy önálló felnőtt ember...

2.ha nem köpnéd be júdásként a b.nődet.Vagy talán rosszul olvastam és az apja a b.nőd,nem a lány?

????Micsoda fogalomzavar!

41. forrest2010 (válaszként erre: 32. - 27c72ee00a)
2014. jan. 18. 06:25
Lehet , h a szülők elvárása akadályozza a fiatalokat , h elmondják a valóságot , mintha ilyenről is lett volna az elején .
2014. jan. 17. 21:53
az ilyen úgy szokott folytatódni hogy a pasi otthagyja a lány meg felvágja az ereit, te meg leszel a szarban mert falaztál, ha tiszta szándékú a pasi és tényleg szerelemmel szereti a lányt akkor odaáll a szülei elé akárkik is azok
39. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 21:51
mondd meg neki hogy keressen más alibit, ha nem teszi szakítsd meg vele a barátságot, mert ő nem barátod neked
2014. jan. 17. 18:45

*a ferfibecsulet azt diktalna, hogy a baratom felesege, lanya tabu*

*ha meg olyan nagy a szerelem es becsuletes, akkor miert nem all a lany apja ele, es mondana el az erzelmeit?*

37. andi6020 (válaszként erre: 31. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 18:07
De miért fejezzék be, ha boldogok. Ez neked nem fontos?
36. kriszta773 (válaszként erre: 31. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 17:42

te írtad, hgoy mit kéne tenned, elmondanod a szüleinek? és hogy ez lenne a korrekt megoldás, már sokkal előbb kellett volna :) ha ezt most visszaszívod, és mégsem akarod elmondani, akkor mi a problémád? nem fogsz belehalni abba sem, ha néha falazol (ami gondolom azt jelenti, hogy időnként, ha véletlenül rákérdeznének, akkor azt kell mondanod a szüleinek, hogy veled volt a barátnőd, nagy dolog, mindenki ezerszer eljátszotta ezt már különböző okokból), de azt is túléled, ha közlöd, hogy nem falazol tovább, mert ez neked kellemetlen, és ennyi :)


nekem az volt az érzésem, ahhoz szeretnél támogatást, hogy igen, el kell mondanod a szüleinek, mert ez így nagyon nem fair, és akkor biztosan szakítani fognak a nagy balhé miatt. pedig ha szerelmesek, nem fognak szétmenni, csak egy darabig nagyon rossz lesz a kapcsolata a szüleivel. téged viszont mindenki utálni fog, és nem csak kis ideig :) a barátnőd, a pasija, a szülei. hát kell ez neked? lehet, hogy neki ez a pasi a nagyŐ-je, lehet, hogy két hét múlva szakítanak

35. Lili bárónő (válaszként erre: 31. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 17:20
Én az igazi barátnőmnek sosem mondanám, hogy fejezze be azt, amitől boldog...
2014. jan. 17. 17:19
Egyébként az igazán nagyon jó barátnők esetén elő sem fordul még a gondolat sem, hogy elmondnai, nem elmondani. A barátság az olyan kötelék, amikor szorosan együtt, egymás mellett haladunk. Amolyan jóban rosszban együtt, egymás jabát szolgálva, egymás boldogságának örülve, egymás titkait megtartva..
2014. jan. 17. 17:16
Egy kérdés: másik fórumod szerint 25 vagy. Tehát már egy éve is bőven "felnőttebb" voltál a barátnődnél. Mire vártál eddig???
32. 27c72ee00a (válaszként erre: 29. - A7dd008376)
2014. jan. 17. 17:16

Sajnálatos dolog, ha te csak "használatban" tudsz gondolkodni.

Szerethetik is éppen egymást, nem?

Az a kérdés, hogy miért kell titkolni, és miért terhes ez a fórumindítónak, ha már egyszer belement a dologba.

2014. jan. 17. 17:16
Khm... Már elnézést kérek. Én egy szóval sem mondtam, hogy el fogom mondani a szüleinek. Ha annyira el akartam volna, már megtehettem volna. De mindig falazok neki, nem mondom el, mert akkor elárulnám őt. Én csak a véleményekre voltam kíváncsi. Nem egyszer mondtam neki, hogy fejezzék ezt be, vagy pedig mondjanak el mindent. Unom a falazást, az biztos, de be nem fogom köpni!
30. Hóbelebanc (válaszként erre: 27. - Kriszta773)
2014. jan. 17. 17:14
Mondtam én ilyet, hogy el fogom mondani a szüleinek??
29. a7dd008376 (válaszként erre: 23. - 02cc8f2a95)
2014. jan. 17. 17:13
*ki az az apa, aki orulne, hogy a 18 eves lanyat a 35 eves baratja hasznalja + ab. is volt mar...?*minimum egy pofaigazitas ferfimodra!*
28. nbandus (válaszként erre: 26. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 17:13
A barátnőmnek viszonya volt az apja legjobb barátjával, hónapokig. Az utolsó gondolatom lett volna elmondani bárkinek is, és ha falazni kellett, falaztam, erről szól a barátság. És eszembe nem jutott volna azt várni, hogy balhé legyen az ügyből. Szerencsétlen lányt sajnálom, hogy barátnőjének hisz téged...
27. kriszta773 (válaszként erre: 26. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 17:11

pedig mindegyik hozzászólásodból ebben a témában az süt, ebből is :)

vajon fordított esetben a barátnőd is azon gondolkodna, hogy szóljon a szüleidnek, legyen egy jónagy balhé, úgy kell neked, csak mert már unja a falazást, és inkább beköpne, minthogy azt mondja, nem falazok tovább?

26. Hóbelebanc (válaszként erre: 19. - Kriszta773)
2014. jan. 17. 17:08

Drága Kriszta!!

Egyáltalán nem vagyok kárörvendő. Nem robbantok ki balhét, az majd magától fog hamarosan :D

A véleményemet nem egyszer elmondtam már neki. Csak sajnos ő mindig megkér a falazásra, ígérgeti, hogy majd el fogják mondani az apjának, csak várjak még egy kicsit.

25. ina87 (válaszként erre: 1. - Hóbelebanc)
2014. jan. 17. 17:07
Neked mint kivül álloként szerintem nem kéne beleavatkoznod,nyilván nem kötelezet arra senki h falaz nekik ebe te magad mentél bele,a másik a barátnődel kéne ezt megbeszélned h teneked eleged lett a hazugságbol ha most kitálalsz nem egy embert tennél tönkre mekorát csalodnának bened.hát h öszinte legyek ezt már nagyon elcseszted
24. Sunshine girl (válaszként erre: 20. - 02cc8f2a95)
2014. jan. 17. 17:06
Nem nős...
2014. jan. 17. 17:06
Jah, azt írod nem nős... akkor mire a nagy titkolózás? nem értem!
22. a7dd008376 (válaszként erre: 12. - Kriszta773)
2014. jan. 17. 17:06
*ha komolyan gondolna a ferfi, akkor nem ejti teherbe, mi tobb, nem megy el a lany abortuszra*ferfi hiusagat legyezgeti a majdnem feleidos lannyal*
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook