Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdek(emberek?) fórum

Érdek(emberek?) (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Érdek(emberek?)

2019. dec. 27. 18:17
Mit lehet tenni? Igazából vagy még az elején felismered a jeleket vagy nem! Sajnálatos!
2019. dec. 22. 16:39
Ezért nem szabad megbízni senkiben. Sajnos ez van.
8. 270ab6ba7a (válaszként erre: 3. - Birebora)
2019. dec. 18. 16:21
Nekem is volt"családon"belül aki padlóra tett hónapokra.
2019. dec. 18. 16:20
Figyeld meg, hogy mindig van egy első benyomásod amit aztán felülír a másik viselkedése és megtéveszt vele. Én nagyon sokszor jártam így és,ahogy idősbödik az ember egyre rosszabbul viseli. Mégis kell adni esélyt az újnak.
2019. dec. 15. 06:14

Érdekből sok mindenre képesek némely emberek

Nem nehéz fel ismerni őket ha valaki szerencsés akkor nincs ilyen a családjában!

5. Törpilla (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. dec. 14. 19:14
Szerintem is ez így helyes.
2019. dec. 14. 11:46
Csalódott valakiben. Azt hitte, hogy barát, barátnőt talált, és meglehet hogy az illeltő a "haverod vagyok az utolsó filléredig" csoportba tartozik. Amíg ő volt a fejőstehén, addig a kedves arcát mutatta, de amikor elfogyott a lé, rögtön továbbállt az illető. Gondolom, valami ilyesmi van a háttérben. Ezt is meg kell tanulni az életben, mikor engedjünk magunkhoz közel embereket, hogy minél kevesebb karcolást okozhassanak mások.
2019. dec. 14. 10:21

Érdekemberek mindig is voltak, vannak és lesznek.

Sajnálatos és szomorú, nálunk még a tágabb értelemben vett családban is vannak.

2019. dec. 14. 10:01

Nem tudom másnál hogyan működik, de nálam előbb jön a megismerés, a közös beszélgetések, élmények és majd csak miután ezek elmélyülnek nevezem barátságnak.

Nem osztom meg a magánéletem olyannal, akit nem, vagy csak felületesen ismerek.

2019. dec. 14. 09:35
Érdekemberek akik minden élethelyzetben felbukkannak...

Ugrás a teljes írásra: Érdek(emberek?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook